Czytaj więcej:
Zagrożeniologia okładka

Średnia Ocena:Zagrożeniologia

Badania amerykańskich uczonych potwierdzają: "Zagrożeniologia" to najlepszy tutorial przetrwania w historii ludzkości! Witaj, czytelniku. Czy wiesz, że ta książka ebook może ocalić ci życie? Oczywiście może ci je także odebrać, jeśli nie będziesz ostrożny (mówię o skorpionie na stronie dziewiątej – pod żadnym pozorem tam nie zaglądaj!). Zapytasz (z powątpiewaniem), w jakich sytuacjach przyda ci się "Zagrożeniologia". Otóż na przykład w następujących: gdy twoja babcia jest robotem, gdy twój nauczyciel jest wampirem, gdy wiking przebrany za Świętego Mikołaja usiłuje wtargnąć do twojego domu. "Ze śmiechu zwichnąłem sobie szczękę."Eoin Colfer, twórca "Artemisa Fowla" David O’Doherty to pseudonim używany przez człowieka o nazwisku David O’Doherty: komika, rowerzystę i pisarza. David chciał najpierw zostać cyklistą, następnie muzykiem jazzowym, lecz że nie wykazywał w tych dziedzinach ani odrobiny talentu, zajął się telemarketingiem, a nieco potem rozśmieszaniem ludzi. A jeszcze nieco potem pisaniem ebooków dla dzieci. Obecnie również pisze nową książkę dla dzieci. W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Chris Judge jest ilustratorem, malarzem i autorem ebooków obrazkowych dla dzieci. Za jedną z nich – o pewnej bardzo samotnej Bestii – otrzymał nagrodę Specsavers Irish Children’s Book of the Year. Na obszernej liście własnych sukcesów ma także ambitny projekt mozaiki: o wymiarach dziesięć metrów na dwa.

Szczegóły
Tytuł Zagrożeniologia
Autor: O’Doherty David
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Zagrożeniologia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Zagrożeniologia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Zagrożeniologia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Barbara Kozłowska

    Książka ebook z wielkim poczuciem humoru, prosta do czytania. Córka była zachwycona

  • indefinite

    Ludzkość na przestrzeni dziejów miała do czynienia z wieloma poradnikami dotyczącymi przetrwania (jestem pewna, że przed wynalezieniem druku istniało dostatecznie wiele przekazywanych sobie ustnie porad, które miały na celu ochronę ludzkiego życia). W tym momencie jednak nastąpiła rewolucja. Mogliście ją przeoczyć, mogła Wam ona umknąć, lecz właśnie macie okazję, żeby się o niej dowiedzieć. Otóż do tej pory człowiek w własnych działaniach koncentrował się na wyborze i unikaniu najbardziej groźnych miejsc – to był wielki, duży błąd. Dlaczego? Otóż (jak wykazuje wybitny badacz, Doktorr Noel Strefa) ZAGROŻENIA CZAJĄ SIĘ WSZĘDZIE. Nieźle zrozumieliście: wszędzie. Tam, gdzie w tej chwili jesteście, też.Weźmy na przykład temat zwierząt – niby mówi się, że najniebezpieczniejsze są te dzikie, które mają kły i pazury a także żądzę mordu w oczach, a tych udomowionych zupełnie nie musimy się obawiać. Lecz powiedzmy sobie szczerze: jaką mamy gwarancję, że z naszego słodkiego dopóki co koteczka nie wyrośnie tygrys? Lub że nasz rozbiegany chomik nie jest w rzeczywistości hipopotamem? Absolutnie żadnej, moi drodzy. Dlatego również (jak wykazuje wybitny badacz, Doktorr Noel Strefa) najbardziej pewnym, wdzięcznym i przede wszystkim BEZPIECZNYM zwierzęciem domowym jest… główka kapusty. Względnie kamień, przynajmniej póki ktoś nim w nas nie rzuci.„Zagrożeniologia” to książka ebook przeznaczona dla dzieci i najmłodszej młodzieży, zawierająca w sobie pełen kurs unikania wszelkich niebezpieczeństw. Dzięki temu podręcznikowi czytelnik zdobywa podstawową wiedzę, jaka jest potrzebna do funkcjonowania. Znajdziemy tutaj dużo fragmentów specyficznych dla wymyślonej przez autora dziedziny – całą masę kluczowych skrótów, szczegółowe scenariusze postępowania w niełatwych sytuacjach a także zasady, którymi należy się kierować, żeby zminimalizować liczbę zagrożeń wokół siebie. Całość jest spójna, zabawna i dopełniona perfekcyjnymi grafikami Chrisa Judge’a. Czytana z perspektywy dorosłego może po jakimś okresie wydać się monotonna i zdecydowanie przesadzona, jednak dla dzidziusia zabawa w zagrożeniologa może okazać się interesująca i kreatywna, zwłaszcza że na końcu znajdziemy test, a po jego zdaniu też dyplom, który honoruje pracę włożoną w zagrożeniową edukację. Na pewno jest to interesująca pozycja, choć osobiście spodziewałam się po niej czegoś innego – miałam nadzieję na małą encyklopedię realnych zagrożeń podaną w jakiś przystępny sposób, a nie opowiadanie o dość szalonym naukowcu ogarniętym wszechobecnymi lękami.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!