Czytaj więcej:
Żeloglutki na placu budowy okładka

Średnia Ocena:Żeloglutki na placu budowy

„Żeloglutki na placu budowy” to wyjątkowa książka ebook – można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL.Witajcie na placu budowy, gdzie powstaje nasze miasteczko. Jeżdżą tu koparki, ciężarówki, spychacze, dźwigi i podnośniki. Mamy również narzędzia: betoniarki, piły, młotki i wiertarki. My, Żeloglutki, tak naprawdę wolimy odpoczynek od ciężkiej pracy, dlatego zawsze znajdziemy czas na piknik, drzemkę, doskonalenie pływania, podjadanie owoców z drzew, a nawet puszczanie latawców i samolotów z papieru. Szczerze mówiąc, robota idzie nam niespiesznie…  Lecz lubimy się bawić, więc znajdziecie tu mnóstwo zagadek!

Szczegóły
Tytuł Żeloglutki na placu budowy
Autor: Wyrzykowski Janusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Żeloglutki na placu budowy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Żeloglutki na placu budowy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Żeloglutki na placu budowy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Mazur

    Adresowana raczej do maluchów, gruba, trwała i wielofunkcyjna. Można ją dosłownie rozczłonkować, by układać z niej duże puzzle, oglądać, rozwiązywać zagadki. Temat przewodni to plac budowy, na którym dokazują śmieszne żeloglutki - koparki i dźwigi zwykle bardziej interesują chłopców, lecz może i dziewczynki dałyby się skusić? Malunki są bardzo kolorowe i pełne drobnych szczegółów, które odkrywa się z każdym kolejnym wertowaniem "Żeloglutków". Ta książka ebook tak dynamicznie się nie nudzi!

  • Iwona_C_

    Żeloglutki to niesamowicie sympatyczne stworki, które pracują na dużym placu budowy. Są to stworzonka, które nad pracę przekładają dobrą zabawę i rozwiązywanie łamigłówek, dzięki czemu żaden maluch nie będzie się z nimi nudził.Żeloglutki na placu budowy to książka ebook inna niż wszystkie i to pod wieloma względami.Jest drukowana na bardzo grubym kartonie, dzięki czemu nawet bardzo mali czytelnicy, którzy lubią od czasu do czasu „posmakować” książki i robić z nią inne dziwne rzeczy, nie przyczynią się do jej zniszczenia. Książkę można również bezkarnie rozłożyć na czynniki pierwsze, gdyż z jednej strony znajdują się zadania dla dzieci, a z drugiej ogromne puzzle w rozmiarze XXL.Dzięki tej książeczce młodsze dzieci mogą poznać nazwy sprzętów budowlanych i dowiedzieć się, co losy się na placu budowy. No i oczywiście pobawić się w rozwiązywanie zagadek przygotowanych przez Żeloglutki 🙂Książeczka będzie odpowiednia dla najmłodszych dzieci tak do ok. 4-5 roku.http://www.czytajac.pl/2016/05/zeloglutki-placu-budowy-janusz-wyrzykowski/

  • BiBi

    "Żeloglutki na placu budowy" to książka ebook rozkładówka, którą można oglądać strona po stronie, lecz lepiej wyrwać z niej twarde kolorowane karty i rozpocząć budowanie miasta, dodając kolejne kluczowe elementy. Na początek główne miejsce zajmują maszyny budowlane i narzędzia. Później czas na piknik i małe co nieco, porcję rozrywki z latawcami czy papierowymi samolotami. A prócz układania i śledzenia niespiesznych i lubiących pospać i nieźle pojeść glutków, porcja łamigłówek

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!