Czytaj więcej:
CS GO. Poradnik do gry okładka

Średnia Ocena:CS GO. Poradnik do gry

Niniejszy tutorial do gry Counter Strike: Global Offensive opisuje najistotniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej zasad. Nasze rady do CS GO to mnóstwo przydatnych tipsów dotyczących nauki strzelania, rzucania granatami czy obsługi AK 47. Nauczysz się tu ekonomii w grze (co kupować pierwsze), celować, poruszać się i poznasz wszystkie bronie. Ta solucja jest wciąż rozwijana i z pewnością może pomóc odnaleźć się na takich mapach jak Dust2 (de_dust2), Inferno (de_inferno), Cache (de_cache), Cobblestone (de_cbble) i Mirage (de_mirage). Pragniesz dotrzeć do rangi global elite? Zacznij od rad na start i nauki podstaw! Pierwszy epizod tego poradnika w szczegółowy sposób przeprowadza Gracza przez proces poprawnego ustawiania configu, a więc myszy, ustawień video i audio. Dowiesz się tu, jak ustawić akcelerację myszy, DPI i czułość a także jak zwiększyć FPS w CS GO. Kolejny epizod został poświęcony najistotniejszym aspektom rozgrywki, jak: prawidłowe pozycjonowanie celownika, korygowanie odrzutu broni, techniki strzelania, tryby gry, ekonomia, GOTV i rady ogólne. Ostatni epizod poświęcono opisowi map turniejowych. W poradniku znajdą się też rady do map (map do tzw. rankedów czyli meczy rankingowych) wraz z opisem miejscówek i przydantyhc miejsc do campienia, pułapek i rzucania smoke'ów itd. Dowiesz się tu też czym jest długa albo long a także gdzie są dywany czy krótka. Dust2, Inferno czy Mirage to najbardziej słynne mapy w CS GO. Counter Strike to potyczki online dwóch grup, CT i T, czyli terrorystów i antyterrorystów. Przedostatni epizod w szczegółowy sposób omawia bronie i granaty dostępne grze zarówno po stronie Antyterrorystów, jak i Terrorystów. Dowiesz się tu, która broń jest najlepsza, jak używać AWP, dlaczego warto nauczyć się kontrolować full samochód AK 47, a także dużo innych rad dotyczących USP, CZ, Famasa, M4A4, AUG, Scar 20 (autosniper), P90 i scouta (SSG). Poradnik zawiera też historyczne info o Operacji Hydra a także epizody dotyczące profesjonalnych graczy w CS GO. Wymagania sprzętowe (Trudne misje) Izak (Trudne misje) Konfiguracje profesjonalnych graczy (Trudne misje) Snax (Trudne misje) PashaBiceps (Trudne misje) STOMP (Trudne misje) Wingman (Trudne misje) NEEX (Trudne misje) TaZ (Trudne misje) FalleN (Trudne misje) Uwaga! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE)

Szczegóły
Tytuł CS GO. Poradnik do gry
Autor: Telesiński Łukasz "Qwert"
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd CS GO. Poradnik do gry pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. CS GO. Poradnik do gry Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

CS GO. Poradnik do gry PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!