Czytaj więcej:
Antydepresanty okładka

Średnia Ocena:Antydepresanty

Jak żyć pełnią życia? Skąd brać radość? Jak wyjść ze skorupy samotności? Jak porozumieć się ze sobą i z innymi ludźmi? Wreszcie jak uporać się z faktem, że ci ostatni stale nie spełniają naszych oczekiwań? Odpowiedzi na te i dużo innych pytań szuka autorka „Siły ognia” i „Mojego serca”, snując opowiadanie o tym, jak powstają piosenki i jak niechcący robi się karierę w muzyce i mediach.Czytelnik dostaje rozbrajająco szczery list, którego nadawczyni bywa przewodnikiem po świecie kobiety, lecz też z dużą dozą poczucia humoru portretuje czasy zmian ustrojowych lat dziewięćdziesiątych i dorastanie w tych realiach. Ponadto w książce pdf znajdują się słowa niemal trzydziestu piosenek ubranych w kontekst, który do tej pory pozostawał tajemnicą.

Szczegóły
Tytuł Antydepresanty
Autor: Kosakowska Marika Marta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Antydepresanty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Antydepresanty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Antydepresanty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Caroline Ławik

  Książka ebook , która poprawiła mi humor , opowiedziała parę ciekawostek i chwyciła za serce swoim wierszami. Do tego wszystkiego interesujące malunki . Marikę znam i lubię za jek twórczość muzyczną, dzięki tej książce pdf poznałam ją też od strony pięknej duszy.

 • evelove

  Marika omawia własne prywatne górki i dołki, jednocześnie poprawia humor i prezentuje jak trzymać dystans do siebie. Polecam. Książkę ofiarowałam przyjaciółce od serca:)

 • Norbeczq1

  Książka ebook ta nie wniosła nic interesującego do mojego życia. Bardziej wygląda jak bajka dla dzieci. Pełno rysunków. Lecz właśnie za te cudowne malunki daje jedną z dwóch gwiazdek. Druga ląduje za niektóre z wierszy,które pojawiły się w książce. Zdarzają się naprawdę piękne! Marika powinna wziąć się za muzykę, ponieważ jej to idealnie wychodzi, natomiast pisanie ebooków niech zostawi na później. Może dojrzeje jeszcze do tego.

 • Sesja1982

  Niemal autobiografia Polskiej "wokalistki, autorki tekstów, kompozytorki" choć nie tylko kśiążka opowiadająca trochę o branży muzycznej przez własny opis dorastania życia młodzieńczego w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych a także wchodzenia w dorosłość około 1999 roku i opowiadająca o Polskim społeczeństwie ostatnich trzech dekad książka ebook Pani Marty jest jakby trochę książką Sociologiczną. W książce pdf można by przemienić tylko jedno zdanie: najpierw pojawił się Szwedzki duet Roxette a dopiero kilka lat potem Ace of Base choć też Szwedzka grupa muzyczna.

 • ireathe

  Lubię Marikę jako wokalistkę, tymczasem proszę, trafiłam na jej książkę, i to jaką fajną. Czytając jej Antydepresanty można się dużo nauczyć, Marika ma bowiem nie tylko cudowny sposób pisania, ale także niezwykle piękną duszę a także ciekawą osobowość. Zwróciłam również uwagę na jej dystans do samej siebie i sukcesu muzycznego który stał się jej udziałem. Marika zachwyca mnie nie tylko jako piosenkarka ale także jako pisarka, w autentyczny sposób potrafi przelać na papier własne emocje i przeżycia. Wszystko to razem składa się na tak niezwykłą, pozytywną opowiadanie o Marice, jej życiu i muzycznej pasji.

 • Justyna Cieślak

  Nie przepadałam za Mariką jako piosenkarką czy prezenterką, więc z pewnością nie sięgnęłabym sama po tę książkę, lecz za namową kolegów dałam się namówić. Już po paru pierwszych stronach zaczęłam całkowicie przemieniać o niej zdanie. To książka ebook dzięki której nie tylko można lepiej ją poznać, lecz także poznać samego siebie. Marta w własnej książce pdf opowiada o sobie, swoim życiu, nierzadko porusza niełatwe tematy np. własną samotność, smutek tęsknotę. Lecz gdzieś w tym wszystkim jest pełna nadziei, optymistycznie nastawiona do świata mimo kłód rzucanych pod nogi. Książka ebook rzeczywiście motywuje czytelnika, pozwala więcej dostrzegać, mniej się przejmować sprawami wszelakimi. Cieszę się, że dałam się namówić na tę lekturę.

 • Junior LSM

  Wyluzowana a zarazem dojrzała Marta Kosakowska przedstawia nam nie tylko element własnej historii lecz również swoje poglądy na dużo spraw. Jak postrzegamy życie, jak jemu sprostać i cieszyć się nim każdego dnia. Szkoda że lektura nie jest dłuższa ponieważ naprawdę wciąga i daje do myślenia.

 • superbiegaczka

  Nie pragniesz z żalem spoglądać na minione lata. Doceń to, co ci się przytrafiło. Poczuj się nieźle tu i teraz. Smakuj nowe doznania, z uśmiechem i dystansem spoglądając za siebie. Jesteś mądrą, dojrzałą kobietą, która zna własną wartość i umie brać z życia to, co najlepsze. Tak czytam pomiędzy wierszami to, co o czym pisze Marta Kosakowska.

 • sosnowski.marek

  wykształcenie filologiczne Marty Kossakowskiej daje o sobie znać w piękny, niemal liryczny sposób na kartach pozycji pisanej sercem przepełnionym humanizmemrewelacyjna na wieczór, idealna w poranki, niezastąpiona w dzień

 • Magdalena Przybyłowska

  cudna jak cała Marika :) lekka wpadajaca w dusze i w serce, szczęśliwa ja

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!