Czytaj więcej:
Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku! okładka

Średnia Ocena:Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku!

Ola, dziewczynka, która rozumie mowę zwierząt, odwiedza własnego przyjaciela Danno w Japonii. Chłopczyk ma ślicznego kotka, który pewnego dnia znika… Aby opanować i doskonalić trudną umiejętność czytania, Wydawnictwo Skrzat oferuje nową kolekcję „Pierwsze Czytanki". Należą do niej m.in. książeczki z serii „Zwierzęta Oli”. Zostały one przypisane do poziomu trzeciego, co oznacza, że są przeznaczone dla dzieci, które znają już wszystkie litery i czytają płynnie. Każda historia z tej serii zawiera nieco trudniejszy dłuższy tekst narratorski a także prostszy − umieszczony w dymkach. Dzidziuś może przeczytać całość samodzielnie albo z podziałem na dwa głosy: tekst trudniejszy czyta ktoś dorosły, wypowiedzi w dymkach – dziecko. Taka lektura może być wtedy wspaniałą zabawą dla dwojga. Książeczki z serii „Zwierzęta Oli” nie są przypisane do konkretnego wieku. Rodzic sam zdecyduje, czy jego dzidziuś poradzi już sobie z zaproponowanym tekstem. Kolorowe ilustracje i interesująca opowiadanie na pewno zainteresują młodszych a także pomogą w opanowaniu niełatwej sztuki czytania.

Szczegóły
Tytuł Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku!
Autor: Doinet Mymi
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku! pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku! Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zwierzęta Oli. Jesteś słodki, kotku! PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marta Rusewicz

    Moich dzieciaków (4 i 7) ulubione książki. Sądzę że naprawdę nie doceniona seria ponieważ historie są idealne: nie za długie, nie za krótkie, nie za trudnę, i nie nudne :) Jedne z jedynych książkę na które córka i syn się zgadzają na czytanie wieczorem. Na dodatek uwielbiam ze pod koniec każdej książki jest epizod z faktami o zwierzątku który był bohaterem książki. Śmieszne, mądre i interesujące książeczki! Zalecam wszystkie!!

  • stokrotka-e

    Fajne ilustracje. Treść może być. 2,5 latka wytrzymała niemal do końca:)

  • Anna Sikorska

    Seria książeczek „Zwierzęta Oli” z Wydawnictwa Skrzat to opowieści o przygodach małej dziewczynki rozumiejącej potrzeby zwierząt a także ich ucieczkach. Łatwe zdania zachęcają dzieci do samodzielnego czytania, a cudowne ilustracje pozwolą na urozmaicenie lektury. Na końcu każdej książki znajdziemy informację o zwierzęcym bohaterze. Nad to lektury wprowadzają małych czytelników w świat różnorakich kultur. W „Jesteś słodki, kotku!” autorzy pokazali stosunek Japończyków do kotów a także dziecięce marzenia o posiadaniu puszystego przyjaciela do zabaw. Ola odwiedza własnego kolegę z przedszkola, Danna, mieszkającego z Mamiko, babcią, prowadzącą restaurację i mającą figurkę kota przynoszącą szczęście. Akcja toczy się wokół zagubienia kotka kolegi. Po wielu godzinach poszukiwań odkrywają jego bezpieczną kryjówkę a także jego ratowniczkę. Na ostatnich stronach dzieci dowiedzą się, dlaczego wąsy kota są bardzo ważne, jakie są rasy i w jaki sposób koty zadbają o higienę.„Jesteś super, Chomiczu!” to opowiadanie o Julku i jego świeżym przyjacielu. Chomiczek potrzebuje spokoju, a chłopczyk zachęca go do zabaw w rycerzy. Kończy się ucieczką zwierzątka. Z pomocą przychodzi Ola, która pozwala znaleźć małą futrzaną kuleczkę a także uczy w jaki sposób oswoić tego gryzonia. Julek dzięki niej uczy się delikatności. Na ostatnich stronach dzieci znajdą podstawowe info o tym zwierzątku, czyli dowiedzą się m. in. co łączy chomika z myszą, w jaki sposób te gryzonie przechowują zapasy.Książeczki posiadają sztywne śliskie okładki, śliskie mocne strony, wielkie litery, estetyczne ilustracje przyciągające wzrok. Niewielki rozmiar sprawia, że idealnie sprawdzą się na spacerach albo w podróży.Książeczki z serii „Zwierzęta Oli” to idealna lektura już dla dwuletnich dzieci. Będzie towarzyszyła małym czytelnikom też w nauce samodzielnego czytania. Niewielka ilość tekstu na stronie pozwala dzieciakom nie nudzić się w okresie lektury z rodzicami a także późniejszych samodzielnych wędrówek w świat książek. Zalecam wszystkim przedszkolakom a także uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!