Czytaj więcej:
Zęboszczotki okładka

Średnia Ocena:Zęboszczotki

Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda... tak się zaczyna nasza codzienna przygoda z myciem zębów.Czy wiesz czym myje zęby cukiernik, strażak, dentysta albo pianista? A czym krokodyl, jeż, mucha albo królik? Zapraszamy do zaczarowanego i zwariowanego świata szczoteczek do zębów.Po lekturze tej książki każdy maluch śmiało sięgnie po własną magiczną zęboszczotkę!

Szczegóły
Tytuł Zęboszczotki
Autor: Pittau & Gervais
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Babaryba
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zęboszczotki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zęboszczotki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zęboszczotki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Super książeczka ciepłe rysunki, mój chrześniak jest zachwycony

 • Anonim

  Cudownie ilustrowana książeczka dla dzieci, Dziwaczna lecz ciekawa.

 • pożeracz książek

  aby czytać te książkę przede wszystkim trzeba mieć poczucie humoru - książka ebook prezentuje kilkadziesiąt różnorakich szczoteczek do zębów - każda ma jakąś charakterystyczną cechę bardzo śmiesznie przedstawioną graficznie - szczoteczka dla bezzębnego, szczoteczka dla hydraulika, fryzjera, niewidomego, wiewiórki, wielbłąda, dla mężczyzny, dziewczyny i dzidziusia - nasze dzieci zaśmiewały się do rozpuku i czytały książkę w kółko, po takiej lekturze biegły do łazienki za każdym razem wiele chętniej!

 • BiBi

  Po takiej lekturze dzidziuś chętnie sięgnie po własną szczoteczkę i pewno się ucieszy, że ma przyjemne miękkie włosie. A i pobudzi swoją wyobraźnię, ponieważ wydaje się, że ten świat nie ma końca i pod każdego człowieka można wymyślić jego swoją oryginalną szczoteczkę. Ilustracje inspirują do wymyślania swoich szczoteczek. Są proste, estetyczne, jednocześnie z dużą dawką humoru i pomysłu. Zachęcają do zabawy, poszukiwań, zestawień, swojej twórczości.

 • Beata

  zgodnie z opisem myslalam ze ksiazka zachęci dzidziuś do mycia zebow...pokaze jak robia to inni. jestem rozczarowana, zero tekstu, lecz nie to jest najistotniejsze ponieważ inteligentny rodzic wymyśli cos sam.....ale te ilustracje hmhm, nie wiem co twórca miał na myśli :{ nie zalecam

 • Recenzje Kiti

  ,,Zęboszczotkami" zainteresowałam się, gdy ujrzałam wpis u Kasi z Czym zająć Malucha? Gdy nadarzyła się okazja, postanowiłam przyjrzeć im się bliżej.Książka wyróżnia się własną prostotą i wykonaniem. Na 60 stronach mamy kilkadziesiąt rodzajów szczotek przeznaczonych dla kogoś innego. Jedyne co je łączy to to, że mają atrybut klasyczny dla danego zawodu, zwierzęcia, czy przedstawiciela danej grupy. mamy tu szczotkę dla dziecka, rzeźnika, wiewiórki, wielbłąda, mężczyzny, dziewczyny i dużo innych.Jest to na pewno coś innego, lecz mi się bardzo podoba. dzieci nie dość, że poznają charakterystyczne atrybuty z tylu kategorii to dodatkowo poznają nowe zawody, które wykonują dorośli ludzie. Całość została przedstawiona w bardzo estetyczny sposób. Nie ma tutaj za dużo tekstu, a przeglądanie tej publikacji jest przyjemnością.,,Zęboszczotki" to nietypowa publikacja, która na pewno znajdzie własnych zwolenników i przyciągnie uwagę najmłodszych czytelników. Starsze osoby także mogą ją przejrzeć z ciekawości. Ja jestem bardzo zadowolona z jej posiadania.Moja ocena: 5/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!