Czytaj więcej:
Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę okładka

Średnia Ocena:Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę

Stało się. Powiedziała Ci to. „Już Cię nie kocham”. „Poznałam kogoś innego”. Oferta „Zostańmy przyjaciółmi” (czy ktokolwiek w to wierzy?) była gwoździem do trumny. Twój stabilny świat rozsypał się niczym domek z kart i nie ma już więcej „was”. W głowie tłucze się stale uparte dlaczego, dlaczego, dlaczego....? No, Bracie, wystarczy. Co się stało to się nie odstanie. Jeśli po paru tygodniach albo miesiącach bez własnej dziewczyny/żony/kochanki stale nie widzisz ile pięknych, zmysłowych, długonogich blond czy rudych możliwości daje Ci życie, to może faktycznie warto ją odzyskać. Po to, aby spróbować jeszcze raz, by sprawdzić, czy stara miłość nie rdzewieje, lub po prostu – utrzeć jej nosa. My tu nie oceniamy. My tu pomagamy!Jeśli niczego nie popsujesz, to jakbyś już ją miał. Czemu tak uważamy? Ponieważ już tam byłeś! Byłeś w jej obwodach emocjonalnych, neuronach, myślach. Nawet jeśli to gdzieś w niej zasnęło jak rycerze śpiący pod Giewontem, to jest szansa obudzić w niej to na nowo. To Twoja przewaga konkurencyjna. Przestań się mazać. Nie gnij w łóżku. Skończ z zadręczaniem siebie i przyjaciół. Przewartościuj spojrzenie na waszą relację i – pamiętaj – bez względu na to, co się stanie, będzie tylko lepiej. Twoim celem jest ona. Lecz Twoim głównym celem jesteś TY!

Szczegóły
Tytuł Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę
Autor: Szabelski Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Northman1984

  Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? ;) Kiedy poproszono mnie o recenzję tego poradnika, szalenie byłem ciekaw, co również tutaj wyczytam na kolejnych stronach :) Z czysto teoretycznego punktu widzenia to jest małe, wiarygodne (patrząc na zaprezentowane techniki), logiczne i budzące uśmiech zrozumienia "poradnikowe arcydzieło" ;) Należy do tego jednak - KONIECZNIE! - dołożyć myśl przewodnią autora, dotyczącą ewentualnych pobudek tego, kto zamierza zawarte tu rady wdrożyć w życie: "My nie oceniamy motywów, my pomagamy osiągnąć cel!";) :) ... Ewentualne motywy NIE SĄ przedmiotem tej książki. Jej przedmiotem i meritum jest CEL ;) Czy cel jednak jest do osiągnięcia? I czy gra jest warta świeczki? To inna sprawa, zależna zawsze prawdopodobnie od tego, kto to czyta ;) I czy czyta w konkretnym celu, czy tylko z czysto teoretycznego punktu widzenia ;) Umówmy się - to NIE JEST książka ebook dla Pań :) Wybaczcie, taka prawda. I naprawdę lepiej będzie, jeśli panie do tej książki... nie zajrzą ;) Czemu? ... :) Cóż... rozłożono tutaj płeć piękną na czynniki pierwsze :) , a prawdopodobnie żadna z pań nie chce być przejrzana na wylot, prawda? ;) ... Nie zaglądajcie tu zatem Drogie Panie :) Przepraszam najmocniej, lecz ta recenzja nie jest dla Was :) Jeśli więc możecie... nie czytajcie dalej :) , przejdźcie proszę do innej recenzji ;) ............................................................... Panowie, Wy jeszcze jesteście? ;) Ok :) Jeśli macie chęć spróbować wejść drugi raz do tej samej rzeki - to jest coś dla Was! :) Nie mogę za bardzo zdradzać w czym rzecz i jak osiągnąć cel (odsyłam do książki!), lecz cel ten jest wykonalny ;) Zacytujmy może w tym miejscu autora :) : "Czytelniku, pamiętaj - byłeś już w jej obwodach emocjonalnych, neuronach, myślach i majtkach!" ;) I nie patrzcie na aspekty moralne, jeśli już tę książkę zaczniecie czytać - ta mała, (maleńka!) domieszka technik socjotechnicznych, odrobina (maciupkich!) manipulacji, żonglowania (wręcz niezauważalnego!) rzeczywistością, emocjami...:) ... to przecież nie przesłoni Wam, Panowie, celu - prawda? ;) Pamiętajcie o credo autora - "nie oceniamy, pomagamy osiągnąć cel!" :) A tak na poważnie - fajny poradnik. Ciekawy, zabawny ;) , trafny. Jeśli trafi na tę recenzję ktoś, kto rzeczywiście myśli o tytułowej "drugiej szansie" - cóż Kolego, trafiłeś we właściwe miejsce. Jeszcze bardziej właściwym miejscem będzie sama książka, tak jak i wszystkie inne lektury i blogi spisane & prowadzone przez Marcina Szabelskiego ps. "Adept". Zalecam więc Drogi Kolego (Drodzy Koledzy) i zapraszam ;) Dziękuję Wydawnictwu Sensus i całej Grupie Wydawniczej Helion za egzemplarz recenzencki. Recenzja znajduje się także na moim blogu: https://cosnapolce.blogspot.com/2017/08/druga-szansa-czyli-jak-odzyskac-swoja.html

 • zorpenn

  Na całe szczęście w sytuacji do której nawiązuje ta książka ebook nigdy nie byłem, jednak przeczytałem ją z ciekawości. Tematyka bądź co bądź ciekawa i w równym stopniu dotyczy facetów jak i kobiet. Wniosek mam na pewno taki. Ta książka ebook pomaga odzyskać albo wyrobić własne poczucie wartości i pewności siebie, mieć świadomość własnej wartości, a jeśli przy tym uda nam się znowu z byłą partnerką, to tym lepiej!

 • Piotr Malinowski

  Temat specyficzny i delikatny, lecz książka ebook okazała się zaskakująco niezła i ciekawie napisana. Twórca zawarł w niej dużo psychologicznych wskazówek. „Druga szansa” napisana jest lekkim, humorystycznym i wprawnym językiem. Jak na poradnik, jest bardzo życiowa i uniwersalna. Zalecam choćby jako ciekawostkę.

 • Scouris

  Przyznam się szczerze, że to pierwszy tytuł jaki widziałem o tym temacie. Najczęstrze są o tym jak się unieść po rozstaniu. Co prawda wychodziłem zawsze z założenie, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak z ciekawości postanowiłem dać szansę temu tytułowi. Muszę powiedzieć, że zrobiła ona na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lekki styl autora, dużo cennych porad i ciekawostek a także sam pomysł na ten tytuł oceniam bardzo pozytywnie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!