Czytaj więcej:
Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik okładka

Średnia Ocena:Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik

Z myślą o coraz większej ilości zwolenników wędrowania długimi szlakami przygotowano już 3 przewodnik z serii "Główny Szlak...", tym razem jest to Główny Szlak Świętokrzyski, autorstwa Elżbiety i Marka Wołoszyńskich. Wprawdzie to najkrótszy z tych 3 pokazywanych szlaków, ponieważ zaledwie niespełna 100 km, lecz wyjątkowe nagromadzenie atrakcji turystycznych wzdłuż Głównego Szlaku Świętokrzyskiego powoduje, że wędrówka po Górach Świętokrzyskich staje się wyjątkowo atrakcyjna. W przewodniku znajdziecie: szczegółową mapę szlaku w skali 1:50 000, podzielonego na 6 odcinków, mapę poglądową trasy, szczegółowy opis poruszania się po trasie, obszerne opisy mijanych miejscowości, zabytków i pozostałych atrakcji, ciekawostki historyczne i krajoznawcze, profile wysokościowe, charakterystykę Gór Świętokrzyskich, prezentację głównych atrakcji turystycznych Kielc, historia Głównego Szlaku Świętokrzyskiego, niemal 200 barwnych fotografii.

Szczegóły
Tytuł Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik
Autor: Wołoszyńska-Wiśniewska Elżbieta, Wołoszyński Marek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kartograficzne Compass
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Główny Szlak Świętokrzyski. Przewodnik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Maciej Swęd

    Świeżo wydany przewodnik pt. "Główny Szlak Świętokrzyski" jest kolejną, już trzecią pozycją wydaną w ramach cyklu przewodników omawiających główne szlaki prowadzące przez najciekawsze zakątki polskich gór: Sudetów a także Beskidów. Przewodnik po Głównym Szlaku Świętokrzyskim opisuje w sposób przejrzysty i wyjątkowo interesujący główne atrakcje jakie czekają na piechurów przemierzających ten szlak. Wielkim plusem tej książki jest też opis interesujących miejsc, które nie znajdują się bezpośrednio na szlaku, lecz w niewielkiej od niego odległości. Książka ebook wzbogacona jest dużą ilością zdjęć pięknych, świętokrzyskich krajobrazów, na które składają się stare, równolegle przebiegające pasma górskie. Jest to najwieższa pozycja na rynku wydawniczym, w której możemy na dzień dzisiejszy znaleźć zaktualizowane dane na temat tego co nas czeka na szlaku, co jest wyjątkowo wielkim plusem. Dodatkowo wydanie to prezentuje nam, że Góry Świętokrzyskie to nie tylko Łysiec (Św. Krzyż) i Łysica, lecz niemal 100 km wędrówki po Górach Świętokrzyskich w trakcie, której możemy się przekonać, że nie są to jakieś pagórki, lecz czasami stosunkowo strome, górskie podejścia wzbogacone w liczne atrakcje geoturystyczne (kamieniołomy i liczne pomniki przyrody nieożywionej). Cieszy mnie niezmiernie, że szlak ten wreszcie doczekał się oddzielnego, tak cudownie wydanego przewodnika wzbogaconego w czytelne mapy, które dołączone są do opisu poszczególnych odcinków szlaku. Zalecam serdecznie tę książkę wszystkim tym, którzy kochają górskie wędrówki, niezbyt wyczerpujące, lecz bez tłumu turystów na szlaku, z cudownymi widokami i ciszą podczas wędrówki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!