Czytaj więcej:
Co się kryje w baśniowej krainie? okładka

Średnia Ocena:Co się kryje w baśniowej krainie?

Co łączy Królewnę Śnieżkę, Aladyna, Piotrusia Pana, Kopciuszka i Pinokia? Otóż mają kłopot ze znalezieniem zaprzyjaźnionych zwierzątek, ulubionych smakołyków i potrzebnych do codziennego funkcjonowania w baśniowej krainie przedmiotów. Dzięki aktywnemu udziałowi w poszukiwaniach elementów, które są wskazane na dole strony, najmłodsi mogą sprawdzić własną spostrzegawczość a także poszerzyć wiedzę na temat bohaterów słynnych baśni z różnorakich stron świata. Atrakcją książki są rozkładówki przeznaczone do samodzielnego kolorowania.

Szczegóły
Tytuł Co się kryje w baśniowej krainie?
Autor: Barsotti Eleonora
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Co się kryje w baśniowej krainie? pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Co się kryje w baśniowej krainie? Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Co się kryje w baśniowej krainie? PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Katarzyna Kulawik

    Już od jakiegoś czasu w wielu wydawnictwach ukazują się książki obrazkowe. Są to bardzo interesujące i wartościowe pozycje dla młodszych Czytelników, bo umożliwiają ćwiczenie koncentracji uwagi i spostrzegawczości wzrokowej, lecz także dają możliwość wejścia w rolę autora czy narratora, który opowiada albo wymyśla jakąś opowieść. Wydawnictwo Debit też wydało interesującą książkę obrazkową, której akcja losy się … w krainie baśni. Nosi ona tytuł "Co się kryje w baśniowej krainie". Młody Czytelnik, na podstawie paru obrazków wplecionych w dużą ilustrację, może samodzielnie opowiedzieć bajkę o Pinokiu, Aladynie, Czerwonym Kapturku, Kopciuszku, trzech świnkach, Jasiu i Małgosi, Alicji w Krainie Czarów, Piotrusiu i królewnie Śnieżce. Ponadto dzieci mogą wysilać wzrok, ćwicząc spostrzegawczość wzrokową i odnajdywać różnorakie przedmioty na obrazku, które zgubili bohaterowie baśni i bajek. Ciekawym dodatkiem do książki są strony z odpowiedziami a także kilka baśniowych kolorowanek.Pomysłodawczynią i autorką ilustracji do książki "Co się kryje w baśniowej krainie" jest Eleonora Barsotti. Ilustracje są barwne, wesołe, a czasem zabawne. Każda strona została skrupulatnie narysowana, jest pełna szczegółów i pomimo małej przestrzeni w ładny i przemyślany sposób tworzy całą baśniową opowieść. Przedszkolakom bardzo podobała się ta książka. Dzieci chętnie dzieliły się wiedzą dotyczącą bajek, z radością opowiadały przygody słynnych sobie bohaterów i ochoczo odnajdowały zawieruszone na ilustracji przedmioty. Polecam! www.ksiazkowelove.wordpress.com

  • Marta mama chłopców - Książeczki synka i córeczki

    Ta książka, którą dziś Wam zaprezentuję jest już trochę zbyt dziecinna dla mojego starszaka ;) Jest to bowiem kraina pełna różnorakich baśni zaprezentowana w taki bardzo dziecięcy sposób. Znajdziemy tutaj elementy bardzo słynnych bajeczek takich jak Pinokio, Lampa Aladyna, Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Alicja w Krainie Czarów, Piotruś Pan a także Królewna Śnieżka.Jak widzicie są tutaj same perełki baśniowej literatury, jednak nie ma tu żadnych opisów tych bajek. Nie dowiemy się na czym one polegają, co się wydarzyło, ani kto tam jest głównym bohaterem. Jedynym tekstem jaki tu znajdziemy jest wyłącznie króciutka instrukcja o tym co trzeba znaleźć na obrazkach. Natomiast jeśli właśnie o ilustracje chodzi to jest ich tutaj dużo. Tak naprawdę cała książka ebook składa się niemalże wyłącznie z nich. Są naprawdę śliczne, takie szczegółowe, takie kolorowe, takie zabawne, zdecydowanie przyciągają wzrok i to nie tylko dzieci ;) Ogromnie mi się podobają, aż przyjemni mi się przegląda tą książkę!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!