Czytaj więcej:
Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania okładka

Średnia Ocena:Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania

We współczesnym świecie niemalże na każdym kroku ktoś usiłuje na nas oddziaływać. Robią to producenci programów telewizyjnych, twórcy serwisów informacyjnych, sprzedawcy, telemarketerzy czy producenci różnego rodzaju produktów. Jest to o tyle proste, że każdy człowiek ma w sobie uniwersalne schematy, czyniące go podatnym na rozmaite formy wywierania wpływu. Dzięki autorowi tej książki możesz wykorzystać te mechanizmy dla swoich korzyści. Jan Becker jest wykwalifikowanym hipnotyzerem. Od nad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki. Jeszcze większą sławę przyniosły mu programy telewizyjne i występy na żywo, podczas których ujawnia publiczności niuanse ludzkiego umysłu. Teraz dzieli się z tobą własną niebywałą wiedzą i doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy czujesz się nieźle czy źle, czy jesteś zestresowany czy odprężony, możesz na siebie świadomie wpływać. Wykorzystasz do tego celu te same mechanizmy, które stosują specjaliści od reklam, psychologowie i hipnotyzerzy. Twórca pokazuje, jak rozpoznać ukryte techniki hipnozy na co dzień i jak sam możesz je stosować. Za pomocą omówionych metod możesz łatwiej przekazać własne przekonania, realizować pomysły i pragnienia, wydawać się sympatyczniejszym, a nawet odczuwać większą ochotę na seks. Równocześnie staniesz się świadomy wpływu, jaki wywierają na ciebie inni i będziesz mógł lepiej chronić się przed manipulacjami. Klucz do wszystkiego tkwi w umyśle.

Szczegóły
Tytuł Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania
Autor: Becker Jan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zrobisz co zechcę. Techniki hipnotycznego oddziaływania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Przy kawie z ksiazka

    Twórca książki jest wykwalifikowanym hipnotyzerem, a książka ebook "Zrobisz co zechcę" jest przewodnikiem po naszej podświadomości. Hipnoza zawsze wiąże się z tym, aby za pomocą określonych i skutecznych psychologicznie technik dotrzeć do podświadomości i skutecznie na nią wpływać - np. w supermarketach artykuły są przemyślanie poukładane tak, żeby je kupować.Reklama, polityka, komunikacja społeczna korzystają z technik wywierania wpływu, które funkcjonuje podobnie jak hipnoza. Różnica polega na tym, że nie wprowadzają one w trans słynny z pokazów magików czy iluzjonistów.Jeżeli widzimy mundur, czujemy respect. Poważniej traktujemy osoby w garniturze od tych w t-shircie, czujemy się pewniej będąc ubrani w markowe ciuchy - to wszystko są metody oddziaływania na podświadomość i są poruszone w książce.Autor książki odpowiada na zapytania czy możemy bezpiecznie korzystać z hipnozy? Jak obronić się przed wykorzystaniem przez innych? Jak skuteczniej oddziaływać na innych? Interesujące są także ostatnie epizody książki, które są przygotowaniem do wejścia w stan hipnozy a także instruują, jak wprowadzić drugą osobę w stan hipnozy. Jestem pełen podziwu i szacunku dla autora, który szczrze zdradza własne tajemnice, przez co może już tak "nie błyszczeć" magią w oczach ludzi, a być tylko sprytnym i zorientowanych psychoanalitykiem.Dzięki rozpoznaniu psychologicznych mechanizmów opisanych w książce, z pewnością ograniczymy naszą podatność na manipulację, którą stosują media i osoby, które usiłują nas podporządkować.Warto przeczytać tę książkę nawet jeśli nie pragniemy zajmować się hipnozą. Jest ona bogata w dużo przydatnych porad.

  • Aga

    Ostatnio w oczy rzuciło mi się, jak tę samą wiadomość różnorakie portale i media mogą przedstawiać na rozmaite sposoby. Dochodzi do tego, że niektóre newsy z optymistycznych mogą zostać przedstawione jako coś złego. Od razu skojarzyło mi się to z dawną cenzurą i manipulowaniem faktami tak, aby były one dostosowane do oczekiwań "góry". Co gorsza, dziś jesteśmy ofiarami podobnych manipulacji w niemalże każdej sferze życia, nie tylko w przypadku serwisów informacyjnych. Dzięki autorowi nauczyłam się jednak dostrzegać wszelkie próby manipulacji i odpowiednio się im przeciwstawiać.

  • kajah76

    Książka ebook napisana przez iluzjonistę nie jest to jednak przewodnik po sztukach magicznych. Twórca sięga do historii psychologii, technik wywierania wpływu i manipulacji. Pozycja godna polecenia

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!