Czytaj więcej:
Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce okładka

Średnia Ocena:Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce

Typowa opowiadanie miłosna, sfilmowana z Kevinem Costnerem, Robin Wright i Paulem Newmanem w rolach głównych. Wyrzucona za burtę butelka, zdana na łaskę losu, mogła trafić w najodleglejszy zakątek świata. Zamiast tego, po niecałym miesiącu podróży, wypłynęła na plażę ponad zatoką Cape Cod, gdzie odnalazła ją Theresa Osborne. W środku był list miłosny zaczynający się od słów: „Moja najdroższa Catherine, tęsknię za Tobą, ukochana, tak jak zawsze, lecz dziś było mi bardzo ciężko, ponieważ ocean śpiewał o naszym wspólnym życiu”. Zaintrygowana i przejęta do głębi historią pary kochanków, Theresa rozpoczyna poszukiwania człowieka, który potrafił tak mocno i wiernie kochać. Kim był mężczyzna? Czy uda jej się go odnaleźć?

Szczegóły
Tytuł Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce
Autor: Sparks Nicholas
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wszystkie kolory miłości. Tom 2. List w butelce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • bluszcz

  Cudowne wydanie. Cieszy oko na półce. Treść jak dla mnie super. Gorąco polecam.

 • aleksandra-kaczka

  Warta przeczytania

 • dagmaramichon

  Dzisiaj osobiście odebrałam paczkę. Rozpakowawszy ją w domu zauważyłam, że książka ebook dotarła do mnie mocno porysowana na przedniej stronie okładki (jakby ją prawdopodobnie nożem kroili), rogi okładki pozaginane i róg oberwany, mimo teoretycznie solidnego opakowania. Niestety, ja zwracam uwagę na wygląd książek. Zastanawiam się, co z tym zrobić...

 • Anonim

  Bardzo wzruszająca książka, potrafi wycisnać łzy nawet z największego twardziela :)

 • Ada9910

  "Nic, co ma jakąś wartość, nie jest łatwe." "-Obiecasz mi coś ? -Wszystko. -Jeśli coś mi się stanie, obiecaj, że odnajdziesz sobie kogoś." "Jeśli ci powiem, jak bardzo mi na tobie zależy... odsłonię się przed tobą, a tym samym narażę się na zranienie." Teresa to samotna matka, która nie myśli o randkach. Jej syn, Kevin, rzadko widuje się z ojcem. Pewnego poranka podczas biegu plażą, znajduje list w butelce, który po przeczytaniu bardzo ją wzrusza. Chce poznać auotra listu. Garret nie spotyka się z nikim od śmierci żony. Wiedzie życie samotnika, regularnie widuje jedynie ojca. Pewnego dnia spotyka Teresę, która odmienia jego życie. Facet dostrzega kobietę, gdy ona przygląda się "Happenstace". Ich spotkanie owocuje olbrzymim uczuciem. Jakie kłopoty spotkają bohaterów ? Jak zakończy się ta historia ? To było moje kolejne udane spotkanie z twórczością Sparksa. Historia pełna emocji, uczuć i wzruszenia. Idealna fabuła a także bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy, które Garrett pisze do własnej małżonki są po prostu piękne, pełne ciepłych słów. Książka ebook zachwyca już od pierwszych stron. Zakończenie było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Nigdy nie pomyślałabym, że ta historia może się tak zakończyć. Musimy pamiętać o tym, żeby zawsze szukać w sobie siły i iść ciągle do przodu !

 • 1ewelab1

  Cudowna książka ebook zresztą jak wszystkie Nicholasa Sparksa . Gorąco zalecam !!!

 • Patrycja Wal

  Idealna opowieść, trzymająca za serce, która idealnie się czyta czekając co będzie na kolejnej stronie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!