Czytaj więcej:
Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie okładka

Średnia Ocena:Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie

Niedobór snu powoduje groźne konsekwencje dla naszego zdrowia. Potrzebujemy go, by cieszyć się życiem i sprawować ponad nim kontrolę. "Wyśpij się!" to oparta na badaniach naukowych książka, która przybliży czytelnikowi zagadnienia dotyczące snu – od jego historii do roli marzeń sennych. Ujawnia istotną rolę, jaką odgrywa sen dla naszego funkcjonowania. Autorka udowadnia, że obecnie mamy skłonność do ograniczania liczby godzin snu, co pogarsza stan naszego zdrowia i wpływa negatywnie na komfort życia osobistego, seksualnego a także zawodowego. Porusza temat naszego uzależnienia od technologii, która zakłóca sen a także wskazuje na zgubne konsekwencje stosowania lekarstw nasennych. Książka ebook zawiera dużo cennych zaleceń i wskazówek, jak najlepiej wykorzystać niesamowitą potęgę zdrowotną snu.Od wydawcy:   Żyjemy w czasach kryzysu snu, co poważnie odbija się na naszym zdrowiu, efektach w pracy, związkach i zadowole­niu z życia. Potrzebujemy radykalnych rozwiązań, prawdzi­wej rewolucji snu: tylko dzięki odbudowaniu relacji ze snem możemy odzyskać kontrolę ponad swoim życiem. Arianna Huffington zabiera nas w fascynującą podróż do krainy snu. Ukazuje nam wszystkie aspekty snu: od jego historii, przez rolę marzeń sennych w naszym życiu, po skutki niedosypiania. Pokazuje także odkrycia naukowców, które potwierdzają nieocenione znaczenie snu dla naszego zdrowia ¡'samopoczucia a także związek jego niedoboru z takimi dolegliwościami, jak cukrzyca, choroby serca, rak czy choroba Alzheimera. Wyśpij się! to nie tylko dzwonek alarmowy zwracający naszą uwagę na globalny kryzys snu, ale także szczegółowy plan działania, dzięki któremu sen odmieni życie nasze, naszych społeczności i całego świata.

Szczegóły
Tytuł Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie
Autor: Huffington Arianna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wyśpij się! Jak zdrowy sen może odmienić twoje życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Agnieszka Kujawa

    Tę książkę powinien przeczytać każdy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ogromne znaczenie w życiu człowieka ma sen, ba, zdrowy sen. Niezły sen stał się w naszych czasach luksusem, czymś na co nie można sobie pozwolić. Książka ebook Arianny Huffington prezentuje jak kluczowy jest powrót do zdrowego stylu życia, w tym przede wszystkim dobrego snu. Przeczytajcie koniecznie, ponieważ to co pisze Arianna pod wieloma względami daje do myślenia, uświadamia. Nawet jeśli nie zmienimy naszych nawyków od razu, warto robić coś małymi kroczkami. A poza tym książka ebook Huffington jest autentycznie ciekawa i odkrywcza.

  • Northman1984

    Policzymy barany? ;) ... Prawdopodobnie nie do końca zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę sen spełnia w naszym życiu... Że jest kluczowy - to nie podlega dyskusji, lecz prawdopodobnie podchodzimy do tych godzin które spędzamy w objęciach Morfeusza... trochę po macoszemu. Śpimy coraz mniej, odpoczynek odstawiamy w kąt, pędzimy coraz szybciej... kto myśli w dzisiejszych czasach o śnie? O spaniu? O tym, jak ten aspekt naszego życia jest ważny? No właśnie... Ta książka ebook daje do myślenia i skłania do tego, aby jednak pochylić się ponad kłopotem (a może i się z nim przespać ;) ). Huffington prezentuje bardzo fachowe podejście do sprawy prezentując efekty badać, sypiąc przykładami i logicznie udowadniając, że sen to nie jest coś, co powinniśmy - kolokwialnie mówiąc - olewać. Sen jako temat przewodni książki potraktowano bardzo poważnie, i to z wielu perspektyw; od warstwy teoretycznej rozpoczynając, poprzez rozważania na temat wpływu snu na nasze funkcjonowanie, nieuchronnie zmierzając do patologii, jakie brak snu może u nas wywołać... a także do patologii, które sami w sferze snu wywołujemy. Stres, brak czasu na sen i odpoczynek, technologia i jej zdobycze, które na co dzień "odciągają nas od spania", zaburzenia tym spowodowane, lekarstwa nasenne, terapie z tym związane, stres towarzyszący codzienności... to takie trochę samonapędzające się kółeczko, nieprawdaż? Właśnie... Huffington bardzo ładnie punktuje składowe problemu. Lecz nie tylko - prezentuje też przykładami, jak sobie z tymi składowymi poradzić (choćby teoretycznie). Co najbardziej rzuca się w (i po) książce pdf w oczy, to...taki mały, pełen ironii kontrast i paradoks: dzięki technologii i jej rozwoju wiemy o śnie i jego zaburzeniach coraz więcej, a jednocześnie, siedząc do późna przed komputerami czy telewizorami, a więc przed zdobyczami tejże technologii, sami się do zaburzeń snu przyczyniamy... Ładna ironia, prawda? :) A jednocześnie - niestety? - znak naszych czasów... Trudno bowiem zanegować destrukcyjny wpływ naszego trybu życia na nasze funkcjonowanie i trudno sobie wyobrazić zmianę tegoż trybu funkcjonowania na inny, pozbawiony tego, z czego na co dzień korzystamy - nawet jeśli źle wpływa to na naszą fizjologię. Cóż... trzeba szukać złotych środków - chociażby w takich ebookach jak ta ;) Gorąco polecam! Dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca za egzemplarz recenzencki. Recenzja znajduje się także na moim blogu: https://cosnapolce.blogspot.com/2018/01/wyspij-sie-jak-zdrowy-sen-moze-odmienic.html

  • Paweł Osemlak

    Książka ebook jest naprawdę warta przeczytania. Opowiada ona o tym jak ludzkość zmierza dosłownie ku końcowi. Jednak książka ebook nie zawiera tylko teorii i historyjek o ludziach którzy padli ofiarami gonitwy za pienądzem. (ponieważ takie również zawiera). Naprawdę warto ją przeczytać. Serdecznie polecam. :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!