Czytaj więcej:
Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa okładka

Średnia Ocena:Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Podręcznik dla klasy 7 szkoły podstawowej "Chemia Nowej Ery" w atrakcyjny sposób łączy wiedzę z informacjami o zastosowaniach chemii. Częste odwołania do życia codziennego ukazują chemię jako naukę praktyczną i nowoczesną, co ułatwia zainteresowanie uczniów przedmiotem. Ułatwia opanowanie podstaw chemii przez uczniów, którym nauka sprawia trudność, dzięki krok po kroku wyjaśnionym przykładom zadań problemowych i obliczeniowych a także infografikom Przeczytaj – zrozumiesz! przedstawiającym procesy krok po kroku i kształcącym ważne umiejętności. Wspiera stopniowe wprowadzanie uczniów w zagadnienia chemii dzięki optymalnemu podziałowi treści nauczania na klasę 7 i 8. Powtórzenie informacji o Tlenkach i wodorotlenkach na początku klasy 8 ułatwia przypomnienie ich przed realizacją Soli. Kształci umiejętność projektowania i opisywania doświadczeń chemicznych poprzez precyzyjne instrukcje zilustrowane schematem i fotografią, z czytelnie wyróżnionymi obserwacjami i wnioskami. Doświadczenia polecane do realizacji w nowej podstawie programowej zostały wyróżnione. Ułatwia uczniom odnalezienie najistotniejszych treści w temacie dzięki elementowi Zapamiętaj i Celom lekcji przygotowanym do każdego tematu. Jest pomocny w utrwaleniu kluczowych terminów dzięki elementom Skojarz i zapamiętaj! a także Podobieństwa i różnice. Budzi zainteresowanie przedmiotem i przedstawia chemię jako naukę nowoczesną, silnie związaną z życiem codziennym dzięki elementowi Chemia wokół nas a także licznym infografikom Zastosowania. Pomocny w sprawdzeniu wiadomości i ćwiczeniu umiejętności przed sprawdzianem dzięki Podsumowaniom a także przekrojowym zadaniom Sprawdź, czy wiesz… Sprawdź, czy umiesz… na końcu każdego działu. Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą dzięki wyróżnionym treściom i zadaniom o podwyższonym stopniu trudności Dla dociekliwych.

Szczegóły
Tytuł Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa
Autor: Kulawik Jan, Kulawik Teresa, Litwin Maria
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: UCZEŃ_instrukcja.pdf - Rozmiar: 119 kB
Głosy: -1
Pobierz
Nazwa pliku: MOJA MIEJSCOWOŚĆ DAWNIEJ I DZISIAJ-SANOK.pdf - Rozmiar: 4.66 MB
Głosy: -1
Pobierz
Nazwa pliku: Zadanie 20 str 48.pdf - Rozmiar: 29.9 kB
Głosy: -1
Pobierz
Nazwa pliku: Wykaz podrecznikow 2023-24.pdf - Rozmiar: 245 kB
Głosy: -1
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Chemia Nowej Ery 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 INSTRUKCJA DLA UCZNIA 1. Jeśli Twój rodzic/opiekun przekazał Ci dostęp do licencji e-booków i utworzył dla Ciebie profil, otrzymasz maila z informacją o utworzeniu Twojego profilu. Potwierdź utworzenie profilu: 2. Po zalogowaniu na stronie Moja Nowa Era zobaczysz swoje aktywne licencje i link przekierowujący na stronę platformy z e-bookami: 3. Wejdź na platformę i korzystaj z elektronicznych wersji podręczników.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!