Gamedec. Tom 2. Sprzedawcy lokomotyw okładka

Średnia Ocena:


Gamedec. Tom 2. Sprzedawcy lokomotyw

Sprzedawcy lokomotyw to druga element pięciotomowego cyklu GAMEDEC Rok 2199. Rozwój świata przyspiesza. W sieci pojawiają się wirusy, których celem stają się zoeneci. Ataki są tak gwałtowne, że Torkil Aymore wraz z przyjaciółmi postanawiają zbadać sprawę. Nie wiedzą, że wkraczają na arenę międzykorporacyjnych zmagań, gdzie rozwikłanie jednej zagadki postawi ich przed kurtyną, za którą kryje się kolejna tajemnica… Kto stoi za atakami w sieci? Rządy? Firmy farmaceutyczne? Zoenet Labs? Kto na tym skorzysta? Jaki związek z cyfrowym pandemonium mają działania transportowego potentata Mobillenium? A może splot tych wszystkich zdarzeń jest efektem przypadku?

Szczegóły
Tytuł Gamedec. Tom 2. Sprzedawcy lokomotyw
Autor: Przybyłek Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2017
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Gamedec. Tom 2. Sprzedawcy lokomotyw w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Gamedec. Tom 2. Sprzedawcy lokomotyw PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • erka

    No i następna fantastyka za mną. Tym razem, jak przystało na wielbiciela tej gałęzi literatury, przyszła pora na następny tom cyklu uznanego twórcy polskiego. A konkretnie mam na myśli GAMEDEC. Kto nie czytał wcześniejszych perypetii bohatera może spokojnie zacząć od tego tomu. Uważam, że nawet bez tej znajomości, odnajdziemy się w zawiłościach fabuły, czy koligacjach pomiędzy bohaterami... Tym bardziej, że wcześniejszy tom to był raczej zestaw opowiadań, a ta element to raczej powieść. Tym razem nasz bohater musi się zmierzyć ze znacznie poważniejszymi perypetiami, niż poprzednio. Według mojej skromnej opinii opowiadania były miejscami bardzo śmieszne i czytało się je wyjątkowo lekko. Tutaj jest znacznie mniej śmiechu, a więcej powagi. Czyta się więc to dzieło z większym zaangażowaniem. Przynajmniej ja tak to odebrałem. Co do samej fabuły wydarzenia tutaj przedstawione, jako że akcja tej powieści rozgrywa się w dalekiej przyszłości, muszę przyznać, że nie wszystkie sytuacje znalazły u mnie zrozumienie. Niby lubię dzieła dziejące się w przyszłości, jednak nie lubię gdy mi się na każdym kroku wtyka nową technologię, o której praktycznie nic nie wiem. Lecz to jedyny zarzut. Tak poza tym widać, że twórca lubi własnego bohatera i obdarza go wszelkimi cechami, które można uznać za objaw owego uczucia. A co do uczucia też tutaj będą rozpatrywane różnorakie aspekty damsko-męskie. Jednak nic na siłę i cały wątek można spokojnie prześledzić, tzn. nie jest zbyt nachalny. Taka trochę pomieszana ta moja opinia, lecz co poradzić. A jednym słowem, zwariowana wizja o wirusie i następstwach jego działań całkiem mi się podobała, także zachęcam do lektury.

  • Krzysztof Ożóg

    Krótko i treściwie. Cykl Gamedec jest już od dawna na polskim rynku, lecz stale walczy o należne mu miejsce. Sprzedawcy lokomotyw to idealna kontynuacja cyklu opowiadań "Granica Rzeczywistości". Twórca zabiera nas w podróż do świata, który się zmienił. To stale to samo Warsaw City, jednak czuć w nim inną aurę. Niezwykłą kreacja bohaterów, wiarygodny świat i ten psychologiczny sznyt sprawiają, że do tego tytułu wracam co jakiś czas i zawsze znajduję coś, co wcześniej mi umknęło. Pozycja obowiązkowa dla fanów sf, zarówno tych wyjadaczy, którzy zjedli zęby na podróżach międzygwiezdnych jak i tych, którzy dopiero przyjmują pierwsze działki tego gatunku.