Czytaj więcej:
Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn okładka

Średnia Ocena:Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn

Wydanie poszerzone, zmienione i uaktualnione.W dzisiejszym świecie, pełnym brutalności i dążenia do sukcesu, rodzice wychowujący chłopców stoją przed szczególnie ciężkim zadaniem. Chcą lepiej zrozumieć, co jest motorem działania ich synów i jak pomóc im wyrosnąć na szczęśliwych, kochających i zdolnych zmierzyć się z życiem.Wychowanie chłopców na pewno im w tym pomoże. W tej książce pdf Steve Biddulph na podstawie efektów najwieższych badań analizuje najistotniejsze kwestie dotyczące rozwoju chłopców od narodzin po dorosłość. Mówi o ciepłej, lecz silnej ręce rodzica a także o przewodnictwie, jakiego chłopczyk potrzebuje. Do zadania, jakim jest wychowanie chłopców, twórca wnosi humor, szczerość i praktyczną wiedzę wielu rodzin.Ta przełomowa książka ebook już na zawsze zmieni na lepszy sposób, w jaki rodzice i nauczyciele postrzegają chłopców.

Szczegóły
Tytuł Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn
Autor: Biddulph Steve
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wychowywanie chłopców. Jak pomóc chłopcom wyrosnąć na szczęśliwych mężczyzn PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • belka

  nieźle napisana , lekko się czyta mam nadzieję że okaże się przydatna w życiu.

 • inga zieba

  gydgeyhfhhfhhhhfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

 • Mamar

  Kultowa książka! napisana z myślą o chłopcach w żartobliwym stylu, przystępnym językiem- albo bardzo nieźle przetłumaczona na polski, pełno w niej anegdot i opowiastek z całego świata, są też porady dla ojców i samotnych mam wycowujących chłopców. Epizody o rozwoju fizycznym o hormonach i ich wpływie na zachowanie, o rozwoju psychicznym chłopców. IDEALNA jako pierwsza lektura dla rodziców szukających wskazówek, rad i ratunku w literaturze. GORĄCO POLECAM!!

 • mariczkaa

  Niełatwo trafić na niezły tutorial o wychowywaniu dzieci. Znaczna ich element zawiera same banały zawinięte w olbrzymią ilość waty tak, że gdyby pragnąć z całej książki wyciągnąć esencję, zostałyby może ze dwa zdania. Zupełnie inaczej jednak jest w przypadku książki Steve'a Biddulpha. Zawiera mnóstwo rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju chłopców, która matce małego chłopca daje zupełnie inne spojrzenie na cały proces wychowywania i roli poszczególnych osób z rodziny w tym procesie. Uwagi ogólne popierane są przykładami, a epizody o samym rozwoju uzupełniane dodatkowymi wstawkami skupiającymi się na potencjalnych problemach: roli ojca, dorastaniu bez męskiego wzorca, agresji w szkole, rozwoju popędu seksualnego. Dla mnie idealna książka, która pomaga mi lepiej rozumieć mojego synka i przygotować się na to, co jeszcze nas czeka.

 • basia

  Super książka. Do tej pory wychowywałam dziewczynki. Chłopczyk to świeżość dla mnie. Rewelacja

 • Joanna Lange

  Mam dwóch synów, na pewno znajdę w niej praktyczne rady :)

 • hezkaa

  Warto przeczytać tę książkę, by dowiedzieć się np. dlaczego zapasy z tatą są tak ważne, jak wstydem można zadać głębokie rany i jak tego unikać i dużo innych interesujących faktów na temat chłopców (w moim przypadku i tych małych i tego dużego...). Gorąco zalecam mamom zainteresowanym tematem wychowania synów.

 • monjaro

  Lektura obowiązkowa dla rodziców. Ojciec synów, który jest autorem dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą i mądrością. Ukazuje, w jaki sposób wychować chłopca na wrażliwego, świadomego, odpowiedzialnego mężczyznę, uwzględnia uwarunkowania psychiczne, emocjonalne, fizyczne. Omawia wszechstronny rozwój chłopca, a rodzicom wskazuje, w jaki sposób mogą pomóc chłopczykowi w drodze ku dorosłości. Odsłania tajniki chłopięcej i męskiej duszy, żeby zrozumieć, wspierać i towarzyszyć.

 • Agnieszka

  Niczego nowego się z tej książki nie dowiedziałam...zbiór standardowych tez o chłopcach typu,że potrzebują kontaktu z ojcem.W dodatku czyta się jak książkę napisaną 30 lat temu,a przypowiastki "Prosto z serca" to już totalna porażka. Nie zalecam i szukam dalej...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!