Czytaj więcej:
220 splotów szydełkowych okładka

Średnia Ocena:220 splotów szydełkowych

Książka ebook jest zestawem wyjątkowo atrakcyjnych splotów szydełkowych. Prezentowane jest w niej wykonanie krok po kroku wzorów ażurowych i koronkowych, filetów, motywów, splotów irlandzkich i tunezyjskich (afgańskich) a także wzorów do obrębiania m.in.chust, narzut, serwet i obrusów.

Szczegóły
Tytuł 220 splotów szydełkowych
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd 220 splotów szydełkowych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. 220 splotów szydełkowych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

220 splotów szydełkowych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Jestem zadowolona z zakupionego podręcznika robótek szydełkowych z uwagi na formę w jakiej przedstawione są wzory. Czytelny schemat, opis i fotografia, to jest to czego szukałam.

 • malnap

  Książka ebook zawiera bardzo wiele splotów, natomiast nie zawsze opis ich jest prosty, zwłaszcza dla poczatkujących szydełkowiczek

 • Bozena

  Niezły podręcznik szydełkowania. Wiele wzorów i splotów.

 • Arleta

  Kupilam dla mamy i jest zadowolona.już zaczyna z niej korzystać

 • Katarzyna Podgórska

  Książka ebook niezła dla osób szukających natchnienia w zakresie wzorów do szydełkowania.

 • wspaniały

  Kupiłem żonie tę książkę i jest zachwycona. Twierdzi, że to jest to o co chodzi każdemu - kto zaczyna albo kiedyś szydełkował i chce sobie przypomnieć - zalecam

 • Krystyna Pytel

  Nie żałuję tego zakupu, przydatne info , nieźle opracowane wzory.Jedno tylko mi trochę przeszkadza - to uwaga do autorów. Przyjaźniej wygladają nazwy wzorów niż numery. Niestety wszystkie wzory z tej książki są nazwane numerycznie, co dla hobbysty jest bez sensu - zrobilam sweterek wzorem I.30, lub robię narzute z motywów III.2. ???

 • Romana Nawrocka-Holz

  Bardzo fajna książka. Instrukcje są przystępne. Podano podstawowe - pierwsze ściegi, dla doświadczonych i początkujących.

 • Marta Skiba

  Niezła ksiazka zarowno dla tych, ktorzy chca nauczyc sie szydelkowac, jak i dla tych, ktorzy chca rozwianac własne umiejetnosci. Przejrzyste opisy, dużo interesujacych technik szydelkowania. Zalecam

 • ZZ

  Komfortowa forma książki, przystępna treść i grafiki obrazujące jak szydełkować. W książce pdf znajdują się fotografie gotowych wykonanych wzorów. Samo czytanie/oglądanie książki przynosi radość.

 • emik84

  Książka ebook „220 splotów szydełkowych” to prawdziwa gratka dla wielbicieli robótek szydełkowych. Jest tu bardzo wiele różnorodnych wzorów i właściwie tuż po krótkim obrazkowych kursie szydełkowania można zabierać się do pracy. Znajdziemy tu wzory ażurowe, koronkowe, sploty siatkowe (przy użyciu których z powodzeniem możemy wyczarować sobie cudowny bieżnik), różnorodne motywy kwiatowe, wzory irlandzkie (z przeznaczeniem np. na bluzeczki albo serwety), urokliwe wzory przydatne do obrębiania obrusów, chusteczek czy poduszek a na końcu sploty tunezyjskie, które sprawdzą się przy tworzeniu np. narzuty.Wzory są pokazane za pomocą schematów graficznych, szczegółowo opisywane i opatrzone kolorową fotografią gotowej robótki. Jest ich dużo i rozmieszczone są bardzo ciasno. Nie utrudnia to jednak w żaden sposób ich odczytywania. Po taki zestaw na pewno sięgnę dużo razy. Nie pozostaje nic tylko chwytać za szydełko i działać, aby tylko dzień nie kończył się tak dynamicznie ;)

 • Bożena Hildebrandt

  Trafiłam na fajne wydanie książki, nie wiedziałam którą wybrać, lecz widzę, że trafiłam w dziesiątkę. Na początku przypomnienie jak zacząć, a później fajne wzory. Zalecam wszystkim, którzy kiedyś uczyli się szydełkować a także dla osób, które nigdy tego nie robiły. Szydełkowanie jest teraz na czasie, szczerze polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!