Czytaj więcej:
Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania okładka

Średnia Ocena:Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania

ZARZĄDZANIE CZASEM czyli jak efektywnie planować i realizować zadaniaNiech czas zacznie pracować dla Ciebie. Dołącz do grona ludzi sukcesu!   Poradnik uczy skutecznego zarządzania czasem, czyli tego, by zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Skierowany jest do wszystkich, którzy chcą przeanalizować mechanizmy swojego działania i lepiej organizować własny czas.   W książce pdf odnajdziesz praktyczne narzędzia pokazujące, jak nieźle wyznaczyć cel, opracować plan działania i zrealizować go w terminie. Poznasz sztukę ustalania priorytetów, czyli wybierania zadań do wykonania w krótkiej, średniej lub długiej perspektywie. Opanujesz zasadę OATS, czyli prostą i skuteczną procedurę planowania czasu, a także poznasz porady dotyczące jej zastosowania w praktyce. Umieszczone w poradniku ćwiczenia, quizy i przykłady pokażą ci na co niepotrzebnie tracisz czas i jak unikać tego w przyszłości.   Poradnik odkrywa przed tobą tajemnica zachowania równowagi pomiędzy czasem poświęconym obowiązkom zawodowym, odpoczynkowi czy rodzinie. Uczy efektywnego zarządzania czasem i umiejętności organizacji pracy, które są niezbędne, żeby osiągnąć sukces. Twórca zgromadził w książce pdf wnioski płynące z kilkudziesięciu lat współpracy z wybitnymi osobowościami świata biznesu – ludźmi spełnionymi zawodowo i prywatnie. Dołącz do ich grona!Dlaczego tutorial trafia w SAMO SEDNO?- objaśnia główną procedurę zarządzania czasem, czyli zasadę OATS - pomaga zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym - pokazuje, jak ustalać cele i priorytety a także poprawnie delegować zadania - zawiera ćwiczenia, przykłady i porady a także daje gotowe narzędzia i techniki, które pomogą ci skutecznie zarządzać swoim czasem - odkrywa przed tobą wyjątkowo efektywną pętlę OODA, czyli 4 kroki niezbędne do zarządzania czasem w dynamicznym otoczeniuZacznij efektywnie zarządzać czasem. Działaj skutecznie i osiągaj zaplanowane cele!

Szczegóły
Tytuł Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania
Autor: Clayton Mike
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zarządzanie czasem czyli jak efektywnie planować i realizować zadania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnisia

  Może być. Spodziewałam się że będzie bardziej opisywać.

 • Karolina Jaros

  Książka ebook bardzo przypadła mi do gustu ponieważ nie ma w niej żadnego lania wody, są za to konkrety i rzeczowo przedstawione zagadnienia. Ciekawe, skuteczne wskazówki, spróbowałam już niektóre, mam wrażenie że z powodzeniem. Cenię sobie sztukę zarządzania czasem, w dzisiejszych czasach to przydatna umiejętność, a najbardziej cieszę się z faktu że rady przedstawione w książce pdf Mike'a Claytona pomogły mi odnaleźć równowagę czasową pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym-na tym najbardziej mi zależało. Z poradnikami bywa różnie, lecz Zarządzanie czasem jest naprawdę dobrą książką, ponieważ przede wszystkim skuteczną.

 • Sylwia Knopisz

  Książka ebook pomaga wyznaczać i realizować cele, a przede wszystkim prezentuje jak zamknąć zadania w normowanym okresie pracy. Zalecam osobom, które uczą się organizowania pracy własnej.

 • Katarzyna Majka

  dynamiczna dostawa (przesyłka pocztą polską), książkę nieźle się czyta, fajna

 • ParkAleksandra

  Przeczytanie takiego poradnika bardzo dużo uczy, także inaczej spojrzeć na to jak gospodarujemy swoim czasem. "Zarządzanie czasem" ma interesującą i przejrzystą formę, niektóre z tych sugestii wcieliłam w życie i jak na razie jestem zadowolona. Uczę się inaczej planować i zarządzać czasem, a tym samym moim życiem. Zalecam to samo.

 • Czytelniczka

  Warto poświęcić czas na przeczytanie tej książki, a potem zastosowanie się do porad autora. "Zarządzanie czasem" to garść teorii a także mnóstwo praktycznych porad, jak w naszym szalonym świecie wykorzystywać własną dobę w efektywniejszy niż do tej pory sposób, lecz również - jak nie zagubić siebie w dążeniu do wykorzystania możliwie najpraktyczniej naszych 24 godzin z każdej dób w tygodniu.

 • NatalaF

  Ostatnio miałam wrażenie, że wszystko wymyka mi się spod kontroli i że tracę przez to głowę. Po książkę Claytona sięgałam trochę bez przekonania (tyle jest poradników zarządzania czasem...), lecz okazało się, że sposoby ogarnięcia własnych obowiązków są proponowane przez niego w fajny sposób i że lektura jest całkiem miła :) Książka ebook zmusza do zastanowienia się ponad tym, co i kiedy - o jakiej porze dnia czy tygodnia - robimy. Okazuje się, że wszystko jest kluczowe ;) No lecz dzięki temu, że ją przeczytałam, mogę temu sprostać i co najlepsze - okazuje się, że przy dobrym rozplanowaniu tego, co trzeba zrobić, doba jest z gumy. No może niemal :) Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!