Czytaj więcej:
Złe psy. W imię zasad okładka

Średnia Ocena:Złe psy. W imię zasad

Bez skrupułów. Bez kompromisów. Bez cenzury.Patryk Vega to jedyny twórca, któremu udało się zdobyć zaufanie policjantów. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, żeby prawdę poznali wszyscy.Sławek Opala i inni policjanci opowiadają o prawdziwym obliczu polskiej przestępczości: morderstwach, mafii, haraczach, świadkach koronnych, o przepychankach z przełożonymi i metodach pracy, które mają być przede wszystkim skuteczne. To książka ebook o świecie twardych facetów, w którym granica pomiędzy zbrodnią a prawem jest cienka, lecz wyraźna. Ponieważ sprawiedliwość jest jedna.

Szczegóły
Tytuł Złe psy. W imię zasad
Autor: Vega Patryk
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Złe psy. W imię zasad pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Złe psy. W imię zasad Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Złe psy. W imię zasad PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • grzybowa88

  Interesująca pozycji, wciąga bardzo - z resztą jak cała seria. Bardzo polecam.

 • kasiape

  I to jest samotność: że wszystkich chuj interesuje, co się z tobą tak naprawdę dzieje. Jesteś, jest w porządku, nie ma cię, również jest w porządku. Samotność jest wtedy, jak wychodzisz z roboty, ponieważ w końcu musisz wyjść, i zastanawiasz się, w którym kierunku iść.(...) nie wiesz gdzie, wszędzie tak samo niezły kierunek. Ponieważ wszędzie tak samo chuj cię czeka. Patryk Vega to jedyna osoba, której udało się zdobyć na tyle wielkie zaufanie polskich policjantów, żeby opowiedzieli szczerze, że własnej pracy w policji. Brutalna prawda o polskim systemie, ciągły stres, nerwy i niejednokrotnie wykańczająca człowieka adrenalina. Balansowanie na granicy życia i śmierci, poświęcanie swojego życia w imię zasad panujących w tym zawodzie. Policjanci, którzy zaufali autorowi i szczerze opowiedzieli o własnej pracy i życiu prywatnym to ludzie niesamowicie silni zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Ludzie o mocnych charakterach pełni dystansu do wykonywanej pracy. Opowiadają o realiach polskiej policji, o wszystkich niezłych i złych stronach tego systemu. Odkrywają przed nami świat, o którym większość z nas nie miała do tej pory pojęcia. Książka ebook bardzo mocna. Bez retuszu, bez cenzury. Sama prawda, niejednokrotnie bolesna. Cała recenzja dostępna jest na blogu: www.nouw.com/ksiazkowepasje

 • Martyna Błaszkiewicz

  Dla wielbicieli Pitbulla obowiązkowa lektura! Dużo historii omówionych w wywiadach można było obejrzeć w serialu. Książka ebook ciekawa, wywiady „soczyste”, bogato ubrane w odpowiednie słowa :) Polecam, czyta się szybko, niesamowicie wciąga. Polecam! :)

 • V

  Książka ebook o służbie w Policji kiedy była tworzona w wolnej Polsce i trochę później. Realność tej służby i pracy może zadziwić, lecz to, co jest w niej spisane jest prawdą.

 • Aleksander

  Jak to ? Tak to. Jednym tchem ponieważ ciekawość przeoogromna co na następnej stronie. Druk fajny ponieważ wielkie literki. Historie nie tuzinkowe. Można w week przeczytać. Polecam.

 • Marta Brzozowa

  nieźle wydana, interesująca pozycja, warto przeczytać :)

 • Anonim

  Fajny podrecznik do katowania podopiecznych........ mozna czerpac inspiracje.... gz dla celebryty za opublikowanie prawdopodobnie poplynol tym razem..........

 • Rychu08

  Ciągłe dywagacje nt. Vegi i jego ebooków - ile jest tam prawdy, czy rzeczywiście tak mogło być, mitomania itd. warto odłożyć na później. Huczy się o tym na każdym kroku, szczególnie w kontekście służb specjalnych.Trzeba to puścić mimo uszu i po prostu oddać się lekturze, ponieważ warto! :) Książke można "wciągnąć" jednym tchem!Zdecydowanie zalecam

 • Maciej Wysocki

  Książka ebook doskonała super się czyta, aż nie chce się przerywać ! :) więc zalecam jak najbardziej !! :)

 • Monika Germaniuk

  Bardzo polecam. Super było przeczytać tę i drugą element "Złe psy" przed pójściem na seans filmowy "Pitbull.Nowe porządki". Książka ebook odzwierciedla wszystko to, jak naprawdę wyglądało i wygląda w pracy i życiu prywatnym policji. Styl pisania utrzymany w książce pdf jest na pewno nietuzinkowy, a forma w jakiej została stworzona jest przejrzysta, którą prosto i dynamicznie się czyta.

 • Słońce

  Jeśli ktoś zna filmy Vegi na pewno przeczyta tą książkę. Zaskakujące że to co w filmie to nie fikcja, zgroza. Czyta się świetnie.

 • kinga grodzka

  Bardzo dobre wydanie.Książka interesująca i wciągająca.Polecam

 • Filip Ruszkowski

  Książka ebook warta polecenia! Ciekawie przedstawia prace w policji, prosto się czyta.

 • Joanna Głowacka

  Bycie policjantem to bardzo niełatwa sztuka - tak wynika z książki Patryka Vegi. Ciągły stres, nerwy, trudne akcje, balansowanie na granicy życia i śmierci, aby to przetrwać, trzeba mieć bardzo silny, twardy charakter, lecz też, a może przede wszystkim, nabrać dystansu do tego wszystkiego z czym policjanci stykają się na co dzień w własnej pracy. Książka ebook bardzo dużo mówi o tym jak wyglądają policyjne realia, ze wszystkimi cieniami i blaskami. Można się oczywiście domyślić, że cieni jest więcej. Książkę niewątpliwie warto przeczytać, dużo z niej pozostaje w pamięci, lecz czytając, odczuwa się także coś na kształt adrenaliny.

 • nadjane

  Książkę podkradłam mężowi, on sam czytał i mówił że całkiem ciekawa. Mimo że oparta na brutalnej prawdzie, zrobiła na mnie wrażenie i chcę ją polecić. Czytając, chciało się skomentować: to się w głowie nie mieści, porażające, a jednak.. Wiedziałam, że jakaś element Złych psów Vegi zapadnie mi w pamięć, nie da o sobie zapomnieć. Pewne jej elementy są wstrząsające, szary, zwykły człowiek jest czasem tak daleko od prawdy, od tego co naprawdę się dzieje. Szczerość, choć mocna jest niezbędna tej książce, bez niej treść byłaby zbyt powierzchowna i być może nie tak przekonująca. Osobiście zalecam przeczytać.

 • Beata Wroblewska

  Ksiazka jest streszczeniem filmu "Pitbul". Nic nowego z niej sie nie mozna dowiedziec co by nie bylo pokazane w filmie. Prosto sie czyta, warta polecenia

 • Sebastian Nowak

  Patryk Vega to jeden z moich ulubionych pisarzy. Bardzo cenię sobie go za jego otwartość. Vega nigdy nie owija w bawełnę, pisze w sposób otwarty i bezkompromisowy. Uważam, że jest to bardzo cenna cecha, szczególnie w tych współczensych czasach, gdzie każdy stara się zachować szeroko pojętą poprawność. Vega w własnej ksiażce odkrywa nam całą prawdę o policji. Obraz, który został mi przedstawiony bardzo mnie zaskoczył. Nie sądziłem, że policjanci mogą posunąć się do takich rzeczy!!!! Zalecam wszystkim książkę, czyta się ją świetnie, wręcz jak opowieść kryminalną. Rewelacja!

 • arothal

  Niezła książka, ponieważ bez retuszu, za to autentycznie prawdziwa, mocna, brutalna. Sięgnąłem po nią z dwóch powodów, a właściwie ze względu na dwie osoby: Patryka Vegi i Sławka Opali. Opala był postacią bardzo charakterystyczną, nietuzinkową, ba, kontrowersyjną. Oddźwięk tej historii jest tym bardziej znamienny że Opala już nie żyje. Lecz wracając do książki, wszystko co firmuje swoim nazwiskiem Vega, jest interesujące i wciągające, by nie powiedzieć ponad wyraz brutalne, prawdziwe. Świat policji od środka, książka ebook napisana w sposób atrakcyjny, sprawnie się czyta, o dużo za szybko, szkoda tylko kiedy przychodzi koniec.

 • Patryk Mielcarek

  Szczerze zalecam ją każdemu, naprawdę mocna książka, która potrafi wciągnąć na cały wieczór. Czyta się ją bardzo szybko, idzie się w niej dosłownie zatracić i odejść do mrocznego i brutalnego ale prawdziwego świata przestępczego.

 • Angelika

  kupiłam tą książkę z czystej ciekawości, chciałam się dowiedzieć czego tak naprawdę nie wiemy, o czym się nie słyszy, nawet od kolegów policjantów. nie przeraziła mnie brutalność, poraziła prostota i szczerość tej ksiązki. czyta się ją wspaniale, szybko, dawno żadna ksiązka nie wciągnęła mnie jak właśnie ta. zalecam ją mężczyznom, lecz także i kobietom, gdyż prezentuje również w pewnym stopniu życie dziewczyn policjantów czy mafiozów. gorąco polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!