Czytaj więcej:
Dziewczyna w rozsypce okładka

Średnia Ocena:Dziewczyna w rozsypce

Charlie zdecydowanie zbyt wcześnie doświadcza okrucieństw losu.  Ukochany ojciec popełnia samobójstwo, a dziewczynka nie znajduje oparcia w pogrążonej w żałobie i niemocy matce. Zostaje sama z lękiem i bólem, z ciężarem nie do udźwignięcia. Ucieka w głąb siebie, milknie i wraz z upływem lat staje się całkowicie samotną, smutną dziewczyną. W szkole skrzętnie ukrywa blizny po samookaleczeniach. Zupełnie nie pasuje do wesołych, pewnych siebie rówieśników. I oto pewnego dnia świeża koleżanka zwraca na nią uwagę;  szybko rodzi się najbliższa przyjaźń. Po pewnym okresie Charlie traci przyjaciółkę w dramatycznych okolicznościach. Kobieta rozsypuje się na milion kawałków, cierpienie wygania ją na ulicę i niemalże doprowadza do unicestwienia. Zostaje jednak w porę uratowana i trafia do kliniki pełnej kobiet takich jak ona – karzących siebie same za to, że nie potrafią być szczęśliwe. Wkrótce Charlie zaczyna wierzyć, że jej życie ma wartość, a bolesne doświadczenia mogą stać się źródłem siły. Ponieważ nawet kiedy jesteśmy na samym dnie, nie należy tracić nadziei…

Szczegóły
Tytuł Dziewczyna w rozsypce
Autor: Glasgow Kathleen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dziewczyna w rozsypce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dziewczyna w rozsypce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dziewczyna w rozsypce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: prasówka .pdf - Rozmiar: 616 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kitka331

    Idealna książka, wzbudza dużo różnorakich uczuć od szoku po współczucie. Napisana prostym językiem, szybciutko się czyta. Bardzo się cieszę, że na nią trafiłam i mogłam przeczytać ponieważ warto i to bardzo :) Polecam!

 

 

Dziewczyna w rozsypce PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Andrzej Duda i Agata Duda sadzą drzewa i karmią łosie. Opozycja krytykuje Strona 2 Sejm ustanowił nowe święto państwowe. Czy 27 grudnia będzie dniem wolnym od pracy? Decyzją Sejmu 27 grudnia będziemy obchodzić nowe święto państwowe. Ma ono upamiętniać zwycięski zryw Polaków przeciwko Niemcom z lat 1918-19. Powstanie wielkopolskie wybuchło 27 grudnia 1918 roku w Poznaniu. Miasto zostało ostatecznie wyzwolone kilka dni później, 6 stycznia 1919 roku. Strona 3 Akcja ratunkowa w zalanej kopalni. Trzech nurków nie wypłynęło ze sztolni Funkcjonariusz poinformował, że osoby, które nie wypłynęły na powierzchnię, mają duże doświadczenie. Na miejscu akcję prowadzą funkcjonariusze policji, a także specjalistyczne jednostki straży pożarnej: wodno-nurkowa oraz wysokościowa. Jak poinformował Tomasz Szwajnos, jedyne, co można w obecnej sytuacji zrobić, to uruchomić robota do prac podwodnych, który – jeżeli widoczność się polepszy – będzie mógł zacząć badać korytarz. Jeśli warunki ulegną poprawie, do osób, które nie wypłynęły na powierzchnię, będą próbowali dostać się nurkowie-ratownicy Strona 4 Napięta sytuacja na granicy polsko-białoruskiej. RPO spotkał się z Komendantem Głównym SG Rzecznik Praw Obywatelskich złożył na ręce Komendanta Głównego SG podziękowania za wszystkie działania podejmowane przez funkcjonariuszy SG, które „w trudnych warunkach kryzysu humanitarnego służą poprawie sytuacji migrantów, zwłaszcza osób przebywających w centrach rejestracji cudzoziemców i ośrodkach strzeżonych dla cudzoziemców, w tym licznych rodzin z dziećmi”. Strona 5 Włochy. Katastrofa prywatnego samolotu. Nikt nie przeżył Na przedmieściach Mediolanu doszło do katastrofy prywatnego samolotu. Na pokładzie było osiem osób. Strona 6 Nastolatek połknął 60 tabletek paracetamolu. Cudem uniknął bolesnej śmierci Lekarze ze Szczecina uratowali nastolatka, który połknął 60 tabletek popularnego leku przeciwbólowego. Chłopiec chciał popełnić samobójstwo. Pediatra: „Gdyby nie trafił w porę do nas, umierałby w potwornych męczarniach”. Strona 7 Sejm przyjął część poprawek Senatu ws. zakazu handlu w niedziele. Nowela trafi na biurko prezydenta Sejm poparł poprawkę Senatu, zakładającą obniżenie do 40 proc. z 50 proc. progu przychodów liczonego od sprzedaży detalicznej dla działalności dominującej, korzystającej ze zwolnienia z zakazu handlu w niedzielę, np. pocztowej. Strona 8 Usnarz Górny. Migranci zniknęli z koczowiska, namioty pozostały Utworzone na wysokości Usnarza Górnego obozowisko migrantów po białoruskiej stronie granicy z dnia na dzień całkowicie opustoszało. Jak informuje Straż Graniczna, na miejscu porzucono namioty. Strona 9 weronika szatkowska

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!