Czytaj więcej:
Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci okładka

Średnia Ocena:Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci

Misia wybiera się na przyjęcie urodzinowe koleżanki. Hela zaprosiła wszystkich na przedstawienie, a później na zwiedzanie teatru od kulis. Kto by pomyślał, że właśnie tam Misia znajdzie własnego kolejnego pacjenta – świnkę miniaturkę, która utknęła pomiędzy rekwizytami. Dzieci zaczęły ferie, więc Misia częściej zabiera Popika na długie spacery. W ogrodzie pana Szymona znajdują ranną sójkę, która nieustanna się ofiarą dzikiego krogulca. Podczas zimowej przerwy mała weterynarz wraz z przyjaciółmi składa wizytę gajowemu. W drewutni niedaleko leśniczówki dochodzi do wypadku, w którym zostaje ranny gronostaj. Czy Misi uda się pomóc wszystkim potrzebującym zwierzętom? Odpowiedź na to zapytanie odnajdziesz w tych niezwykłych opowiadaniach. „Misia i jej mali pacjenci” to seria stworzona przez Anielę Cholewińską-Szkolik. Tytułowa bohaterka z pomocą własnego psa Popika leczy zwierzątka – te małe i te duże, te domowe i dzikie. Jest coś, co sprawia, że dziewczynka jak nikt ma kontakt ze własnymi pacjentami – Misia rozumie mowę zwierząt. Tajemnica dziewczynki zna tylko dziadek Tadzio, który sam jest weterynarzem. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci
Autor: Cholewińska-Szkolik Aniela
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • EwelinaStorek

    Doskonała historia dla dzieci w klimacie zimowym, w sam raz na okres ferii (i nie tylko)? Oczywiście przygody rezolutnej dziewczynki kochającej zwierzęta, czyli "Misia i jej mali przyjaciele". Uwielbiam podziwiać ilustracje w ebookach dla dzieci i też w tej serii o przygodach Misii znajdziecie piękną szatę graficzną, a same przygody dziewczynki spodobają się niejednemu dzieciakowi. W książce pdf znajdziecie trzy opowiadania "Urodziny w teatrze", "Ofiara krogulca" i "Niebezpieczna kryjówka". Każda z tych historii nie tylko bawi,  lecz i uczy niosąc piekne przesłania. W tych opowieściach mali czytelnicy będą razem z Misia i Popikiem przeżywać przygody, lecz i odkryją jak kluczowa jest empatia względem innych, zwłaszcza tych bezbronnych zwierząt.  W historii "Urodziny w teatrze"  Misia pomoże małej ślicznej śwince, którą rozbolał brzuszek. "Ofiara krogulca" to opowiadanie o sójce, która staje się ranna w wyniku ataku krogulca, zaś w ostatnim opowiadaniu "Niebezpieczna kryjówka" Misia i jej piesek pomogą rannemu gronostojowi. Książeczka "Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń" powędrowała ze mną do pracy (do przedszkola), gdzie dzieci z uwagą śledziły przygody tej rezolutnej dziewczynki. Dzięki niej przedszkolaki odryły jak wazne jest niesienie bezwarunkowej pomocy zwierzętom, lecz również że troska o naszych małych przyjaciół wymaga odpowiedniego przygotowania, serca, podejścia, ostrozności.  Misia podbiła ich serca i już z niecierpliwością czekają na jej kolejne przygody.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!