Czytaj więcej:
Bestia w jego oczach okładka

Średnia Ocena:Bestia w jego oczach

Ignazio Vitale nie jest dobrym człowiekiem.Poczułam to już w chwili, gdy po raz pierwszy spojrzałam mu w oczy. Spowijająca go aura wywołała we mnie dreszcz niepokoju. Zawłaszczył całą moją uwagę, przejął nade mną kontrolę, zupełnie jakby umiał odczytać myśli, zanim sama je poznam. Dynamicznie wciągnął mnie w własne sidła. Do sypialni. W życie, o którym absolutnie nic nie wiedziałam.A potem... było już za późno.Ma nieskończenie dużo tajemnic, one zaś spajają nas coraz mocniej, na próżno błagam o wyzwolenie. Czasem dostrzegam to w jego spojrzeniu, równie przerażającym co elektryzującym. Jest potworem. Bestią ukrytą w pięknym ciele. Widzę to za każdym razem, gdy udaje mi się zerwać maskę z jego twarzy.Chcę go nienawidzić.I choć czasem mi się udaje……wciąż kocham go równie mocno.   Pierwszy tom zmysłowego romansu przepełnionego szaleństwem i rozpaczliwą namiętnością. Trzymająca w napięciu opowieść o morderczym pożądaniu i przekraczaniu granic.   Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Bestia w jego oczach
Autor: Darhower J.M.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Papierówka
Rok wydania: 2019

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Bestia w jego oczach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Bestia w jego oczach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Bestia w jego oczach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • 1001 Romansów

    Dzieje Karissy i Ignazio są bardzo skomplikowane. Karissa to spokojna kobieta studiująca w ramach stypendium naukowego. Jej jedynym kłopotem na początku są zajęcia z filozofii. Przypadkowe spotkanie pod salą profesora Santino stało się dla niej punktem zwrotnym w jej życiu. Poznała ona Vitale mężczyznę morderczo seksownego z ciemnym spojrzeniem, w którym kryło się coś jeszcze. Ich kolejne spotkanie tego samego dnia wydaje się zbiegiem okoliczności, lecz staje się dla Karissy ratunkiem z niełatwej sytuacji. Dalej wszystko wydaje się cudowne jak w książkach. Kopciuszek spotyka własnego księcia. Lecz czy oby na pewno? Vitale nie jest typem człowieka otwartego, nie mówi za wiele o sobie, znika po zagadkowych telefonach, o różnorakich porach dnia i nocy. Na zapytania o niego odpowiada, lecz zdawkowo. Dopiero późniejsze wydarzenia i spotkania z ludźmi ze środowiska Ignazia zaczynają nabierać znaczenia i sensu. Lecz wszystkie tajemnice powoli wychodzą na jaw, dopiero gdy znika matka Karissy. A po dwóch tygodniach prosi o spotkanie w wyznaczonym miejscu, tyle tylko, że wymaga, żeby córka była sama. Czy Vitale ma jakiś związek ze zniknięciem matki Karissy? Czy przeszłość ma wiele większe znaczenie? Czy Karissa odnajdzie siebie? Czy wie, kim naprawdę jest? Czy przeszłość Ignazia nie przekreśli ich związku? Czy sekrety mogą złamać człowieka? Musicie przekonać się sami, uważam, że warto. I z niecierpliwością czekam na drugą element losów tej dwójki.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!