Czytaj więcej:
Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem okładka

Średnia Ocena:Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem

W świecie stworzonym przez Susan Herbert niepodzielnie panują koty. Koty malują i pozują do obrazów. Reżyserują i grają w filmach. Uwodzą, wzruszają i hipnotyzują. Koty renesansowe, impresjonistyczne i prerafaelickie. Koty czarno-białe i w technikolorze. Od czasów Tutenchamona po koniec XX wieku. Ten niezwykły album to nie podręcznik dla studentów ASP, lecz prawdziwa gratka dla każdego kochającego sztukę miłośnika kotów i dla każdego kochającego koty miłośnika sztuki.

Szczegóły
Tytuł Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem
Autor: Herbert Susan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Galeria kotów. Historia sztuki z pazurem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Młodociani Recenzenci

    „Galeria kotów” to dzieło, które z pewnością zachwyci wielu odbiorców, mam również nadzieję, że równie liczną grupą zachęci do odkrywania arcydzieł sztuki. Rzeczywiście nie jest to podręcznik dla studentów Akademii Sztuk Pięknych, a idealna pozycja dla wszystkich, którzy kochają koty i chcieliby poznać najwybitniejsze dzieła w interesujących wariacjach. Gwarantuję, że ten album Was rozbawi, pobudzi kreatywne myślenie i pozwoli zapamiętać tytuły obrazów, które tak nierzadko nam umykają. Fani kotów będą wniebowzięci, a „Galeria kotów” zajmie niezwykłe miejsce w ich sercach. Także na półkach. Gorąco polecam! Więcej: https://mlodociani-recenzenci.blogspot.com/2016/12/historia-sztuki-z-pazurem.html

  • erka

    Światem rządzą koty. Ta objawiona prawda nie wszystkim jest na rękę, lecz to fakt. Jak głosi legenda, internet wynaleziono po to żeby wszyscy mogli oglądać zabawne filmiki z kotami, albo przeglądać galerie pełne tych puchatych stworzeń. Susan Herbert poszła o krok dalej. W jej książkach, a raczej albumach wprost roi się od ślicznych kociaczków, które pokazują nam, czym naprawdę kierowali się wielcy malarze czy uznani reżyserzy tworząc swe wiekopomne dzieła. I tak w pierwszej części tego albumu mamy dowód na to, że koty inspirowały takich artystów jak Leonardo da Vinci, w okresie tworzenia "Mona Lisy", czy równie słynnego Francisco Goyę i jego "Maję ubraną". A jest tego o dużo więcej. W drugiej części, mamy przedstawione legendarne sceny z najbardziej uznanych filmów, że wymienię tylko "Przeminęło z wiatrem", czy "Buntownik bez powodu". Oczywiście to nie jedyne dzieła. Przezabawna i śliczna książka, która, mimo tego, że nie zawiera praktycznie żadnego słowa, sprawiła mi dużo radości. Koty rządzą światem od wieków, a książka ebook taka jak ta, to najlepszy dowód na tą teorię. Pozostaje mi polecić.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!