Czytaj więcej:
Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych okładka

Średnia Ocena:Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych

Książka ebook zawiera zakres informacji określony w podstawie programowej jako PKZ(A.aa), czyli wyniki wspólne w ramach obszaru kształcenia stanowiące podbudowę do kształcenia w zawodzie (ogólna wiedza dermatologiczna, prozdrowotna, fragmenty chemii kosmetycznej i komunikacji z klientem a także treści wstępne z zakresu BHP, PDG, JOZ, KPS, OMZ).

Szczegóły
Tytuł Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych
Autor: Grono Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: BoardingPass.pdf - Rozmiar: 227 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: matematyka-2021-maj-matura-podstawowa-odpowiedzi.pdf - Rozmiar: 945 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: st689.pdf - Rozmiar: 1.12 MB
Głosy: -3
Pobierz
Nazwa pliku: 100000314566_Grono_WstepDoKosmetyki.pdf - Rozmiar: 97.4 kB
Głosy: -4
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • ajano

  Idealna książka, napisana przejrzyście, czyta się ją bardzo dobrze. Polecam.

 • Anonim

  Nie zalecam kupna tu książki, dostałam ją ze śladem użytkowania.

 • gała

  Bardzo przydatna. Dużo informacji a także praktycznych wskazówek. Bardzo wiele zdjęć poglądowych .

 • photoanaliza

  Książkę zamówiłam, bo uczęszczam na kurs technik usług kosmetycznych. Potrzebowałam książki z której będę mogła uczyć się do egzaminów. Książka ebook doskonale przygotuje Cię do egzaminu, zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Zalecam serdecznie nie tylko początkującym kosmetyczką, jak i zaawansowanym. Jest to także idealna książka ebook dla każdego niezależnie od wieku i zainteresowań. Zalecam serdecznie!

 • marta wojdalska

  Książka ebook w prosty i przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze tematy niezbędne do jak najlepszego przygotowania się do egzaminu zawodowego. Polecam.

 • DOMINIK BIEL

  Super podręcznik dla osób początkujących interesujące zdjęcia wpisy i zapytaniami bardzo ją zalecam nowoczesną serie 100%

 • Marta Krzyśko

  Bardzo niezły podręcznik dla osób rozpoczynających własną przygodę z kosmetologią. Jasno, łatwo i przejrzyście przekazane informacje, poparte zdjęciami, schematami, czy rysunkami. Bardzo polecam.

 • Milena Chełminiak

  Książka ebook omówiona w prosty sposób do zrozumienia. Wiele fotografii pomagające utrwalić wiedzę. Duo interesujących i przydatnych informacji. Pracujemy na niej w szkole. Zalecam każdemu, kto interesuje się kosmetyką bardziej na poważnie albo chce dowiedzieć się podstaw niezbędnych do dobrania odpowiedniej pielęgnacji własnej cery.

 • Anna Groszek

  Idealnie opracowana książka, zagadnienia z zakresu kosmetyki i dermatologi.

 • Maciej Zieliński

  Żona zdecydowanie poleca, można dużo się dowiedzieć a także uzupełnić wiedzę. Faktycznie ułatwia przygotowanie się do egzaminu. Nieźle napisana i wzbogacona zdjęciami.Warto ją zatrzymać żeby zawsze można było sobie co nie co przypomnieć.Warto się zainwestować w taką nie drogą pomoc :).

 • Ewa

  Książka ebook godna polecenia. Zawiera potrzebne info do nauki zawodu kosmetyczki, zdjęcia obrazujace dane zagadnienie. Pozwala na gruntowne przygotowanie do egzaminu z zakresu dermatologii , dietetyki , chemii kosmetycznej ,podstaw komunikacji społecznej a także bhp. Jest to książka, która zwiera w sobie to co niezbędne , a jednocześnie nie męczy formą. Zalecam jej zakup :)

 • Lena

  Książka ebook jest naprawdę świetna. Wiele przydatnych rzeczy i nie trzeba szukać na internecie :) Jak najbardziej zalecam :D

 • Iwol25

  Bardzo przydatna książka ebook dla osób kształcących się w tym zawodzie, a nawet dla tych, co interesują się zagadnieniami dermatologicznymi w kosmetyce ( do samokształcenia). Bardzo interesująca lektura dla mnie. Łatwo i zrozumiale opisywane tematy a także pokazanych wiele interesujących ilustracji. 5+ dla tej książki za pomoc w nauce w zawodzie.

 • Edyta Porycka

  Książkę zalecam wszystkim osobom studiującym kosmetykę a także pracującym w zawodzie. Przydatna. Plus za super fotografie obrazujące każdy przypadek i fajne tabelki. Nieźle napisana, zgodnie z obecnymi wymogami. Najlepsze przygotowanie do egzaminu zawodowego.

 • kachna

  Długo wyczekiwana przeze mnie I element całej serii tych podręczników. Czytając element Twarz, szyja, dekolt - Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca, brakowało mi dużo potrzebnych, dość niejasnych informacji, które znajdowały się w części A.aa. Oczywiście niejasności stają się sprostowane czytając tą książkę (A.aa). Info podzielone i uporządkowane w działach, jasno i dokładnie opisane. Książkę czyta się płynnie, trudno od niej odejść. Osoba, którą świat kosmetyki pasjonuje z pewnością będzie zadowolona. Zdając egzamin brakowało mi książki, która znajdowałaby w sobie wszystko, począwszy od Anatomii a skończywszy na rozmowie z klientem. Przejrzyście opisywane tematy można z łatwością pochłonąć, bo napisana jest w taki sposób, że nic nie jest czarną magią. Wszystko wydaje się racjonalne i proste. Nie kryję własnego zadowolenia, bo moje oczekiwania zostały zaspokojone poprzez treści tej części. Myślę, że każda dziewczyna ciekawa się urodą i zdrowiem, powinna zaopatrzyć się w taki podręcznik, bo zdecydowanie zawiera on potrzebną podstawową wiedzę w zakresie kosmetyki. :) jak najbardziej zalecam wszystkim Paniom i zachęcam do zakupu :) pozdrawiam

 • Karolina Kępka

  Książka ebook dla początkujących- wszystkie info dość szczegółowo opisywane od zasad dezynfekcji, zasad bhp w salonie, poprzez choroby- dość nieźle omówiony jest dział dermatologii kończąc na chemii kosmetycznej- sprecyzowanej dość dokładnie. Książka ebook godna polecenia :)

 • Klaudia Ambrożewicz

  Zalecam książkę.bardzo przydatna dla osób uczących się w szkole policealnej jak też dla osób studiujących. Ksiązka zawiera jasnowytłumaczone zagadnienia. Tematy są obszerne.

 

 

Wstęp do kosmetyki. Technik usług kosmetycznych PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Plan podróży WIOLETA 03 cze 2019 Jak złożyć W drodze na lotnisko Wymiary bagażu podręcznego W drogę! Nie zapomnij dokumentu ze zdjęciem. Aby móc zabrać ze sobą na pokład 2 sztuki 55CM bagażu podręcznego, dodaj Pierwszeństwo Przybycie na lotnisko wejścia i 2 sztuki bagażu podręcznego do Pamiętaj, aby zjawić się na lotnisku 2 godziny przed plan 40CM 20CM swojej rezerwacji. Ponadwymiarowe lub owanym wylotem. dodatkowe sztuki bagażu będą przewożone w luku. Opłata tej usługi to 50 €/50 £ przy 20CM bramce. 13:25 Odprawa bagażowa 40CM 25CM Punkty odprawy bagażowej są zamykane na 40 minut prz ed planowanym wylotem. Weź pod uwagę, że może być kolejka i bądź trochę przed czasem. Wejdź na pokład schodami z przodu 14:45 Przed bramką Bramka do wejścia na pokład jest zamykana 30 minut prz ed wylotem. Numer bramki będzie wyświetlany na monito Jeżeli pasażerowi odmówiono wejścia na pokład lub jeśli lot zostanie rach na lotnisku. opóźniony o co najmniej 3 godziny, powinien udać się do kasy lotniskowej lub bramki do wejścia na pokład i poprosić o przedstawienie na piśmie uprawnień przysługujących pasażerowi, w szczególności 15:25 Wylot odnośnie rekompensaty i wsparcia. Lot będzie trwał godzinę I 1 godzina i 55 minut. Rozsiądź się wygodnie i rozkoszuj przepyszną kawą. FR5891 MONDAY 3 JUNE 2019 WIOLETA WNEK SEQ 147 I63Z5A 14C 17:20 Przylot 15:25 14:55 03. cze 2019 Godzina odlotu Zamknięcie bramki Data Krakow Eindhoven 147 Sekw I63Z5A Przejście Nr referencyjny Przednie 14C Miejsce Wejście WIOLETA WNEK EIN - KRK | FR5891 ZWYKŁA KOLEJKA S ID/AS-4226 POLSKA KARTA POKŁADOWA NON-PRIORITY

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!