Zabić gołębia okładka

Średnia Ocena:


Zabić gołębia

Ta opowieść z godnym podziwu mistrzostwem prezentuje przerażonych nastolatków kryjących się pod maskami twardzieli z gangu. Observer Historia Harrisona, jedenastolatka przybyłego z Ghany do Londynu, wciąga bez reszty. Jedną z najtrudniejszych rzeczy w literaturze jest pisanie z punktu widzenia dzidziusia - Stephen Kelman robi to genialnie. Guardian

Szczegóły
Tytuł Zabić gołębia
Autor: Kelman Stephen
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Drzewo Babel
Rok wydania: 2013
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Zabić gołębia w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Zabić gołębia PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • malutka_ska

    Debiutancka książka ebook Kelmana napisana z perspektywy małego chłopca wywołuje u czytelników skrajne emocje. Już od pierwszych jej kart śledzimy asymilację czarnoskórego dzidziusia w londyńskim środowisku, w którym roi się od przedstawicieli różnorakich ras i narodowości. Trzymamy kciuki za jego pierwsze lekcje w nowej szkole, nowe przyjaźnie i miłości. Razem z nim rozpoczynamy śledztwo i z całych sił pragniemy odnaleźć mordercę. Aż do końca wspieramy każdy jego czyn i wierzymy, że ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. I kiedy już niemalże jesteśmy pewni tego, co przeczytamy na ostatniej stronie, twórca zupełnie nas zaskakuje. Ze zdziwieniem czytamy po raz następny ostatnie zdania powieści. W końcu odkładamy książkę, a w naszej głowie wciąż kołacze myśl: to nie mogło się tak skończyć. A jednak. Zakończenie wywołuje szok i rozgoryczenie, a zarazem jeszcze bardziej podkreśla wagę problematyki poruszanej w tej opowieści.