Czytaj więcej:
Wszystkie kolory nieba okładka

Średnia Ocena:Wszystkie kolory nieba

Opowieść, w której odnajdziesz wszystkie najładniejsze emocje – dobro, olbrzymią dozę optymizmu, a przede wszystkim życiową mądrość, którą możesz czerpać pełnymi garściami. Wszyscy mają względem Igi jakieś oczekiwania: przyszła teściowa, roszczeniowy ojciec, koledzy z pracy, a nawet ukochany Wiktor. Coraz trudniej jest jej w pełni cieszyć się szczęściem, obawia się też, że nie do końca pasuje do świata, w którym się znalazła. Czuje, że to ona powinna dyktować warunki swojemu życiu… Czy Iga i Wiktor posłuchają głosu serca i wybiorą prawdziwe uczucie? Kto pomoże im odnaleźć właściwą drogę: przyjaciele, rodzina, czy może ktoś zupełnie obcy? Życie ich przyjaciół również pełne jest zawirowań. Janek spotyka wreszcie miłość, która wywraca mu świat do góry nogami. Amelia zaś wbrew wszystkiemu przekonuje się, że i ona ma prawo do szczęścia. A wszystko to za sprawą pewnej niezwykłej dziewczyny o imieniu Ludwika…"Ta niezwykła opowiadanie dostarczy Wam wspaniałych, niezłych emocji. Polecam!"Magdalena Kordel

Szczegóły
Tytuł Wszystkie kolory nieba
Autor: Mirek Krystyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wszystkie kolory nieba pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wszystkie kolory nieba Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wszystkie kolory nieba PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • izabela głowacka-wrzesień

  Nieźle napisany happy nas, lecz jak dla mnie za wiele powtórek i z części pierwszej tej właśnie czytanej

 • Dorota

  Lekka, przyjemna książka ebook 🙂 Nieźle się czyta, zalecam

 • lupik

  W plastikowym świecie kreowanym przez media, kulcie młodości, zdrowia i bogactwa nie widać ludzi nieszczęśliwych, poharatanych przez życie i biednych. Następna książka ebook Pani Krystyny Mirek udowadnia, że są wśród nas różni ludzie, z różnorakimi kolejami własnego losu, pragnący szczęścia dla siebie i własnych bliskich. I nie musi to być szczęście za grube miliony, lecz takie małe, łatwe dające spokój ciała i duszy. Zalecam książkę wszystkim, ponieważ ma ona w sobie wspaniałą pozytywną energię.

 • Danuta Sulowska

  W obecnych czasach każdy mierzy się z jakimiś problemami, kłopotami. Książka ebook Wszystkie kolory nieba daje wytchnienie od zmartwień, trosk. Napisana bardzo ciepłym językiem, znaczna wrażliwość autorki sprawia, że książka ebook jest doskonała zarówno na ciepły letni wieczór, jak i na jesienno-zimową pluchę. Czytając można zanurzyć się w pięknej literaturze, otulić się niezłymi natchnieniami i wiarą, że w życiu wszystko jest możliwe.

 • ejotek

  Autorka przekazała w ręce czytelnika bardzo mądrą życiowo powieść. Znajdziemy w niej dużo rad, mnóstwo prawd dotyczących miłości, która jest przecież ogromnie ciężkim uczuciem a także podnoszącą na duchu złotą myśl, że dziewczyny są dobrem narodowym! Krystyna Mirek jak zawsze potrafi przy okazji historii bohaterów przemycić kluczowe przesłania - że w działaniach nierzadko jest nam niezbędna porządna motywacja i wsparcie bliskich, choćby wszystko wokół było przeciwko nam, choćby nie było pieniędzy i wizją posiłków na bliski czas był dżem stojący w piwnicy. Książka ebook mówi również o tym, że nawet dzieci wychowane w biedzie, w dziwacznych relacjach rodzinnych, przez jednego rodzica i mające "pod górkę" mają szansę na osiągnięcie w życiu czegoś magicznego. Ich marzenia o zobaczeniu większego kawałka nieba również mogą się ziścić... Dotyczy to też tych, którym okrutny los odebrał szczęście a także miłość i muszą teraz tak ułożyć codzienność, by poradzić sobie z świeżymi wyzwaniami. Ta historia traktuje również o relacjach na linii rodzic-dziecko, które nie zawsze są łatwe, lecz nikt nie obiecywał, że tak będzie...Droga do szczęścia, nawet jeśli się kogoś kocha, nie jest usłana różami. Ciepła, pozytywna i niebywale kojąca - taka jest opowieść Krystyny Mirek. Pokazuje, jak dużo emocji gości w naszym życiu i że każdy powinien trwać w nadziei na lepsze jutro.całość recenzji: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/07/krystyna-mirek-wszystkie-kolory-nieba.html

 • Magdalena Matraszek

  Znasz to uczucie, gdy książka ebook jest tak dobra, że pod koniec lektury zwalniasz tempo czytania, by odwlec nieuniknione zakończenie? Przewracasz ostatnią stronę i wiesz, że poczucie niedosytu będzie uwierać jeszcze długi czas. Dopiero co zaprzyjaźniłeś się z bohaterami, dopiero co wgryzłeś się w intrygę, a tu koniec historii i radź sobie sam czytelniku z domysłami, co było dalej.Wszystkie kolory nieba, Mirek, recenzja, Znak, ArtMagda, subiektywnieAutorzy bywają jednak łaskawi, zwłaszcza jeżeli są świadomi oczekiwań czytelników. Zdarza się, że piszą kolejną element powieści pozwalając nam na ponowne spotkanie z ulubionymi bohaterami. "Wszystkie kolory nieba" to dalsze dzieje Igi i Wiktora, których mogliście poznać w "Większym kawałku nieba" - powieści obyczajowej Krystyny Mirek. I tak jak przy pierwszej recenzji, tak i teraz mam same pozytywne wrażenia po lekturze.Książkę czyta się dynamicznie i płynnie, naturalne dialogi narzucają wysokie tempo. Bohaterowie naszkicowani w pierwszej części teraz pozwalają poznać się lepiej, a przedstawiony świat nabiera realnych kształtów. Autorka odmalowuje zdarzenia w sposób autentyczny, łatwy i szczery. Czytelnik wpada w środek historii, angażuje się w nią bez chwili wahania i z olbrzymim zaciekawieniem obserwuje rozwój sytuacji. Powiększa się także wachlarz postaci, a każda z nich wzbogaca fabułę o niebanalne wątki. Czujnym, wyjątkowo wrażliwym okiem autorka obserwuje świat i związki międzyludzkie dzieląc się z nami trafnymi spostrzeżeniami. Niecodziennym doświadczenie już od samego początku książki było dla mnie poczucie, że czytam o kimś, kogo nieźle znam. Wiedziałam, jak zachowa się Iga w bezpośredniej konfrontacji z roszczeniowym ojcem alkoholikiem. Wiedziałam również jakie targają nią wątpliwości, co do słuszności podjętych decyzji i obranej drogi. Wiedziałam w końcu, że ma w sobie dość siły, by zawalczyć o własne szczęście. Przewracałam kolejne strony i czułam, jak narasta we mnie poczucie sympatii, jakbym czytała o najbliższej osobie. Jest to zapewne cecha wielu książek, które powstają jako kontynuacje historii i wielkie ułatwienie dla czytelnika - wejść na dzień niezły w nieźle znaną scenerię. Lecz również istnieje ryzyko, że twórca nie będzie w stanie drugi raz zbudować takiego napięcia i niczym nas już nie zaskoczy. Na szczęście Krystyna Mirek poradziła sobie znakomicie, oby dwóch ebooków nie byłam w stanie odłożyć przed końcem lektury!"Wszystkie kolory nieba" to opowieść obyczajowa z historią tajemniczego pierścionka w tle. To pokrzepiająca i ciepła opowiadanie o tym, że warto uwierzyć w siebie i świadomie realizować własne marzenia. Książka ebook ma oficjalna premierę 18 sierpnia 2016, lecz w księgarni internetowej Wydawnictwa Znak możecie kupić ją już dziś. Zapraszam was także do Klubu Niezłych Emocji, który zrzesza twórców i czytelników dzielących się pozytywnymi stronami życia. Polecam, ArtMagda.

 • Recenzje Kiti

  W domowej biblioteczce mam wszystkie publikacje Krystyny Mirek. Wszystkie pozycje wywarły na mnie jakieś wrażenie, jedne większe, inne mniejsze. ,,Większy kawałek nieba", czyli pierwszy tom serii, to książka, w której mimo wszystko mi czegoś zabrakło. Długo zastanawiałam się, czy skusić się na jej kontynuację pt. ,,Wszystkie kolory nieba". Po dłuższym namyśle tak zrobiłam i nie żałuję.Mogłoby się wydawać, że w życiu głównych bohaterów już wszystko w porządku. Wiktor ma zamiar poprosić Igę o rękę, jednak dziewczyna chce być niezależna. Czy zgodzi się zrezygnować z pracy i zostać w przyszłości jego żoną? Panią Marysię i jej rodzinę również czeka trudny okres w życiu. Synowa ma rozpocząć studia, nie będą mieli niemal żadnego źródła utrzymania. Ich jedyną nadzieją jest sprzedaż mieszkania Amelii, jednak Janek nie śpieszy się, by sfinalizować transakcję. Ten ostatni jest zresztą bardzo zainteresowany całkiem niedawno i przypadkowo poznaną Ludwiką. Czy coś z tego wyniknie?Tak, jak w pierwszym tomie mi czegoś zabrakło, tak drugą element sądzę za o dużo lepszą i ciekawszą. Nim się spostrzegłam czytałam już ostatnie zdania. Zanim jednak dobrnęłam do zakończenia czekało mnie kilka zaskakujących momentów, mnóstwo mądrości życiowych, podejrzenie zwykłego życia bohaterów, a w tym wszystkim sekret pierścionka Igi. Muszę przyznać, że ten wątek dodawał wszystkiemu kolorytu i to go czytało mi się najciekawiej.Jak już wspomniałam, czytałam wszystkie książki tej autorki i ,,Wszystkie kolory nieba" z pewnością plasują się gdzieś przy górnej granicy najlepszych ebooków Krystyny Mirek. Moimi ulubieńcami i tak jednak stale pozostają wcześniejsze dzieła pisarki - ,,Polowanie na motyle", ,,Prom do Kopenhagi", czy nieco późniejsze ,,Szczęście all inclusive". Nie umniejsza to faktu, że drugi tom serii jest naprawdę nieźle napisaną kontynuacją prozy kobiecej.,,Wszystkie kolory nieba" to bardzo niezła kontynuacja, która zdecydowanie uświetniła tę serię. Zdaję sobie sprawę z tego, że już pierwszy tom miał wielu własnych zwolenników, jednak jestem pewna, że dzięki tej kontynuacji jeszcze ich dobędzie. Jeśli macie wątpliwości tak jak ja, nie wahajcie się. Myślę, że naprawdę warto dać tej książce pdf szansę.Moja ocena: 5/6

 • Sylwia Grochala

  Kontynuację historii z „Większego kawałka nieba” Krystyny Mirek, podsyca już sam opis książki. Czytelnik sięgając po lekturę nowej książki, idealnie zdaje sobie sprawę z tego, że wiele będzie się działo. „Wszystkie kolory nieba” to idealne określenie dla najwieższej powieści Krysi. Motywy fabularne pojawiające się w powieści, nakreślają bowiem dużo definicji szczęścia, lecz i smutku. Dotykają różnorodnych płaszczyzn życia bohaterów, a tym samym i nas. W książce pdf znajdziemy więc dużo barw życia, które, jednym razem rzucają na nasz los cienie, a w innym przypadku rozświetlają każdy dzień. Miłość, poświęcenie i szczęście ważą się z problemami finansowymi, samotnością, alkoholizmem… co ostatecznie przeważy?Iga wreszcie powinna być szczęśliwa. Wiktor ją kocha. Nic jednak nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Życie utrudniają jej koledzy z pracy, a także matka Wiktora. Narzuca jej warunki, nakazuje się dostosować. Wymaga od niej wiele, doszukuje się tego co negatywne, chce ideału dla syna. Sama jednak nie pamięta, że będąc młodą kobieta była do niej bardzo podobna… Szczęście Igi dynamicznie znika względem nadmiaru informacji i niełatwych sytuacji. Kobieta jednak nie stoi biernie. Nie przygląda się losowi, wbrew jej pragnieniom kreuje przyszłość, pragnie działać. Miłość i relacje międzyludzkie wymagają wielu poświęceń. Kiedy jednak wynikają ze szczerych uczuć przynoszą ukojenie. Czy i w tym przypadku radość nasyci serca Igi i Wiktora?Amelia, rozpoczyna walkę o własną przyszłość. To niezła dziewczyna, której los nie szczędził bólu. Mimo to, podejmuje kluczowe decyzje i postanawia przemienić własne życie. Powiew świeżości przydał się nie tylko jej, lecz również Jankowi. W jego życiu losy się równie dużo.Pomimo wielu trudności życiowych bohaterów, Krystyna następny raz ukazuje piękną stronę życia. Z powieści tryska energia i entuzjazm. Pozytywne myśli przesiąknięte życiowymi doświadczeniami autorki, mimowolnie wywołują uśmiech na twarzy czytelnika. Znów stworzona została zdolnym piórem autorki, ciepła, przyjemna atmosfera, z której nie chce się wychodzić.„Wszystkie kolory nieba” to opowieść otwierająca oczy na dużo aspektów relacji ludzkich. Poświęcenie, rezygnacja z swoich pragnień może przynieść rozgoryczenie. Niemniej jednak okazanie niezła drugiemu człowiekowi daje satysfakcję i wewnętrzną radość. Nie zapominajmy też, że dobro wraca…Nasuwa mi się też pewna myśl po przeczytaniu tej powieści. Bohaterowie książki to osoby w podeszłym wieku, jak i młodzi, pełni energii ludzie. Każdy z nich jednak, boryka się z podobnymi problemami: poszukuje szczęścia, nadziei, potem osądza nie chcąc być osądzony, a innym razem szuka w drugim człowieku wad nie widząc swoich. Przemija czas a ludzie stają się mądrzejsi. Mądrzejsi w doświadczenia, lecz czy to gwarantuje spełnienie? Młodym nie brakuje inteligencji, a życie które daje o sobie znać w wielu trudnościach, niejednokrotnie czyni ich dorosłymi przedwcześnie. Nie ma więc reguły, co to tego, kto z nas jest bardziej doświadczony przez los, kto powinien stać się autorytetem…Powtórzę się następny raz – pisałam to już w niejednej recenzji ebooków Krysi, że to kolejna udana powieść. Po książki Krysi można sięgać w ciemno. W tych ebookach nie ma banału! Nie są one pompatyczne, sztuczne – wręcz przeciwne, od realności życia i problemów, w oku kręci się łza podczas czytania. Są prawdziwe. To co określa książki Krysi i ją samą, to pozytywne spoglądanie na życie. Wyciągnięcie z każdej sytuacji, czegoś pięknego! Dlatego te książki są tak piękne!

 • cyrysia

  Niezwykła opowieść niosąca ze sobą dużo cennych wartości. Emanuje optymizmem, pozwala uwierzyć w siebie i w własne marzenia a także motywuje do potyczki o lepsze jutro. Ponieważ jeśli się czegoś bardzo pragnie - można pokonać wszelkie przeszkody, nawet te z pozoru nie do pokonania. Serdecznie zalecam – bez wątpienia jedna z lepszych obyczajowych serii.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!