Czytaj więcej:
Domek nad strumykiem okładka

Średnia Ocena:Domek nad strumykiem

Wyjątkowe wspomnienia z najistotniejszych wakacji w życiu. Domek ponad strumykiem to nostalgiczna podróż do czasów dzieciństwa. Autorka omawia własne ostatnie wakacje przed rozpoczęciem szkoły, które spędziła u dziadków na wsi – z tęsknotą wspomina beztroski czas dziecięcych przygód i pierwszych kluczowych doświadczeń, z niezwykłą dokładnością omawia szczegóły najistotniejszych w życiu wakacji. Dedykowana wnuczce książka ebook jest prozatorskim debiutem cenionej poetki, która w wyjątkowo barwny sposób rekonstruuje świat polskiej wsi sprzed półwiecza widzianej oczami dziecka. Dzięki skupieniu na kolorach, zapachach i smakach świat ten ożywa na oczach czytelnika.

Szczegóły
Tytuł Domek nad strumykiem
Autor: Mazur-Nowak Bożena Helena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Domek nad strumykiem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Domek nad strumykiem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Domek nad strumykiem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Mama Tosiaczka

    "Domek ponad strumykiem" to książka, dzięki której powróciłam do tych momentów, kiedy liczyła się zabawa i beztroska... Podobnie własne wakacje wspomina autorka niniejszej książki dla dzieci. "- Kończy się dzieciństwo. Za dwa miesiące szkoła - powiedziała mama i uśmiechnęła się promiennie. - Już kupiliśmy bilety. Pora na ostatnie beztroskie wakacje. Dziś jedziecie do dziadków na wieś." Tak zaczyna się nostalgiczna książka ebook Bożeny Heleny Mazur - Nowak. Omawia w niej własne ostatnie wakacje przed rozpoczęciem szkoły. Wraz z najmłodszą siostrą, Dzidzią jedzie do dziadków na wieś, do Komarna. Tam czeka na nich kochająca babcia i troskliwy dziadek. Dziewczynki przeżywają jedne z najwspanialszych wakacji w swoim życiu. Nieźle pamięta smak babcinej kuchni, źrebaczka, którego podarował im dziadek, a także własną najlepszą przyjaciółkę Sabinę czy Cygański Tabor, z którymi bawiły się przy ognisku. Cudowna nostalgiczna książka, pełna ciepła i radości. Znaczna czcionka tekstu ułatwiała czytanie. Dzięki niej skończyłam lekturę bardzo dynamicznie i... za szybko. Naprawdę książka ebook mnie tak wciągnęła, że aż żałowałam, że to już koniec. Chciałam czytać więcej i więcej. Dodatkowego uroku zapewniają cudowne ołówkowe szkice Marty Hanny Precht a także Renaty Cygan. Nierzadko sama dużo rzeczy szkicowałam ołówkiem i chowałam do książki, którą zawsze miałam przy sobie :) Takie malunki idealnie komponują się z opisaną fabułą. Można sobie wyobrazić, że są to wspomnienia autorki uwiecznione na kartce papieru za pomocą ołówka... Nie da się nie zauważyć emocji autorki, które przelała opisując tamte wakacje z przed kilkudziesięciu lat. Sama ich doświadczyłam czytając tę lekką lekturę. Byłam nią oczarowana. Fantazja funkcjonowała na pełnych obrotach. Niemal widziałam tę wieś, domek babci czy dom Spruchów i gospodarz, który wybierał miód z ula... Jeśli lubicie tego typu lekturę - serdecznie polecam. Książka ebook należy do literatury dziecięcej, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby do niej zajrzeć :) Książka ebook umilała mi podróż do pracy. Ostatnio wiele czytam w autobusie, więc kto, wie, może stworzę wpis dotyczących książek, które warto przeczytać w drodze do pracy? :) Ta na pewno będzie w czołówce :-D Cała recenzja na: mamatosiaczka.blogspot.com ZAPRASZAM :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!