Czytaj więcej:
30 dni do mety okładka

Średnia Ocena:30 dni do mety

Adam Walker ma wszystko. Pracę w firmie marzeń. Majątek, który dla wielu pozostaje w sferze marzeń. Długo wyczekiwane życie na swoich zasadach... I niespodziewanie informacja, która wywraca świat do góry nogami. Nowotwór czyni spustoszenie w jego ciele. Jest śmiertelnie chory. Został mu miesiąc. Za miesiąc zostanie po nim jedynie wspomnienie. Miesiąc musi mu wystarczyć, żeby uporządkować sprawy z przeszłości, które mocno ciążą już od wielu lat. Czasu jest stanowczo zbyt mało... Czy Adam Walker zdąży rozliczyć się z przeszłością? Czy uda mu się uzyskać przebaczenie bliskich i poznać syna? Czy trzydzieści dni jest w stanie przemienić cokolwiek w życiu człowieka stojącego ponad krawędzią?

Szczegóły
Tytuł 30 dni do mety
Autor: Myśliński Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 30 dni do mety pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 30 dni do mety Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

30 dni do mety PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • swiat_wartosci_mamy

    ,,Życie bywa trudne. Zawsze jest zmiennie. Raz jesteś na gorze, raz na dole. Czasem zdaje ci się, że jesteś gdzieś pośrodku. Lecz tylko ci się tylko zdaje. Ponieważ lub spadasz, lub się wznosisz”. ✨Co byście zrobili mając 30 dni do końca własnego życia? Uwielbiam czytać książki, które pozostawiają po sobie dużo bezcennych przemyśleń. Taka właśnie jest książka ebook ,,30 dni do mety”. Nie można przejść obok książki obojętnie! Historia Adama Walkera, głównego bohatera książki, inspiruje, niesie nadzieję, a nawet pociesza. Gdy dopada nas zły nastrój, a kłopoty zdają się nie kończyć, warto zatrzymać się i sięgnąć po książkę. Po co? Znajdziemy w niej emocje i rady a także porady jak żyć. Treść z pewnością zapamiętacie na długo! ,,30 dni do mety” to piękna, emocjonująca opowieść, która opowiada o Adamie Walker. Jest on trzecim zastępcą dyrektora do spraw marketingu, który ma awansować i zostać dyrektorem do spraw marketingu londyńskiego oddziału Shoeso. Ma małżonkę i dziecko, zdawałoby się, że nic więcej do szczęście mu nie potrzeba. A jednak? Ciagle pracuje, traci rodzine przez własną głupotę. W okresie własnej prezentacji zemdlał i zabrało go pogotowie. Dowiaduję się, że ma raka płuc w nieuleczalnym stadium, chemioterapia może pomoc, lecz Adam rezygnuje z leczenia. Zostało mu 30 dni życia. Co z tym czasem zrobi? Czy naprawi błędy własnej przyszłości? Musicie przekonać się sami 🙌 ,,Zatem czy warto było się ściągać?… Czy warto było biec nad siły? Testować wytrzymałość organizmu dla czyjegoś zysku? Pracować bez odpoczynku?”. W książce pdf mamy do czynienia z narracją pierwszoosobową , książka ebook to rodzaj pamiętnika, dziennika: ,,To miał być dziennik człowieka sukcesu, a nie pamiętnik niedojdy!”. Książka ebook aż kipi od emocji. Ta opowieść nie tylko gwarantuje łzy, lecz też prowokuje dużo kluczowych i niewygodnych pytań. To książka ebook mądra, poruszająca i zachęcająca do życia pełnią bez względu na okoliczności. Twórca choć młody wiekiem to człowiek bardzo wrażliwy, obdarzony dojrzałym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Krzysztof Myśliński każe nam zastanowić się ponad starymi urazami, zweryfikować niewybaczalne grzechy i ocenić... Czy warto nosić w sercu zadrę? Czas nie stoi w miejscu, dla nikogo. Czytając tę powieść, będziemy się wzruszać, lecz również wiele myśleć. Ta książka ebook boli! Od samego początku do końca! Z chirurgiczną celnością Twórca opisuje najdrobniejsze emocje i każdą chwilę przyspieszonego umierania. Od momentu diagnozy będziemy siedzieć w głowie głównego bohatera i razem z nim przeżywać rozpacz, smutek, rozpacz i odchodzenie. Tej książki dosłownie nie da się zapomnieć, będzie siedzieć gdzieś w podświadomości i kazać weryfikować nasze codzienne, małe tragedie. Ponieważ czymże jest życie w obliczu choroby i śmierci? Chociaż książkę czyta się z zapartym tchem, to też ze ściśniętym gardłem. Niemniej jednam bardzo, bardzo zalecam ❤️ Pamiętajcie, że ,,Nieznane przychodzi wraz z dobrem, a dobro bez zapowiedzi”.

  • Karolina

    Adam miał wszystko co sprawiało, że był szczęśliwy. Kochającą żonę, malutkiego syna i pracę. Właśnie to ostatnie czyli praca pochłonęła go całkowicie. Pracował coraz więcej przekładając pracę nad rodzinę i własne zdrowie. Kiedy utracił rodzinę miał chwilowy kryzys, ale w głowie miał tylko jeden plan, piąć się po szczeblach kariery do wymarzonej posady, nie kluczowe jakimi metodami, kluczowe że skutecznie. Nie miał przyjaciół, nie był lubiany przez pracowników, lecz czuł się panem własnego losu. Do czasu kiedy otrzymał diagnozę - nowotwór. Zaczęły otwierać mu się oczy, że zmarnował życie, że poprzez pęd za karierą zapominał co naprawdę w życiu jest kluczowe i co sprawiało, że był szczęśliwy. Ostatni miesiąc życia Adama, jak go spędzi ? Czy wykorzysta nieźle ten uciekający czas ? Książka ebook pisana jest w formie pamiętnika, dziennika i to było bardzo interesująca forma. Twórca ma przyjemny styl pisania i książka ebook bardzo mnie wciągnęła, więc przeczytałam ją w ekspresowym tempie. Historia bardzo życiowa i podejrzewam, że wielu z nas zobaczyło w Adamie cząstkę siebie. Każdy z nas dąży do czegoś, ktoś pędzi za karierą, ktoś pracuje na wymarzone wakacje czy dom i tak sami się zapętlamy w tej bieganinie. A tak naprawdę kiedy już jest za późno tak jak w przypadku naszego bohatera dopiero zaczynamy myśleć, co ja najlepszego narobiłem, nie tak miało wyglądać moje życie. Czas refleksji i przemyśleń niestety przychodzi kiedy jest już za późno. Trzeba zadać sobie zasadnicze zapytanie co sprawia, że jestem szczęśliwy? Co to znaczy szczęście ? Owszem praca jest ważnym aspektem, ale w życiu kluczowe jest mieć priorytety i umieć nieźle rozgraniczyć pracę a także życie prywatne. Bardzo wam zalecam tą historię, to nie jest tylko książka ebook obyczajowa, lecz historia z której można wyciągnąć dużo wniosków i mądrości życiowych

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!