Czytaj więcej:
Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować okładka

Średnia Ocena:



Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować

Byłem ziemniaczanym oligarchą to następna idealna opowieść Johna Mole’a, autora bestsellerowej książki Moja wielka grecka przygoda.Anglik, absolwent studiów MBA z piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowej bankowości a także twórca paru książek, w saunie doznaje olśnienia i postanawia otworzyć sieć restauracji szybkiej obsługi z pieczonymi ziemniakami. Nawiązuje współpracę z brytyjską restauracją a także rosyjskim Związkiem Rolników, zyskuje dotacje z brytyjskiego Funduszu Know-How i rozpoczyna pościg za doskonałym kartoflem we wchodzącej w krwiożerczy kapitalizm Rosji. W tym okresie usiłuje rozkręcać inne biznesy, pada ofiarą śpiewających energetycznych wampirów, paraduje w spódniczce baletowej, demonstruje na placu Czerwonym i jeździ na grzbiecie świni. Aż w końcu… staje twarzą w twarz z rosyjskimi gangsterami.

Szczegóły
Tytuł Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować
Autor: Mole John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Carta Blanca
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Byłem ziemniaczanym oligarchą. Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kulinarnaczytelnia.pl

    Rosja ziemniakami stoi. Czy może być więc coś prostszego niż rozkręcenie w tym państwie ziemniaczano-restauracyjnego biznesu? Z takim planem wyjechał do Rosji Brytyjczyk John Mole. Twórca omawia własne zmagania z machiną urzędniczą, powszechne na każdym kroku łapówki a także spotkania z interesującymi postaciami. Książka ebook pełna jest zabawnych historii, lecz również sytuacji absurdalnych i patowych. Zapał przybysza z Zachodu miesza się tu z obojętnością obywateli byłego ZSRR. Próba załatwienia czegokolwiek kończy się zazwyczaj sugestywnym rozłożeniem rąk i stwierdzeniem „Tu jest Rosja, panie Mole”. Książka ebook składa się z dwudziestu siedmiu rozdziałów. Bardzo dynamicznie się ją czyta. Styl jest lekki i przyjemny, choć zdarzają się elementy biznesowo-ekonomiczne, mogące niektórych znudzić. Na szczęście nie ma ich aż tak dużo. Za to tekst roi się od interesujących spostrzeżeń na temat Rosji i jej obywateli, a także lokalnych smaków i zapachów.

  • Marciocha

    Zadziwiła mnie ta książka, ponieważ myślałam, że o Rosji wiem sporo, a tutaj okazało się, że nie wiem niemal nic! John Mole próbując rozkręcić własny ziemniaczany interes wkroczył nieopatrznie na szerokie i baaardzo wzburzone wody biznesu w wydaniu rosyjskim. Wszystko niby sprowadza się do jednej, złotej zasady: gdzie nie posmarujesz, tam nie wejdziesz... lecz ile będziesz mieć zabawy przy próbowaniu, to już inna bajka :) Zdaję sobie sprawę, że odwiedzając tylko Rosję, można się z Niej pośmiać i zagwizdać ze zdziwienia, lecz sprawa przestaje być taka zabawna, kiedy trzeba w takim państwie żyć i jakoś funkcjonować. Odnoszę wrażenie, że TAM stale panuje regulamin życia rodem z Dzikiego Zachodu - strzelaj, zanim strzelą do ciebie i spierdzielaj na swoim koniu ( no tutaj mielibyśmy do wyboru jedynie swoje nogi obute w walonki). Krótko i zwięźle pisząc, zalecam gorąco wszystkim tym, którzy mają ochotę na zerknięcie "pod spódnicę" Mateczce Rosji i sprawdzenie, jak ona wygląda na prawdę ;P

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!