Czytaj więcej:
Egipt. Przewodnik okładka

Średnia Ocena:Egipt. Przewodnik

"Egipt. Przewodnik" Dumont to. Poznaj atrakcje państwie w wielu odsłonach: Najcenniejsze atrakcje kraju Tętniące życiem miasta i kurorty Najpiękniejsze wycieczki na łono natury Ojciec milczenia – Sfinks i piramidy w Gizie - obowiązkowy punkt wizyty w świecie faraonów Rejs po Nilu – z Luksoru do Asuanu Monumentalne budowle i piękne zachody słońca Kair jak z 1001 nocy – starówka i dzielnica bazarów Orientalny urok: meczety, targowiska, kawiarnie Śladami Mojżesza – Synaj i klasztor św. Katarzyny Biblijne echa i światowe dziedzictwo kultury UNESCO Wycieczka do raju – łodzią na wyspę Dżiftun Przepiękne plaże i tereny do nurkowania Indywidualne rady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, wyjątkowe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisywane w przewodniku.

Szczegóły
Tytuł Egipt. Przewodnik
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: MairDuMont
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Egipt. Przewodnik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Egipt. Przewodnik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Egipt. Przewodnik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!