Ao nhs

PD

Szczegóły
Tytuł Ao nhs
Rozszerzenie: PDF

Jesteś autorem/wydawcą tego dokumentu/książki i zauważyłeś że ktoś wgrał ją bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zabroniony dokument w ciągu 24 godzin.

 

Ao nhs PDF Ebook podgląd online:

Pobierz PDF

 

 

 


 

Zobacz podgląd Ao nhs pdf poniżej lub pobierz na swoje urządzenie za darmo bez rejestracji. Ao nhs Ebook podgląd za darmo w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jest zabronione, więc w takich wypadkach zamiast podglądu możesz jedynie przeczytać informacje, detale, opinie oraz sprawdzić okładkę.

Ao nhs Ebook transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Tryby dostępności Regulamin Polityka prywatności Deklaracja dostępności O projekcie Aktualności Zaloguj się ! " Puszka Pandory # licencja: CC 0 Pandora otwiera puszkę John William Waterhouse, Pandora otwiera puszkę, 1896, olej na płótnie, kolekcja prywatna, domena publiczna Ćwiczenie 1 Przyjrzyj się reprodukcji obrazu Johna Williama Waterhouse’a. Jaki moment z życia Pandory ukazał artysta? Nazwij (tutaj lub w zeszycie) sytuację przedstawioną na obrazie. Zapisz Drukuj Wyczyść Uzupełnij Ćwiczenie 2 Opisz postać ukazaną na obrazie. Uwzględnij: przedstawienie postaci, postawę ciała, gesty, wyraz twarzy, ubiór. Zapisz Drukuj Wyczyść Kobieta jest ubrana w długą sukienke z odkrytymi plecami. Jest ciekawska. Pandora ma wyprostowaną sylwetkę Ćwiczenie 3 Opisz „beczkę”, którą Pandora otrzymała w posagu. Uwzględnij: kształt, tworzywo, kolorystykę, usytuowanie, przeznaczenie. Zapisz Drukuj Wyczyść Puszka jest prostokątna. Jest zrobiona z metalu. Jest koloru złotego. Ozdobiona jest kamieniami. Połozona jest na kamieniu. Jej przeznaczeniem jest zemsta na Ćwiczenie 4 Omówcie elementy tworzące nastrój obrazu. Zwróćcie uwagę na sytuację przedstawioną na obrazie, wyraz twarzy postaci, umiejscowienie sytuacji, porę dnia, kolorystykę i światło. Ćwiczenie 5 Uzupełnij podane związki frazeologiczne słowami: pokusa, pokuszenie, skusić. nie móc oprzeć się pokusie dać się skusić wodzić na pokuszenie ulec pokusie ! Sprawdź Pokaż odpowiedź Źródło: Contentplus.pl sp. z o.o., licencja: CC BY 3.0. Ćwiczenie 6 Wyobraź sobie, jak zmieniły się postawa ciała, gesty, wyraz twarzy Pandory w momencie, kiedy na świat wydostały się smutki, troski, nędza i choroby. Opisz, uwzględniając uczucia Pandory. Wykorzystaj wybrane związki frazeologiczne z poprzedniego ćwiczenia. Ćwiczenie 7 Które z podanych przysłów lepiej oddaje przesłanie mitu? Uzasadnij swoje zdanie. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Bez ciekawości nie ma mądrości. Zapisz Drukuj Wyczyść Uzupełnij Zgłoś problem $

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!