Czytaj więcej:
Amulet okładka

Średnia Ocena:Amulet

Rodzice Weroniki, studentki architektury, od zawsze dbali, by córce niczego nie brakowało. Mimo to kobieta odczuwa wokół siebie emocjonalną pustkę. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Maksa – pochodzącego z zupełnie innego środowiska niż ona – który coraz bardziej ją fascynuje. Weronika przeczuwa, że nieśmiały chłopak skrywa jakąś bolesną tajemnicę. I ma rację, bo wkrótce ukochany informuje ją o własnych planach wyjazdu za ocean. Gdy podczas pożegnania kobieta otrzymuje od niego zagadkowy amulet, czuje, że w tym niewielkim przedmiocie drzemią siły, o których istnieniu wcześniej nie miała pojęcia… W dodatku w rodzinnym domu Weroniki dochodzi do niełatwych do zrozumienia zdarzeń. Czy znajdzie się ktoś, kto ją wesprze i pomoże przetrwać ten najtrudniejszy w jej życiu czas?Poszła tam, gdzie zawsze był on… do jego mieszkania. Wszystko tu pozostało takie samo. Jakby nic się nie zmieniło. Ta sama obskurna brama, odrapane ściany, wijące się schody. Ten sam aromat starych murów i te same drzwi… niestety tym razem zakurzone i zamknięte, jego naprawdę nie było. Dotknęła ich czołem i nieustanna tak chwilę bez ruchu. W torebce miała klucze, mogła wejść do mieszkania, mogła poczuć ten klimat, znaleźć się w otoczeniu jego rzeczy. Mogła przytulić się do poduszki, która zapewne jeszcze nim pachniała… lecz Maksa tam nie było.

Szczegóły
Tytuł Amulet
Autor: Olejnik Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Amulet pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Amulet Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Amulet PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • farmer_with_the_book

    Weronika pochodzi z bogatego domu. Niczego jej nigdy nie brakowało. Jednak odczuwa pewną emocjonalną pustkę. Jako studentka architektury jest bardzo uczuciowa i emocjonalna. Pewnego dnia poznaje Maksa. Chłopak pochodzi z całkiem innego środowiska niż ona i zaczyna ją fascynować. Chłopak ma pewną tajemnicę, która go męczy. Otóż musi on wyjechać za ocean. Żegnając się daje Weronice pewien amulet. Ona czuje, że w tej rzeczy są jakieś dziwne siły, których nie umie pojąć. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ Ta historia jest bardzo emocjonująca. Wręcz bolesna momentami. Poruszyła mnie postać Maksa. Chłopak został adoptowany i chce wyjechać za ocean by odnaleźć własną biologiczną rodzinę. Tutaj pozwolę sobie zaznaczyć, że ma on indiańskie korzenie! Czegoś takiego jeszcze prawdopodobnie w książce pdf nie było, a przynajmniej ja nie spotkałam. Chłopak naprawdę mało potrzebuje do szczęścia. Jak miłuje to całym sercem. Umie cieszyć się z małych rzeczy. Co mi się jeszcze podobało to tempo akcji. Jak dla mnie idealne. Nie za szybko, nie za wolno. Mogłam swobodnie płynąć przez całą historię. Na początku można mieć wrażenie, że to spokojna książka, która nie wywrze jakiegoś spektakularnego wrażenia na czytelniku. Zmienicie zdanie, kiedy przeczytacie o akcjach, jakie działy się u Weroniki w domu... Powiem tak, to książka ebook z morałem. Jeśli miłość dwojga ludzi jest odpowiednio silna to nawet odległość ich nie rozdzieli. Ani czas. Ja tę książkę mogę polecić na zbliżające się długie jesienne wieczory. Doskonała książka ebook do kubka herbatki albo grzańca ☺️

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!