Czytaj więcej:
Za każdą cenę okładka

Średnia Ocena:Za każdą cenę

Opowieść autora ebooków dwukrotnie nominowanych do nagrody Harper Lee i Nagrody Edgara Allana Poe. Dwie dziewczyny – jedna zaginiona, druga zabita – gotowe zapłacić najwyższą cenę za własne ideały i marzenia. Dwoje policjantów, dla których żadna cena nie jest zbyt wysoka za odkrycie prawdy i wymierzenie sprawiedliwości. Kavita, młoda mieszkająca w Seattle Hinduska, ma marzenia jak dużo Amerykanek w jej wieku – skończyć studia, zrobić karierę. Tradycjonalistyczna rodzina kobiety ma jednak względem niej zupełnie inne plany. Czy właśnie dlatego Kavita znika bez śladu? Ponieważ chce się odciąć od rodziny? Mimo że śledztwo w sprawie jej zaginięcia nie leży w gestii wydziału zabójstw, Tracy Crosswhite zajmuje się nim, bo czuje, że za zniknięciem kobiety kryje się coś znacznie bardziej mrocznego niż ucieczka. I wkrótce znajduje tropy, które mogą na to wskazywać. Tymczasem jej kumpel Vic Fazzio, zajmujący się zamordowaniem miejscowej aktywistki próbującej oczyścić własną dzielnicę z narkotyków, zostaje oskarżony o spowodowanie śmierci jedynego świadka. Tracy będzie usiłowała mu pomóc, mimo że ma swoje kłopoty – jej pozycja w wydziale nigdy jeszcze nie była zagrożona tak jak teraz. Lecz choć ich problemy są innego rodzaju, to wygląda na to, że mają wspólne źródło. "Nikt nie zaprzeczy, że Robert Dugoni pisze świetne opowieści. Lecz tym, co go absolutnie wyróżnia, jest umiejętność tworzenia niezwykłego obrazu pracy policji w dużym mieście." Associated Press

Szczegóły
Tytuł Za każdą cenę
Autor: Dugoni Robert
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Za każdą cenę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Za każdą cenę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Za każdą cenę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • WRoliMamy

    Za każdą cenę jest, jeśli nieźle zrozumiałam, szóstą pozycją z cyklu z detektyw Tracy Crosswhite. Pewnie przyjemnie byłoby znać poprzednie części, lecz – co jest nawet odrobinę zaskakujące – w ogóle mi tego nie brakowało. Na ogół nie lubię czytać serii od środka, ponieważ zawsze się okazuje, że nie znam ważnych faktów z prywatnego życia bohaterów i chociaż teoretycznie książka ebook jest samodzielną pozycją, to się okazuje, że nie tak do końca. Tym razem jest inaczej. Za każdą cenę śmiało można przeczytać, nie znając wcześniejszych części i nie jest to ani trochę odczuwalne. Przyznaję, że nie domyśliłabym się tego stanu rzeczy, lecz przeczytałam info od wydawcy na skrzydełkach okładki. Nie trzeba biegać po księgarniach i szukać poprzednich części, chociaż można, jeśli ktoś ma ochotę. Ciężko mi jednoznacznie ocenić tę książkę. W jakimś sensie jest inna niż wszystko to, co do tej pory zdarzyło mi się czytać, co samo w sobie jest wielkim plusem. Niestety są również minusy – równolegle prowadzone akcje nie zazębiają się i właściwie przez cały czas miałam wrażenie, że czytam na zmianę dwie książki. Myślę, że można bez szkody dla treści czytać co drugi rozdział, wówczas łatwiej byłoby śledzić akcję. Bohaterów łączy w zasadzie tylko miejsce pracy, lecz tak na dobrą sprawę praktycznie się w nim nie spotykają. Przejdźmy do konkretów. Za każdą cenę to niezły przykład nieco szorstkiej i obcesowej powieści sensacyjnej. Mamy tu właściwie wszystko – jest morderstwo, jest handel narkotykami, jest szeroko zakrojone śledztwo w tej sprawie, jest zaginięcie, są różnice kulturowe i rasowe. I w tym wszystkim mamy dwa zespoły detektywów: Tracy i Kins szukają zaginionej Kavity, Faz i Del prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa lokalnej aktywistki otwarcie przeciwstawiającej się handlowi narkotykami. Pełna recenzja → https://wrolimamy.pl/ksiazka/za-kazda-cene-robert-dugoni/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!