Czytaj więcej:
Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD okładka

Średnia Ocena:Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD

"To Repetytorium jest dla tych, którzy pragną zdobyć minimum trwałej i rzetelnej wiedzy z chemii, koniecznej do studiowania na kierunkach przyrodniczych, ale nie dla entuzjastów sposoby ZZZ (Zakuć Zdać Zapomnieć). Do książki dołączono płytę DVD z filmową wersją przykładowych doświadczeń, obejmujących czynności laboratoryjne opisywane w części IV". Autorzy

Szczegóły
Tytuł Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD
Autor: Pazdro M. Krzysztof, Rola-Noworyta Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chemia. Repetytorium dla przyszłych maturzystów i studentów + DVD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Maja Skórska

  Niektóre tematy nie wystarczajaco wnikliwie wytłumaczone moim zdaniem wiec nadaje sie raczej do uzupełnienia podręcznika. Bardzo pomocne sa odnośniki do zbioru zadań tego samego autora. W sumie przydatny i przyjemny w użyciu :)

 • Julia

  Bardzo interesujące repetytorium. Idealna szata graficzna. Polecam.

 • MARIA ADAMKIEWICZ

  zdaniem mojej córki, jedno z lepszych opracowań przygotowujących do egzaminów maturalnych

 • Ola12345

  Najlepsza ksiazka na szybkie powtórki przed matura!

 • Anonim

  Repetytorium jest praktyczną pomocą dla osób, które przygotowują się do matury z chemii. Poszczególne tematy podzielone są na działy, co bardzo ułatwia naukę. Liczne schematy a także przykłady pewnych treści umożliwiają szybsze nauczenie się materiału. Znajdują się tam też zagadnienia dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z danego zakresu. Przydatne są też tablice a także płyta, na której znajdują się interesujące doświadczenia. Sądzę, że te repetytorium stanowi solidne przygotowanie do matury :)

 • Beata Wnuk

  Najlepsze dostępne repetytorium z chemii, nic dodać nic ująć.

 • Aleksandra Czech

  Wartka akcja. Niestety nie kończy się nieźle dla wszystkich ;)

 • Gosia

  Kupiona na upominek dla przyszłego maturzysty przez "laika chemicznego" okazała się strzałem w dziesiątkę.

 • Sassynovelist

  Jestem bardzo zadowolona z zakupu, polecam.

 • idelia

  Książka ebook podzielona na rozdziały, zawiera wiele rozbudowanych informacji które mimo ilości podane są w sposób treściwy i czytelny, dodatkowym plusem są liczne tablice i zakładki bardzo ułatwiające naukę, gorąco zalecam każdemu kto przygotowuje się do matury

 • Zuzanna Jaworska

  Książkę kupiłam, bo przygotowywałam się do matury rozszerzonej z chemii. Nauczycielki a także szkolnych podręczników nie miałam zbyt dobrych, więc ponad materiałem pracowałam głównie sama. Repetytorium to sprawdziło się u mnie genialnie! Wszystko jest przejżyście i zrozumiale wytłumaczone, aż chce się z radością uczyć :) Do kompletu zakupiłam zestaw zadań. Pod każdym tematem w repetytorium pisze które zadania należy wykonać. Jestem naprawdę niesamowicie zadowolona!

 • Ewl

  Super materiał! Wszystko jasno opisane, czasami o dużo bardziej niż w podręcznikach do liceum! Polecam!

 • Kacper Bogacki

  Mądra pomoc, super oprawa i nastychmiastowa dostępność! :)

 • zajacowa123

  Pazdro od dłuższego czasu cieszy się popularnością. Książka ebook bardziej dla kogoś kto opanował podstawę i zabiera się za rozszerzenie. Zalecam jako powtórzenie do matury. Dużą zaletą jest cena ;)

 • framboises

  Zawiera wszystkie tematy wymagane na maturze, pod wobec teoretycznym - bardzo pomocny. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!