rekigia

religia

Szczegóły
Tytuł rekigia
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

rekigia PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd rekigia pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. rekigia Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

rekigia Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Potwierdzenie rejestracji uczestnika Rekolekcji Dzieci Maryi Dziękujemy serdecznie za dokonanie rezerwacji miejsca na wakacyjne rekolekcje Dzieci Maryi 2020. Oto jego szczegóły: Uczestnik: Ośrodek: Magda Pisula Turnus 5 (01.08-09.08.) - Pogórze (Służebniczki) ul. Bielska 148; 43-430 Pogórze Brzozowa 14A/10, 43-100 Tychy PESEL: 12311402767 Wiek: 9 lat (ur. 14.11.2012) Tel. do rodzica: 721975000 E-mail do rodzica: [email protected] Parafia: Świętej Marii Magdaleny Tychy Niniejszy wydruk jest potwierdzeniem rezerwacji wybranego miejsca rekolekcyjnego. Dalsze kroki związane z zapisami zostaną podane w miarę rozwoju sytuacji. Będziemy z Państwem w kontakcie telefonicznym lub mailowym. W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie podać większej ilości informacji na ten temat. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej www.dziecimaryi.pl oraz fanpage na Facebooku. W razie pytań lub wątpliwości można kierować do nas maila na skrzynkę [email protected] lub telefonicznie. Z wyrazami szacunku i pamięci modlitewnej, Moderator Ruchu Dzieci Maryi ks. Grzegorz Matuszczyk Moderator: Grzegorz Matuszczyk mail: [email protected] Animatorka koordynująca zapisy: An. Wiktoria Duczek tel.: +48 518 503 365

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!