Czytaj więcej:
Zapiski sprzedawcy kobiet okładka

Średnia Ocena:Zapiski sprzedawcy kobiet

Świeży kryminał twórcy „Ja zabijam” i „Jestem Bogiem” Niejaki Bravo, cyniczny sprzedawca kobiet, poznaje Carlę. Kobieta sprowadza na niego problemy jak z koszmarnego snu… Szeroko zakrojona opowieść sensacyjna w klimacie noir z akcją w 1978 roku. Całe Włochy przeżywają porwanie przez terrorystów premiera Aldo Moro, lecz w luksusowych night-clubach i szulerniach życie toczy się bez zmian. Właśnie tam prowadzi interesy niejaki Bravo, dziwaczny człowiek, sprzedający dziewczyny i rozwiązujący kalambury. Pojawienie się Carli wzbudza w nim bolesne, dawno uśpione uczucia. Bravo nie wie, że świeża znajomość to początek koszmaru, pełnego policji, tajnych służb i okrucieństwa „Czerwonych brygad”, jakiego nie można sobie wyobrazić…

Szczegóły
Tytuł Zapiski sprzedawcy kobiet
Autor: Faletti Giorgio
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zapiski sprzedawcy kobiet pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zapiski sprzedawcy kobiet Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zapiski sprzedawcy kobiet PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sebek23

  Bardzo niezła i wciągająca fabuła sprawiła, że miałem niejedną nieprzespaną noc przez ten tytuł. Naturalnie nie żałuję niczego :) Autora chwalę za idealny styl, skrupulatne budowanie intrygi a także finał, który potrafi zapaść w pamięci jeszcze na długo po przeczytaniu. W mojej ocenie jest to tytuł co najmniej godzien polecenia :)

 • Maciek Mańkowski

  Świetny, trzymający w napięciu thriller którego akcja rozgrywa się w latach 70-tych we Włoszech. Wielki plus za rewelacyjne oddanie klimatu świata przestępczego tamtych czasów, autorowi wyszło to bardzo sprawnie. Znajdziemy tu też połączenie kryminału z powieścią psychologiczną. Podsumowując, książka ebook jest nieźle napisana.

 • Gałan

  Jest to na pewno opowieść dość specyficzna. Owszem mamy tutaj dużo akcji, lecz odniosłem również wrażenie, że twórca skupił się na postaci głównego bohatera. Nie mówię, że to był błąd po prostu uważam, że opowieść znajdzie własnych zwolenników też w osobac,h które lubią badać złożoność ludzkich zachowań. Moja ocena to 4/5.

 • markietanka

  „Zapiski sprzedawcy kobiet” to połączenie kryminału i powieści psychologicznej. Twórca przedstawia nam sylwetkę przedziwnego człowieka, z jednej strony cynicznego sutenera, z drugiej człowieka pełnego sprzecznych uczuć i emocji. Dwie osoby poruszają jego ukrytą stronę osobowości – Carla i niewidomy Lucia, przy nich Bravo odkrywa się. Sylwetka głównego bohatera intryguje czytelnika, trudno go rozgryźć i nigdy nie wiadomo, jaki będzie jego ruch. To bardzo skomplikowana osobowość, pełna przeciwieństw – idealny portret psychologiczny człowieka doświadczonego przez życie, wyjątkowo głęboki i obrazowy. Sama książka ebook wzbudziła we mnie mieszane uczucia – na pewno mnie zaintrygowała, lecz czy mi się podobała czy również powaliła na kolana… to nie, jednak zmusiła mnie do przemyśleń i do wnikliwej analizy zachowań głównego bohatera.

 • kasandra_85

  Pierwsze spotkanie z pisarzem muszę uznać za udane. Od początku wciągnęłam się w fabułę naszpikowaną nie tylko smaczkami historycznymi, lecz przede wszystkim intrygującym portretem faceta o dziwacznej profesji i jego perypetii. Akcja jest prowadzona sprawnie, szybko i bez dłużyzn a podczas lektury towarzyszyć nam będzie dużo emocji, niemałe napięcie i dużo zaskakujących sytuacji.Sensacja miesza się tu z psychologią, spokój z wartkością, teraźniejszość z przeszłością. Główni bohaterowie są przedstawieni pomysłowo i barwnie, dlatego z niemałym zaangażowaniem śledziłam ich losy.Co do języka i stylu, nie mam zastrzeżeń. Całość czyta się dynamicznie i co ważne, lekko a klimat jest iście zagadkowy i złowrogi,czyli taki, jak lubię. „Zapiski...”to książka ebook pełna nieczystych zagrywek, mało przyjemnych niespodzianek, szybkiej akcji, brudnych interesów, podrzędnych knajpek, mrocznych zakamarków.. Jeżeli macie ochotę na mocniejszy thriller, to zalecam właśnie tą lekturę. Pozdrawiam!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!