Czytaj więcej:
Żywienie w niedoczynności tarczycy okładka

Średnia Ocena:Żywienie w niedoczynności tarczycy

Co, jak i dlaczego warto jeść, czego należy się wystrzegać, czego nie wolno pomijać?Zawarte w naszym poradniku odpowiedzi na te zapytania wytyczają chorym drogę do polepszenia jakości życia. Autorzy zadbali o objaśnienie zależności pomiędzy jedzeniem a stanem organizmu, a także umotywowanie wskazówek, jakich udzielają. Prosto sięgnąć po poprawnie zbilansowane siedmiodniowe jadłospisy dla osób z niedoczynnością tarczycy. Książka ebook zawiera praktyczne rady i zalecenia specjalistów z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Mogą z niej korzystać zarówno pacjenci, jak i doktorzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Szczegóły
Tytuł Żywienie w niedoczynności tarczycy
Autor: Jarosz Mirosław, Stolińska Hanna, Wolańska Diana
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żywienie w niedoczynności tarczycy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żywienie w niedoczynności tarczycy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żywienie w niedoczynności tarczycy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Karolina Winiarek

  Książka ebook ciekawa, zawiera elementarana wiedzę dla osób z niedoczynnoscia tarczycy. Moim zdaniem brakuje w niej kilku informacji lecz na początek jak najbardziej polecam.

 • Magdalena Przygodzka

  Bardzo słaba pozycja, niezgodna z najnowszymi wytycznymi dietetyki. Strata czasu na tę lekturę.

 • Dorota Dzierzyk

  Nic nowego się nie dowiedziałam , książka ebook zawiera cenne info dla początkujących.

 • Rybycia

  Zalecam gorąco. Bardzo przydatne info dla osób z niedoczynnością tarczycy.

 • norina

  Odkąd zachorowałam na tarczycę nie wiedziałam w jaki sposób mam się odżywiać i co jeść, żeby wspomóc mój organizm w potyczce z chorobą. Dużo słyszałam o powiązaniach właśnie jedzenia i choroby. Dopiero, kiedy przeczytałam tę książkę z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wiem, co jest dobre dla mojego organizmu. Kluczowe było dla mnie, że treści zawarte w książce pdf zostały skonsultowane z doktorami z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Myślę, że wielu osobom ona pomoże i będzie wsparciem w potyczce z chorobą, jaką jest tarczyca. Polecam!

 • kasiajar

  Bardzo interesująca książka, którą każdy z niedoczynnością tarczycy powinien mieć w własnej biblioteczce.

 • Anna

  Kupiłam książkę, która została wydana w 2016r. (dodruk), niestety zawiera zalecenia, chociażby piramidę żywieniową wg stanu wiedzy na 2009r. Dodatkowo, spis literatury - najwieższa pozycja jest z 2010r. Jaki jest sens pozostawania takiej pozycji na rynku? Fakt, tabele bardzo ułatwiają zdobycie wiedzy, dotyczącej zawartości składników. Jak dla mnie ta książka ebook wprowadza czytelnika w błąd, ze względu na nieaktualny stan wiedzy - zupełny brak informacji o witaminie D, ważnej przy niedoczynności tarczycy. Zawiodłam się na tej książce, spodziewałam się najwieższej wiedzy, dostałam zarys do weryfikacji.

 • akedzierska01

  Książka ebook godna polecenia. Bardzo dokładnie omawia chorobę niedoczynności tarczycy prócz tego znajdziemy tam przykłady diety na 7 dni. Super )

 • Katarzyna Koćwin

  Bardzo wartościowa książka, godna przeczytania dla chorujących a także dla dietetyków i trenerów personalnych.

 • Kamila Czyż

  Książka ebook zawiera dużo interesujących i przydatnych wiadomości dla osob cierpiących na niedoczynnosc tarczycy. Diety, produkty ktore należy spożywać a których unikać, żeby nasze zycie było lepsze jakościowo podczas potyczki z niedoczynnością tarczycy. Polecam!

 • medreka

  Książka ebook zawiera wiele ogólnych rad żywieniowych. Jeśli oczekujesz konkretnych rad i informacji to raczej ta książka ebook nie jest dla Ciebie. Moim zdaniem napisana mniejsza czcionką mogłaby służyć za informator .

 • mzaluski

  Bardzo pouczająca i elokwentna książka. Zawiera wiele niezbędnych rad a także informacji na każdy dzień. Polecam.

 • Marta Molka

  Spodziewałam się bardziej obszernych i konkretnych informacji. Wiele ogólników, informacji które można wyczytać w Internecie i usłyszeć w TV. Jeśli ktoś rzeczywiście ma kłopot z niedoczynnością tarczycy, to za dużo z tej lektury się nie dowie. Dobre gdy się nie wie nic, aby przeczytać i pójść do lekarza.

 • katnas_0501

  Ta publikacja to idealny poradnik, dla każdego z niedoczynnością tarczycy. Każdy chorujący na tę chorobę, wie jak kluczowe jest żywienie, jednak pomysłów na zmianę diety ciągle brak... aż to chwili przeglądania empik.com :) Długo szukałam czegoś takiego, aż w końcu znalazłam :) Przejrzysty układ, łatwy mowa przystępny dla każdego; rady dietetyków i specjalistów pozwoliły mi na zmianę mojej diety dzięki której lepiej się czuję :) Jestem Bardzo zadowolona z tego zakupu i serdecznie zalecam tę publikację ponieważ naprawdę WARTO!

 • Marta Święcicka-Gawron

  Książka ebook bardzo konkretna. Łatwa w czytaniu. Ma podane przykłady żywieniowe. Tabele kaloryczne i glikemiczne. Tabele z żywnością zawierającą odpowiednia ilość wody. Zalecam dla osób mających niedoczynność tarczycy

 • anonymous

  To nie książka ebook kucharska, i całe szczęście, chociaż znajdziemy tu kilka przepisów i przykładowe jadłospisy. Książka ebook ma na celu przedstawienie nam niezbędnej wiedzy o chorobie, jej przyczynach i leczeniu a także komponowaniu zdrowego jadłospisu i prowadzeniu zdrowego stylu życia, który pomoże w potyczce z chorobą. Większość zagadnień została potraktowana w sposób tabelaryczny, przez co jest bardzo czytelna. Dowiemy się jakich produktów powinniśmy unikać, a co możemy jeść i dlaczego. Książka, którą każdy chory na niedoczynność tarczycy powinien mieć w własnej biblioteczce.

 • Kamila Nowosielska

  Książka ebook przydatna dla każdego z tą chorobą. Prosta do czytania bez zbędnych naukowych przypisów. Autorzy podpowiadają czego unikać a co nieźle wpłynie na naszą chorą tarczycę. Można znaleźć w niej nie tylko zwykłe porady, lecz także dwa zbilansowane jadłospisy 1200 a także 1500 kcal na 7 dni, wraz ze metodą przyrządzania proponowanych potraw. Wielki druk sprawia, że można czytać ją bez problemu w autobusie czy nawet na siłowni podczas dbania o naszą sylwetkę, co przy problemie z hormonami jest dość trudne. Ze święcą szukać ebooków o tarczycy po polsku, dlatego myślę, że warto ją przeczytać, żeby zweryfikować info wypisywane przez różnorakie osoby w internecie, zwłaszcza, że jednym z twórców jest prof. dr hab. medycyny.

 • majka_mroczek

  dobrze napisana, łatwy mowa jednak brakuje mi nowocześniejszych przepisów.

 • zlotypierscionek

  moja kobieta rozpacza na niedoczynność tarczycy. trudno naprawdę trudno ułożyć dietę przy takiej chorobie, dlatego kupiłem tę książkę. bardzo profesjonalne podejście do diety i produktów. no i rekomendacja Instytutu Żywności i Żywienia - daję 5!

 • dmajewska

  Zestaw zasad :jak postepować , jak się odżywiać i wyglądać nieźle w chorobie tarczycy. Książka ebook opracowana przez zespół lekarzy a także specjalistów od żywienia. Wszystko w jednym.Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!