Czytaj więcej:
Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach okładka

Średnia Ocena:Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach

Układanie relacji z ludźmi to jedno z największych wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność. Subtelna sieć wzajemnych zobowiązań, emocji, naturalnych sympatii albo antypatii wpływa na nasze funkcjonowanie, odbija się na nastroju i w wielkim stopniu decyduje o jakości życia. Jednak najistotniejsze z naszych relacji dotyczą zaledwie paru osób: partnerów życiowych, rodziców, dzieci. To one potrafią nas uszczęśliwić bądź unieszczęśliwić - i vice versa. Żeby świadomie zbudować z nimi trwałe związki, satysfakcjonujące obie strony, czasem trzeba spojrzeć z dystansu i spróbować zdiagnozować przyczyny pojawiających się problemów. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację? Jak uniknąć stale powtarzanych błędów? Jak przemieniać - lub wręcz zrywać - niszczącą relację i nie narazić się przy tym na niepotrzebne huśtawki emocjonalne? Kiedy niezbędna jest terapia? Na te wszystkie zapytania odpowiada Paweł Droździak, doświadczony psycholog i psychoterapeuta w rozmowie z Renatą Mazurowską, dziennikarką specjalizującą się w tematyce psychologicznej. Jeśli pragniesz przyjrzeć się swoim swóim relacjom i spróbować je ulepszyć, musisz przeczytać tę książkę!

Szczegóły
Tytuł Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach
Autor: Droździak Paweł, Mazurowska Renata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Paulina Laskowiecka

  Mądra

 • Sabina Klauza

  Idealna obsługa i cena. Szczerze zalecam zakupy w tym sklepie.

 • Małgorzata Salach

  Pragniesz gotowe porady i wskazówki? To nie jest książka ebook dla Ciebie! Nie dostaniesz gotowych rozwiązań. "Blisko, nie za blisko..." to fantastyczna pozycja, w której wytłumaczone są bardzo szczegółowo powody i geneza naszych zachowań, postępowania, reagowania. Skłania do dogłębnej i wnikliwej analizy a także refleksji ponad samym sobą. Polecam!

 • marta

  i od razu wiedziałam, że jest to książka, z tych, które "podaje się dalej". Ciepła, dobra, momentami wzruszająca... prawdziwością, ucząca mądrej bliskości.Czytając niektóre fragmenty, poruszałam się zupełnie po omacku; inne były jak mapa, do nieźle (już) słynnych miejsc we mnie samej. Bliskość to wolność. Bliskość to (trudna, lecz piękna) sztuka.

 • MyBooks - Nasze recenzje

  Na bardzo wiele omówionych rzeczy zwyczajnie nie zwracamy uwagi, mimo że spotykamy się z nimi na co dzień, bądź przeżyliśmy nie zauważyliśmy ich znaczenia. Książka ebook nam to wszystko uświadamia, niespodziewanie dowiadujemy się skąd mogą się brać nasze lęki przed bliskością, występami. Dowiadujemy się jakich błędów nie popełniać gdy jesteśmy rodzicem, jak i córką czy synem. Jeśli jesteśmy nastolatkami uczymy się o młodzieńczych miłościach i pierwszych związkach. Dostępna czcionka i biały papier pozwalają na swobodne czytanie, a treść nie jest pisana naukowo ale przystępnie dla każdego. To jest także olbrzymim plusem książki z typu 'poradników' ponieważ to prawdopodobnie najlepsze określenie, choć ta książka ebook nie jest nim w całości. Ta książka ebook otworzyła mi oczy, spojrzałam na świat inaczej i niespodziewanie dostrzegłam szczegóły.

 • K-K Bello

  Adekwatnie do problemu możemy uzyskać w słowach psychologa odbicie nas samych. Patrząc dalej w danym temacie dostrzeżone uwagi z pewnością niejednego zaskoczą. Są osoby na świecie, które starannie pielęgnują własną prywatną strefę.. ponieważ to lubią, kochają własne spojrzenie na świat. W całych naszych związkach musi znaleźć się sposób na pobycie sam ze sobą. Jednak życie partnerskie stawia przed nami niespodziewane wyzwania i kiedy do głosu zaczynają dochodzić emocje koniecznie należy zastanowić się ponad wizerunkiem związku. O tym jest książka ebook „Blisko, nie za blisko” .. to wizerunek człowieka, który wplątany w emocjonalną sieć nie pozwala się ugłaskać. To próba bezspornego zrozumienia dla szkodliwych występków. To w końcu życie a w nim my sami niczym kołysząca się łódeczka na morzu wzburzonych emocji... Terapeutyczne rozmowy o związkach dają moc świadomości w lepsze jutro.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!