Czytaj więcej:
Za kulisami Bollywood okładka

Średnia Ocena:Za kulisami Bollywood

Zajrzyj za kulisy Bollywood i wyrusz w podróż po Indiach, jakich nie odnajdziesz w przewodnikach i filmach.Natalia Janoszek, polska aktorka w Bollywood, dostała własny bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood dream. Dzisiaj zna Bollywood od podszewki i zdradza nam tajniki największego przemysłu filmowego na świecie, gdzie rocznie produkuje się już nad tysiąc filmów. Jej praca to przygoda pełna zaskakujących momentów, zabawnych sytuacji i groźnych zwrotów akcji.Jak wygląda plan filmowy i co na nim robią tłumy ludzi? Ile jest wytwórni w Indiach i w ilu językach kręci się filmy? Jak cenzuruje się historie miłosne i jak mają się one do rzeczywistości? Dlaczego gwiazdy filmowe budują w swych domach swoje świątynie i godzą się na aranżowane małżeństwa? I co tak naprawdę robi Polka w tym wielkim, niedostępnym i magicznym Bollywood?Natalia Janoszek opowiada o tym wyjątkowym dzikim świecie. Dzięki tej książce pdf dowiesz się więcej o Indiach — państwie pełnym sprzeczności i wyjątkowych obyczajów. Poznaj historię niezwykłej dziewczyny, która miała odwagę walczyć o własne marzenia i dzisiaj gra główne role w filmach Bollywood.Czy wiesz... Kiedy nie należy zakładać czerwonej bransoletki i białego sari? Dlaczego Hindusom nie podobają się blondynki? Dlaczego pary nie całują się na ulicy, a mężczyźni chodzą za rękę? Dlaczego dziewczyna nie może kupować alkoholu? Gdzie mieści się 90% indyjskiego złota? Dlaczego mężczyźni przebierają się za kobiety? Od wydawcy:Kiedyś w jednym z programów telewizyjnych usłyszałam od dziennikarzy, że moja historia brzmi jak bajka. Jest tak niezwykła, że ciężko w nią uwierzyć, a więc na pewno musi być bajkowa. To przecież niezwykłe, by dwudziestoparolatka z małej miejscowości w Beskidach - niespodziewanie 0 film po filmie - grała główne role w tym wielkim, niedostępnym i magicznym Bollywood, gdzie produkuje się najwięcej filmów na świecie. Przecież aby coś takiego stało się możliwe, musiałby się wydarzyć cud! Ludzie chcą usłyszeń historię, w której kopciuszek z Bielska-Białej jakimś cudem zwrócił na siebie uwagę boskiego Shaba Rukha Khana, który postanowił sprawdzić, czy zgubiony szklany pantofelek nie pasuje czasem na stopę polskiej dziewczyny. A tymczasem nic z tego. Ta historia nie ma w sobie nic z bajki. Zamiast niej opowiadam prawdę - pełną przypadków, zabawnych zbiegów okoliczności, lekcji pokory i wielkiej wiary w to, że marzenia się spełniają".autorka

Szczegóły
Tytuł Za kulisami Bollywood
Autor: Janoszek Natalia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Za kulisami Bollywood pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Za kulisami Bollywood Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Za kulisami Bollywood PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • kogellmogell

    Jestem pewna, że każdy z Was kojarzy przynajmniej kilka indyjskich produkcji filmowych, a może tak jak ja, nawet kilka z nich obejrzał. Z tych najpopularniejszych najmilej wspominam "Czasem słońce, czasem deszcz" i "Nazywam się Khan", które widziałam już dobre pięć lat temu. Nie mogę się nazwać olbrzymią wielbicielką Bollywoodu, lecz zawsze ciekawił mnie ten temat, dlatego chętnie sięgnęłam po książkę polki, która jest aktorką zarówno w Bollywood, jak i Hollywood. Byłam bardzo interesująca jak Natalii udało się trafić do Indii i zagrać u boku tamtejszych gwiazd w paru wielkich produkcjach. Jak się okazało Natalia Janoszek, obecnie 27 letnia kobieta, od dzidziusia była utalentowana, żywiołowa i pewna tego co chce robić w życiu. Własną przygodę zaczęła z Zespołem Pieśni i Tańca "Bielsko", a z czasem zajęła się też modelingiem, a także zaczęła brać udział w wyborach Miss. Była na tyle utalentowana, że nie usiłowała skupiać się tylko na jednej rzeczy, lecz chciała rozwijać zarówno taniec, śpiew, aktorstwo, jak i pozowanie. Zespół jak i wybory, a także sesje zdjęciowe dały jej możliwość podróżowania nie tylko po Europie, lecz i po całym świecie. Uroda Natalii - trochę ciemniejsza karnacja, ciemne włosy i oprawa oczu, a także umiejętności - taniec i śpiew, sprawiły, że na jednym z występów w konkursie talentów w Bangkoku została zauważona przez ekipę producencką z Bollywood. Tak Natalia trafiła do Delhi, gdzie na dobre rozpoczęła się jej kariera. Jednak jak się możecie domyślać nie zawsze było tak kolorowo. Autorka książki na jej kartach zdradza nam ogromne różnice kulturowe, jej spojrzenie na Indie, a także na to jak traktowane są tam kobiety, zabiera nas także na plan filmowy, prezentuje nam jak wygląda życie gwiazd Bollywood, a także opowiada o najtrudniejszych momentach i scenach jakie musiała zagrać. Książka ebook jest nie tylko skarbnicą ciekawostek, lecz głównie długą drogą do spełnienia największych marzeń. Natalia własną postawą prezentuje nam, żeby nigdy się nie poddawać, zawsze walczyć do końca i być zawziętym, upartym i skupionym na tym co pragniemy osiągnąć. Aktorce też na początku podcinano skrzydła i próbowano ją stłamsić, lecz się nie poddała i odniosła olbrzymi sukces. Od początku była bardzo zdeterminowana, odważna, wierzyła w własne możliwości i poświęciła wiele pracy, żeby dojść tu gdzie jest teraz. Tą książką nie tylko zabiera nas w podróż po Indiach, lecz także daje nam motywację i udowadnia, że "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić"! Nie byłabym sobą gdybym na koniec nie wspomniała o pięknej oprawie graficznej książki. Twarda okładka, a także mnóstwo cudownych i kolorowych zdjęć, to coś czego w tej książce pdf nie mogło zabraknąć!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!