wyznania

czarownice

Szczegóły
Tytuł wyznania
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

wyznania PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd wyznania pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. wyznania Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

wyznania Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Curriculum Vitae Marek Miciul Data urodzenia: 06.04.1996 Miejsce zamieszkania: Judyty 4/2, 11-210 Sępopol Adres email: [email protected] Numer telefonu: 722 082 562 Doświadczenie 07.2014-10.2014 Flexipool BV Praca sezonowa na linii produkcyjnej 03.2015 DELUX Przewozy Turystyczno-Pasażerskie Handel-Usługi Deluga Krzysztof Spółka Jawna Praktyka zawodowa 07.2015-10.2015 Akcent Job Praca sezonowa przy rozładunku kontenerów 05.2016 Auto-Naprawa Jerzy Sinkiewicz Praktyka zawodowa 07.2018-08.2018 Zakład remontowo-budowlany. Wojciech Lewandowski Praktyka budowlana 07-2020-09-2020 ELEWAR SP Z O.O Praca sezonowa przy pozyskiwaniu próbek zboża Wykształcenie 2012 - 2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków w Bartoszycach Technik mechatronik 2016 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski kierunek Budownictwo -Studia Inżynierskie -urlop dziekański Umiejętności i zdolności • obsługa komputera - znajomość programów AutoCAD • komunikatywność, • pracowitość, • wysoka kultura osobista, • umiejętność pracy w zespole. Strona 2 Języki angielski – komunikatywny, język niemiecki – komunikatywny Dodatkowe kwalifikacje Prawo jazdy kat. B Kwalifikacja zawodowa E.3. Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych Kwalifikacja zawodowa E.18. Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych Kwalifikacja zawodowa E.19. Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych Zainteresowania sport (piłka nożna), filmy, książki, aktywne spędzanie wolnego czasu Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!