Czytaj więcej:
Cokolwiek uczyniliście okładka

Średnia Ocena:Cokolwiek uczyniliście

Do prokuratora Wilka zgłasza się młody mężczyzna. Chce wnieść oskarżenie, lecz pamięta tylko inicjał imienia albo nazwiska księdza, który go kiedyś wykorzystał. Wilk musi odmówić wszczęcia śledztwa z powodu przedawnienia, obawia się jednak, że ofiara molestowania sama będzie dochodzić sprawiedliwości. Tymczasem Warszawą wstrząsa seria napadów rabunkowych na duchownych chodzących po kolędzie. Czy sprawca wybiera miejsca ataków tak, by nakreślić na mapie Warszawy odwrócony pentagram? Komisarz Jacek Zakrzeński uważa ten pomysł za niedorzeczny, lecz nawet jego pewność siebie zostaje zachwiana przez tragiczne zdarzenia pewnej mroźnej nocy. Kiedy okazuje się, że obie sprawy mogą być ze sobą powiązane, sprawny nieoficjalnie prokurator i odsunięty od śledztwa komisarz będą zmuszeni połączyć siły.

Szczegóły
Tytuł Cokolwiek uczyniliście
Autor: Nowak PM
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Cokolwiek uczyniliście pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Cokolwiek uczyniliście Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Cokolwiek uczyniliście PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Edyta1

  Super książka, bardzo lekko się czyta i z każdą stroną jest się coraz bardziej ciekawym co się wydarzy- polecam!

 • Sanderus

  Moim zdaniem ten kryminał jest fascynujący. Zdecydowanie jeden z najlepszych jakie czytałem. Z czysto technicznych rzeczy - idealnie nakreślone postaci, przemyślana intryga, potoczysty język, w dialogach indywidualizowany. A do tego to znacznie więcej niż "standardowy" kryminał. Ta opowieść chwyta za serce.

 • Betsy

  Dopasowując pewne powiedzenie można powiedzieć, że niezły kryminał poznamy nie po tym, jak się zaczyna, lecz po tym, jak się skończy. Zakończenie w tej powieści jest co najmniej wyborne, więc śmiało można stwierdzić, że cała książka ebook również. Lecz w tym przypadku nie tylko finał zasługuje na uznanie. „Cokolwiek uczyniliście” to wciągająca historia, która od samego początku intryguje. Wydaje się banalna i oczywista, jednak kolejno wszystkie epizody pokazują, że nic nigdy nie jest oczywiste. Idealna zagadka, która do końca trzyma w napięciu. I mnóstwo zwrotów akcji, które mieszają nam w głowach. Przy takiej lekturze wręcz nie można się nudzić. Gorąco polecam!

 • recenzent.com.pl

  http://recenzent.com.pl/1/recenzja-ksiazki-cokolwiek-uczyniliscie-p-m-nowaka-cicha-noc-czyli-zakrzenski-i-wilk-znow-na-tropie/(...)Główny wątek kryminalny dotyczy Kościoła, pedofilii, kleru, wiary. Po pierwszym rozdziale spodziewałam się, że Nowak pójdzie w stronę antyklerykalną – przybierze publicystyczny ton rodem ze słynnych wszystkim tygodników, miesięczników czy stron internetowych. Jednak pisarz nie idzie tą drogą. Nie wybiera także tej wybielania win. Polak nie atakuje kościoła, nie oczyszcza go z grzechów, stara się podjąć temat unikając kontrowersji a także prezentowania własnego osobistego stanowiska. A może to właśnie stanowisko autora? Szara strefa, bo nic nie jest czarno-białe w tej sprawie?

 • Nirvana

  Po raz następny sięgnęłam po książkę autorstwa PM Nowaka i znowu nie czuję się zawiedziona ani odrobinę. Tym razem twórca sięga po tematykę pedofilii i trzeba przyznać że nieźle mu to wychodzi. Akcja potrafi wciągnąć i zaskoczyć. Dla książki z prokuratorem Wilkiem warto zarezerwować trochę czasu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!