Czytaj więcej:
After. Powieść graficzna. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:After. Powieść graficzna. Tom 1

Niektóre historie można czytać bez końca. Światowy bestseller opowiedziany na nowo w formie powieści graficznej.  Jeśli Tessa miałaby wybrać jedno słowo, które najlepiej ją opisze, pewnie postawiłaby na „porządek”. Choć dopiero zaczyna studia, ma już wyraźnie zarysowany plan na życie: staż w wydawnictwie, powrót do rodzinnego miasta i oczywiście ślub – z równie poukładanym Noahem.   Jeśli Tessa miałaby jednym słowem określić nowo poznanego Hardina, mógłby to być „bunt”. Przypadkowo spotkany na kampusie chłopak to jej całkowite przeciwieństwo – porywczy, arogancki, kpiący z reguł i porządku. Lecz także spontaniczny, zagadkowy i… pociągający! W życie Tessy wprowadza absolutny chaos. Wrażliwa kobieta dostrzega w nim coś więcej niż pełną buty postawę bad boya. Czy jednak warto zaryzykować wszystko dla Hardina? Czy jego mroczna strona nie zniszczy tego, co dobre w nim samym, lecz i w Tessie?  Szalona miłość „dobrej dziewczyny” i „złego chłopaka” może doprowadzić do katastrofy, lecz może właśnie katastrofa jest tym, czego Tessa i Hardin potrzebują najbardziej?  Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł After. Powieść graficzna. Tom 1
Autor: Anna Todd
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd After. Powieść graficzna. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. After. Powieść graficzna. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

After. Powieść graficzna. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Karolinafig

    Grzeczna kobieta idzie na studia i poznaje niegrzecznego chłopaka, on wywraca do góry nogami jej poukładane plany a ona przewartościowuje jego życie. To tak w skrócie. Dużo razy trafiłam na określenie, że „After” miłuje się albo nienawidzi. Ma tak samo wielu zwolenników jak i przeciwników. Ja czytałam After kilka lat temu, zaraz po premierze i zdecydowanie należę do pierwszej grupy. No co mam poradzić na to, że drzemie we mnie romantyczna dusza? Dlatego kiedy tylko zobaczyłam, że wychodzi odsłona graficzna byłam jej bardzo ciekawa. Cieszę się więc, że trafiła właśnie w moje ręce. Opowieść graficzna to nic innego niż komiks. A jeśli chodzi o fabułę to jest to olbrzymi skrót zdarzeń z książki. Można czytać go zarówno kiedy znamy już historię a także gdy mamy z nią do czynienia po raz pierwszy. Na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, lecz wielbiciele komiksów a także nieco najmłodsze pokolenie, powinni być zadowoleni. Grafika zrobiona jest naprawdę dobrze, postacie są barwne, nieźle przedstawione, dialogi nie są drętwe. To taka doskonała książka ebook do przeczytania w godzinkę albo dwie. Wielkim plusem jest też dodanie kulis powstawania komiksu i postaci, naprawdę rozjaśniło mi to dużo w głowie i uświadomiło jaki ogrom pracy musiał zostać włożony, byśmy dziś mogli trzymać w rękach tę książkę. Jestem naprawdę zaskoczona tym wydaniem i na pewno sięgnę też po kolejne tomy. To coś nowego, innego, zdecydowanie wartego zobaczenia. Jako komiks oceniam 5/5.

  • charlotte

    Seria After jest bardzo znana. Ja do tej pory przeczytałam tylko pierwszy tom i muszę przyznać, że historia Tessy i Hardiana jest bardzo irytująca. Głównie dlatego, że fabuła kręci się wokół jednego wątku – Tess i Hardian ganiają za sobą jak mysz i kot. Theresa zaczyna studia – jest wzorową córką, ma chłopaka i w ogóle to taka grzeczna prymuska. Na jej drodze staje Hardian – gburowaty, pewny siebie chłopak, któremu zależy tylko na seksie. Ta dwójka budzi w sobie uczucia, których wcześniej nie znali. Theresa schodzi na złą drogę, a Hardian staje się przy niej lepszy. I nic złego by w tym nie było, gdyby to się nie powtarzało non stop. Do połowy książki było to znośne, lecz później już irytujące. Pomimo tego zdecydowałam się sięgnąć po komiks, ponieważ byłam bardzo interesująca jak wypadł. I cóż, muszę przyznać, że wykonanie jest świetne. Grafika robi wrażenie, historię czyta się dynamicznie i jednak fajnie było sobie to wszystko przypomnieć – nawet jeśli ta dwójka jest irytująca. Komiks został też wzbogacony o kulisy powstawania postaci, planowaniu scen. Własne trzy grosze dodał też ilustrator. Moja ocena to tym razem ocena After jako powieści graficznej. Historię ocenię kiedy indziej, lecz jako komiks oceniam na pięć serduszek! Jestem oczarowana wydaniem.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!