Czytaj więcej:
Wysoka stawka okładka

Średnia Ocena:Wysoka stawka

Jedna firma. Pięć kobiet. Duże ambicje. Stawka jest wysoka. Fletcher and Benson to prestiżowa agencja talentów, w której spotyka się pięć kobiet. Różni je wiek, doświadczenie i pozycja zawodowa. Łączą je natomiast determinacja i odwaga z jakimi stawiają czoła codziennym wyzwaniom. Ambitna Jane marzy o założeniu swojej firmy, lecz na razie musi zadowolić się posadą asystentki. Agentka literacka Hailey została sama z trójką dzieci po dramatycznej i przedwczesnej śmierci męża. Francine, restrykcyjna szefowa wydziału literackiego, zmaga się z kłopotami finansowymi po rozwodzie. Namiętny romans agentki tragicznej Allie z jednym z klientów zaczyna zagrażać jej karierze. Wydaje się, że dyrektor finansowa Merriwether ma wszystko – póki zazdrość męża o jej pozycję w pracy nie zaczyna wymykać się spod kontroli. Jane dynamicznie zdaje sobie sprawę, że za drzwiami agencji kryją się brudne sekrety. Chociaż ma mniej siły przebicia w porównaniu ze własnymi koleżankami, jest zdeterminowana, by ujawnić prawdę. "Wysoka stawka" to historia kobiet, które z trudem balansują pomiędzy życiem osobistym a pragnieniem sukcesu. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wysoka stawka
Autor: Steel Danielle
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak Literanova
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wysoka stawka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wysoka stawka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wysoka stawka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Tomasz Kosik

    Danielle Steel jest światowej sławy pisarką, której powieści zdobywają listy bestsellerów. I nie ma się czemu dziwić, bo amerykańska autorka tworzy historie, które chwytają za serce, wpadając do naszej wyobraźni. Najwieższa opowieść pt. „Wysoka stawka” to następna perełka w twórczości Danielle Steel. Autorka zaprasza nas do świata pięciu kobiet, które w drodze po sukces, rozwijają własne pasje a także ambicje związane z karierą zawodową. Jane, Hailey, Francine, Allie i Merriwether to bohaterki powieści „Wysoka stawka”, które pracują w prestiżowej agencji talentów Fletcher and Benson. Dziewczyny mają olbrzymią determinację żeby odnieść sukces. Ich odwaga zadziwia, lecz też prezentuje nam, że pragnienie sukcesu wymaga poświęceń. Jane Addison mieszka w West Village. Jej marzeniem jest wydawanie swojego czasopisma, pragnie zostać właścicielką niewielkiego wydawnictwa. Swą karierę rozpoczyna od pracy w charakterze asystentki. Hailey mieszka w West Side. Dziewczyna jest agentką literacką. Po dramatycznej śmierci męża, samotnie wychowująe trójkę dzieci. W pracy nigdy nie narzeka na własną sytuację w prywatnym życiu. Te zawodowe traktuje priorytetowo, zawsze stawia czoła służbowym wymaganiom. Francine jest szefową wydziału literackiego. Do spraw zawodowych podchodzi surowo. Zaś w życiu prywatnym nie układa się po jej myśli – rozwód i kłopoty finansowe spędzają jej sen z powiek. Allie fascynowała się pracą z młodymi aktorami. Zawsze chciała być na świeczniku. Jej dążenie do sukcesu własnego a także „jej podopiecznych” było dla Allie sensem pracy. Dodawało jej wiatru w żagle. Skupiona na swóim wyglądzie i karierze nie myślała o kimkolwiek innym. Merriwether mieszka w East Eighty-Fourth Street. Jest dyrektorką finansową. Wydawałoby się, że w życiu osiągnęła już wszystko. Niestety jej sukcesy spotykają się z zazdrością męża Jeffa. „Wysoka stawka” to nie tylko historia pięciu ambitnych kobiet. To też zaproszenie za kulisy agencji, która kryje brudne sekrety. Historia ta prezentuje nam, że „wyścig szczurów” rządzi się własnymi prawami, a sukces odniosą osoby o silnym charakterze. Danielle Steel stworzyła kolejną intrygującą historię, w której zatopicie się już od pierwszych stron. To bardzo interesujące spojrzenie na sukces, który okupiony jest wieloma wyrzeczeniami, a gra nie zawsze jest czysta. Jednak czystą przyjemnością jest lektura tej książki. „Wysoka stawka” zaraz po przeczytaniu trafia na moją półkę NIK – Najlepszych Ciekawych Książek. Opowieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!