Czytaj więcej:
Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych okładka

Średnia Ocena:Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych

"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych".Jak osiągnąć maksimum możliwości fizycznych, psychicznych i intelektualnych na bazie biohackingu.Już wiesz, jak wykorzystać biohacking w swoim życiu.Co jednak możesz zrobić jeszcze dla siebie i własnego organizmu?Chcesz poznać własny organizm lepiej i dowiedzieć się więcej, jak zwiększyć własne możliwości?Karol Wyszomirski w drugiej książce pdf o biohackingu dzieli się własną praktyczną wiedzą o tym, jak przemieniać własne nawyki, by poczuć się i wyglądać lepiej a także myśleć jaśniej i kreatywnej. Twórca przedstawia 116 prostych i praktycznych metod optymalizacji stanu psychofizycznego. Nie ma prostszej ani szybszej sposoby usprawniającej organizm. Zrób to, co radzi czołowy polski biohaker, a zobaczysz, jak zmieni się jakość twojego życia. Z poradnika dowiesz się m.in.: jak pozbyć się wielu kłopotów zdrowotnych, wykorzystując specjalistyczną wiedzę z różnorakich dziedzin nauki jak zredukować zbędne kilogramy i uzyskać wysportowaną sylwetkę, jak zmniejszyć stres i świadomie zacząć zarządzać emocjami, jak osiągnąć wysoki poziom energii i świetne samopoczucie, jak unieść poziom własnej motywacji do działania, jak stać się osobą bardziej kreatywną i produktywną. Biohacking – metoda, dzięki której najpierw usprawnisz własny organizm, a następnie zwiększysz jego wydajność, co umożliwi ci wykorzystanie pełnego potencjału zarówno ciała, jak i umysłu. Urok biohackingu polega na tym, że korzyści, jakie uzyskujesz z jego praktykowania, kumulują się i zdecydowanie przyśpieszają realizację celów w różnorakich obszarach naszego życia. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych
Autor: Wyszomirski Karol
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Patryk Lenard

    Książka ebook bardzo rozległa i treściwa, porusza dużo tematów i celuje w dużo dolegliwości, które spotykają dużą element społeczeństwa dzisiaj. Bardzo niezły tutorial optymalizacji własnego zdrowia, porusza tematy z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałem, takie jak np. pobudzanie nerwu błędnego odpowiednimi ćwiczeniami. Książka ebook daje dużo narzędzi, które w łatwy sposób mogą nam pomóc osiągnąć lepsze samopoczucie. Wszystko jest podane w lekkiej przyjemnej dla oka formie, wszystko jest usystematyzowane w bardzo przyjazny sposób. Książka ebook będzie odpowiednia dla osób zaawansowanych lecz też laicy zdrowego stylu życia i biohackingu śmiało z niej skorzystają.

  • Anonim

    Książka ebook napisana prostym i zrozumiałym językiem, dzięki czemu prosto można skorelować zawartą w niej wiedzę z czynnościami życia codziennego . Pan Karol nie narzuca własnego przekonania czytelnikowi , ale w logiczny sposób ,dzięki praktycznym wskazówkom prezentuje czytelnikowi w jaki sposób można , zacząć żyć zdrowiej świadomiej aktywniej. Zalecam gorąco i z czystym sercem ,jeden z niewielu poradników na rynku z tak prosto "płynącym' przekazem o zadbanie o siebie i innych w łatwy sposób.

  • Anastazja

    Ta książka ebook to jest skarb dla każdego !Cudowne wyniki ,mega energii i najistotniejsze że możesz sam przywrócić własne zdrowie ,no a odchudzanie w tym trybie życia to prawdopodobnie jest poboczny efekt😅💪🏻😻!Serdecznie polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!