Czytaj więcej:
Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka okładka

Średnia Ocena:Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii "Elite Kings Club"! "Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”. Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała tajemnice chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że kobieta zniknie na zawsze. Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i dynamicznie opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która również nie ma nic do stracenia. Kobiety będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich. Od tej chwili Madison będzie musiała sądzić i wciąż oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka? Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę!

Szczegóły
Tytuł Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka
Autor: Jones Amo
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka - Jones Amo-1.pdf - Rozmiar: 369 kB
Głosy: -1
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Review Junkie

    Miałam kilka wątpliwości w jaki sposób ocenić tę książkę, bo wiem, że podobał mi się dreszczyk emocji, sekrety i delikatny powiew grozy, lecz jednak miałam kilka zastrzeżeń! Największym z nich jest to, że autorka czasami gubiła wątek i zajmowała się mniej kluczowymi elementami, lecz w końcowym rozrachunku nie było tragedii. Za każdym razem, gdy czytam książki Amo Jones mam takie: „Ej, lecz co się właściwie wydarzyło”, lecz muszę przyznać, że jej powieści wciągają i intrygują od pierwszych stron. W tym przypadku wracamy do elitarnego świata „Królów”, który jest wypełniony spiskami, dziwacznego typu sytuacjami a także namiętnymi chwilami, te wszystkie fragmenty sprawiają, że czytelnik zatraca się w historii i nie może się od niej oderwać. Bohaterowie są rewelacyjni, mają charakter i są nieźle wykreowani, aczkolwiek w niektórych momentach mieszali mi się mniej ważni Kingowie (ale CII!). Intrygująca, szokująca, niszcząca, kontrolująca, elektryzująca taka właśnie jest ta opowieść i bez zaprzeczenia mogę napisać, że pomimo drobnych mankamentów (które jestem w stanie wybaczyć) autorka odwaliła kawał dobrej roboty.. Ogólnie rzecz ujmując jest to niegrzeczna opowieść dla niegrzecznych dziewczynek #hot. Fantazja Amo jest szokująca i bardzo się cieszę, że pokazała nam własny talent, ponieważ seria Elite King’s Club jest pełną wrażeń pozycją, która powinna trafić na Waszą listę TBR. _______________________ Ania, Review Junkie

  • myfairybookworld.blogspot.co.uk/

    Niczym marionetka w rękach bezwzględnych Królów… Przed przeczytaniem tej książki miałam milion pytań, a po dwa razy tyle… Amo Jones wielbi bawić się czytelnikiem i zostawia nas w olbrzymim zawieszeniu w oczekiwaniu na trzeci tom serii. Jeśli szukacie książki, która wstrząśnie waszym kompasem moralnym, wciągnie do niebezpiecznego świata, w którym władza stanowi największą walutę to Marionetka to książka, którą musicie przeczytać! http://www.myfairybookworld.pl/2018/05/amo-jones-marionetka-recenzja-patronacka.html

 

 

Elite Kings Club. Tom 2. Marionetka PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2 Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii "Elite Kings Club"! "Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”. Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze. Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich. Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka? Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę! Dziękuję za pobranie materiału promocyjnego książki! Pełna wersja książki znajduje się pod linkiem : 4pPg.html Życzę miłej lektury !!! Będziemy bardzo wdzięczni za skorzystanie z oficjalnego źródła!

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!