Czytaj więcej:
Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie okładka

Średnia Ocena:Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie

Czy racjonalny człowiek może wierzyć w cuda? Dlaczego łatwiej nam jest uwierzyć świadkowi morderstwa niż świadkowi cudu? Eric Metaxas, szanowany amerykański reporter i pisarz, doświadczył w swoim życiu prawdziwego cudu. Wiedział jednak, że ludziom ciężko będzie w to uwierzyć.  Dlatego podjął się nie lada zadania: postanowił zebrać świadectwa innych osób: cudowne i wzruszające historie nawróceń, uzdrowień i zdumiewających o życiu po śmierci W własnej książce pdf dowodzi, że poznanie rozumowe to nie wszystko, co jest nam dane, że istnieje coś więcej poza kosmosem. „Cuda nie są sprzeczne z naturą. Są jedynie sprzeczne z tym, co wiemy o naturze”. Święty Augustyn

Szczegóły
Tytuł Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie
Autor: Metaxas Eric
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cuda. Czym są, czemu się zdarzają i jak mogą zmienić twoje życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • dzustka

  książkę zamówiłam dla taty...mówi, że nie żałuje, że ją przeczytał, daje do myślenia i niektórym może rozwiać wątpliwości jeśli chodzi o wiarę i cuda...daje do myślenie, wymaga spokoju, zaczęłam czytać lecz córa mi zagląda przez książkę..:) czekam na świąteczny luz aby dokończyć...:) MY POLECAMY !!!

 • anonymous

  Cuda naprawdę się zdarzają. Jak powiedział Św. Augustyn "Cuda nie są wbrew naturze, ale wbrew temu, co wiemy o naturze". Zalecam książkę Erica Metaxas każdemu szukającemu i słyszącemu podszepty duszy, żeby uwierzyć.

 • Fenko

  Mojemu wujkowi doktorzy dawali dwa lata. Na tyle ocenili zabójcze zdolności raka złośliwego, który pojawił się w jego organizmie. Minęło jednak 17 lat od tamtej diagnozy i wujek dopóki co ma się całkiem dobrze. Moja znajoma zaliczyła chemioterapię i mastektomię, a później jeszcze jedną mszę uzdrawiającą, nim doktorzy orzekli, że rak zniknął. Jestem pewna, że dla każdego z nich każdy świeży dzień jest cudem.Pewnej nocy C.S.Lewis (autor Opowieści z Narnii) i J.R.R.Tolkien (autor Władcy Pierścieni) spacerowali, rozmawiając o mitach i bajkach. Lewis był człowiekiem niewierzącym i twierdził, że poza tym światem, który widzimy, nie ma nic. Tolkien uważał, że opowiadanie o Jezusie to swego rodzaju mit. A każdy mit ma ziarno prawdy. Wiedział to na pewno, ponieważ jego serce tęskniło do jakiejś krainy, której nie znał i nie pamiętał, lecz musiała być prawdziwa, skoro wpisała się w jego sercu tak głęboko, że przez lata usiłował ją odkryć poprzez pisanie własnych powieści.Cud jest całkiem niełatwy do zdefiniowania. Gdzie kończą się fakty, a gdzie zaczyna niezrozumiałe? Czy w chwili, gdy człowiek stara się wyjaśnić wydarzenie za pomocą nauki, jest jeszcze miejsce dla Boga i Jego cudów? Eric Metaxas jest przekonany, że nauka nie wyklucza cudów. Pozwala nam za to na wgląd w olbrzymią tajemnicę, jaką stanowi świat stworzony przez Boga. W jego książce pdf nie brakuje historii ludzi, którzy doświadczyli czegoś niezwykłego, ludzi takich jak mój wujek, lecz też tych, którzy doświadczyli obecności Boga w bardziej wyjątkowy sposób.Czy wiecie, jak niewielkie jest prawdopodobieństwo, że gdzieś we wszechświecie istnieje planeta podobna do Ziemi, na której mogłoby się rozwijać życie? Nawet nasza Ziemia nie byłaby miejscem dla nas odpowiednim, gdyby nie cała lista czynników! Twórca omówił to w sposób tak obrazowy, że ciężko nie wierzyć mu na słowo - życie naprawdę jest cudem!

 • Ksantia

  Każdy powinien tę książkę przeczytać - by zrozumieć i zobaczyć więcej!!!!!!!!!!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!