Czytaj więcej:
Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura okładka

Średnia Ocena:Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura

Bohaterowie mają nosa do wyjaśniania zagadek! W małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Dwoje młodych detektywów, Tiril i Oliver, zawsze jest na posterunku i razem ze swoim psem rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie dorośli policjanci.

Szczegóły
Tytuł Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura
Autor: Horst Jorn Lier
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biuro Detektywistyczne nr 2. Tom 1. Operacja burzowa chmura PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • cosana

  Interesująca pozycja dla dzieciaków. Jest i zagadka, poczucie humoru i styl autora, który sprawia że dzidziuś samo pamięta o czytaniu ;)

 • Justyna Müller-Grochocka

  Mam 8 lat i przeczytalem Burzowa chmure w trzy dni. Super historia. Czytam teraz druga czesc.

 • magdas

  Książka ebook rewelacyjna, mój 8-letni syn przeczytał ją w kilka wieczorów i chce kolejne części.

 • Recenzje Kiti

  Jorn Lier Horst zasłynął w Polsce przede wszystkim dzięki własnej serii kryminalnej, która, nie mam pojęcia dlaczego, w naszym państwie jest wydawana od końca. Na szczęście wydawnictwo Media Rodzina nie popełniło tego błędu i serię dla dzieci jego autorstwa wydaje od pierwszego tomu.Głównymi bohaterami serii jest dwójka młodych detektywów, Tiril i Oliver, którym towarzyszy pies Otto. Z racji tego, że dzieci miały wakacje i dużo wolnego czasu postanowiły sobie znaleźć sprawę do rozwiązania. Pewnego dnia wyczuły, że nie czują drożdży. Okazało się, że zostały one ukradzione piekarzowi. Niebawem miało się okazać, że nie była to jedyna rzecz, która zginęła w krótkim okresie w mieście. Kto kradł i dlaczego?Od razu można się domyślić, że pisarz miał coś wspólnego z policją albo biurem detektywistycznym. Jak możemy wyczytać na końcu publikacji pracował w tym drugim miejscu. Mamy tutaj zmyślnie przeprowadzoną akcję z dużą ilością szczegółów, poszlak, z którymi muszą się zmierzyć młodzi bohaterowie. Bardzo podobała mi się ich usystematyzowana praca - poszlaki, dowody, tropy, zdjęcia, działanie, tablica, na której to wszystko umieszczali. Czytając tę opowiadanie czułam się, jakbym oglądała prawdziwy detektywistyczny film, brawo!Duża czcionka a także liczne, kolorowe ilustracje Hansa Jorgena Sandnesa sprawiają, że całość czyta się błyskawicznie i z zainteresowaniem. Przyznam szczerze, że sama nie wiedziałam, jak zakończy się ta sprawa. Dodatkowo na początku pokrótce zostali przedstawieni główni bohaterowie a także ich bliscy krewni, a na końcu sami możemy poczuć się detektywami, poszukują zaginionych rzeczy na przedstawionych w książce pdf ilustracjach. Znajduje się także zapowiedź kolejnych trzech tomów (2 są wydane, a łącznie podano tytuły do 4 części), których już nie mogę się odczekać. Zwłaszcza fabuła czwartego bardzo mnie zainteresowała.,,Operacja Burzowa Chmura" to książka ebook dla prawdziwych młodych detektywów, którzy chcą się sprawdzić. Zaręczam, że rozwiązanie zagadki wcale nie jest takie oczywiste. Młodzi bohaterowie są śliczny i widać, że naprawdę zależy im na rozwiązaniu zagadki. Prosty, młodzieżowy styl pisarza sprawia, że zanim się spostrzeżemy przeczytamy ostatnie zdanie.Moja ocena: 5/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!