Czytaj więcej:
Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk okładka

Średnia Ocena:Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk

Niezwykła niespodzianka dla fanów i fanów serii "Zaopiekuj się mną": świeża książka ebook Holly Webb o dziewczynce imieniem Amelia, która chce ocalić zaginionego wilczka w odległej zimowej krainie. Amelia zwiedza ogromny, stary dom, w którym jej rodzina spędza święta Bożego Narodzenia. W okresie jednej z takich wypraw znajduje ukryty na strychu bardzo stary pamiętnik. Okazuje się, że pamiętnik ten należy do chłopca, który odnalazł małego, samotnego wilczka i postanowił się nim zaopiekować. Niespodziewanie Amelia budzi się w mroźnej, zimowej, odległej krainie… wprost z pamiętnika. Chłopiec marzy o tym, żeby ktoś pomógł mu ocalić zagubionego wilczka. Jego marzenie się spełnia i pewnego dnia pojawia się zagadkowa Amelia. Czy działając wspólnie, dzieci odnajdą mamę wilka w tej odludnej zimowej krainie?

Szczegóły
Tytuł Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk
Autor: Webb Holly
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zaopiekuj się mną. Zimowy wilk PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • milenasok

  Cała seria zaopiekuj się mną jest świetna, mój siedmiolatek nic innego nie chce czytać, chociaż mi przyznam się szczerze już się znudziły (przeczytaliśmy juz prawdopodobnie ze 20 pod rząd). Seria tych książeczek uczy opiekuńczości przede wszystkim w stosunku do zwierząt , lecz i ludzi, wiele empatii

 • Karolina Kurylak

  Cała seria tych ebooków jest bardzo ciekawa. Czyta się dynamicznie i na jednym oddechu 😊

 • Anonim

  Super książka-polecam.Ładnie opisywane przygody .Książka wykonana starannie.

 • Anna Kulcak

  Bardzo fajne i przystępne dla młodych czytelników - uczy wrażliwości, nie zanudza i nie zniechęca do czytania. Zalecam całą serię "zaopiekuj się mną" :)

 • JOLANTA GAJEWSKA

  Książki o tej tematyce są zawsze na czasie, gdyż wychowują i uwrażliwiają dzieci.

 • monika_kowal

  Książki z tematyki, łatwych opowiadań dziecięcych, które czyta się bardzo szybko. Książka ebook o empatii, miłości, i współczuciu. Temat jaki żadnemu dzidziusiowi nie jest obojętny. Gorąco polecam.

 • Recenzje Kiti

  Holly Webb słynna jest niemalże wszystkim czytelnikom dzięki swoim ebookom z serii ,,Zaopiekuj się mną", którą ma już na pewno kilkadziesiąt tomików. Pisarka nie próżnuje i wydaje również inne cykle, niektóre dla starszych dzieci.Amelia od paru lat obawiała się psów. Działo się tak od wtedy, kiedy pewnego dnia wielki pies szczekał łatwo na nią, a ona leżała na ziemi. Podobno zwierzę chciało się tylko z nią pobawić, lecz lęk pozostał. Nie powinien więc dziwić fakt, że dziewczynka przestraszyła się, gdy wyjechali na Boże Urodzenie do rodziny w Szkocji i zastali tam wielkiego psa. Amelia nie chciała go widzieć, obawiała się go, z czego naśmiewał się jej kuzyn. Czy lęk do psów miał się w niej zakorzenić na zawsze?,,Zimowy wilk" to trzecia książeczka z podserii cyklu ,,Zaopiekuj się mną", w którym główna bohaterka przenosi się dużo lat wstecz po to, by ocalić jakieś zwierzątko od śmierci i doprowadzić je do mamy. W zeszłych tomikach był to niedźwiadek i reniferek, tym razem wilczek. Lubię twórczość Holly Webb i z przyjemnością czytam również o kotach, psach, czy wróżkach, jednak ta zimowo-świąteczna seria ma w sobie tyle uroku, że zawsze muszę powstrzymywać własne wzruszenie.Książeczka ma aż 180 stron, co jest dość sporą objętością przy tego typu publikacjach. Nie obawiajcie się jednak. Całość czytałam godzinę, opowiadanie ma bardzo dużą czcionkę i liczne ilustracje. Całość uświetniają również urywki z pamiętnika Noaha, pradziadka Amelii, czyli dziecka, które poznało wilczka dużo lat temu. Książeczka opowiada o pokonywaniu własnych lęków i szczęśliwym zakończeniu.,,Zimowy wilk" to opowiadanie dla starszych dzieci, choć mniejsze, czy dorośli także będą zadowoleni z lektury. Z niecierpliwością czekam na następny tomik tej podserii, choć pewnie pojawi się dopiero za rok. Jest jednak warto czekać.Moja ocena: 6/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!