Czytaj więcej:
Wschodnie światła okładka

Średnia Ocena:Wschodnie światła

Drugi tom emocjonalnej serii autorki "Elements. Żywioły” i Kochając pana Danielsa!Pewnej halloweenowej nocy Aaliyah postanowiła wyjść z baru, gdzie imprezowała, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ten wieczór miał jej pomóc zapomnieć o facecie, który ją zdradził, lecz w zasadzie czuła się jeszcze gorzej. Nigdy by nie przypuszczała, że niespodziewanie jej głowę zaczną zaprzątać myśli o zupełnie innym mężczyźnie. Był przebrany za superbohatera, a ona za Czerwonego Kapturka. Byli dwojgiem nieznajomych, którzy spędzili ze sobą szaloną, halloweenową noc w dziwacznych ubraniach. Mijają dwa lata. Przed Aaliyah staje ogromne wyzwanie. Ma przeprowadzić wywiad na wyłączność z najbardziej pożądanym facetem w Świeżym Jorku – Connorem Roe. Dla całego świata jest on jednym z najpotężniejszych i najgorętszych mężczyzn w Świeżym Jorku. Dla niej to superbohater, który tamtej nocy pozwolił jej zapomnieć o pewnym draniu. Tylko że jej serce już nie jest złamane, a obiecane innemu mężczyźnie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wschodnie światła
Autor: Cherry Brittainy C.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: NieZwykłe Zagraniczne
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wschodnie światła pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wschodnie światła Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wschodnie światła PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • saskia

    Jakie znaczenie może mieć jedno spotkanie? Zwłaszcza takie, po którym nie ma następnego? Zdaje się, iż nic nie znaczyło. Jednak kiedy przynosi z sobą niezapomniane wspomnienia, prędzej czy potem da znać jak ważne było i wbrew pozorom nie jest tylko fragmentem przeszłości. Tamta noc była szalona, impreza halloweenowa, jak zawsze tłum ludzi, mniej albo bardziej nieznajomych, przypadkowe twarze i miejsce też w podobnym charakterze. Przypadkowa znajomość, taka na chwilę, a konkretnie na kilka godzin, po jakiej ślad powinien z pamięci zniknąć równie szybko. Lecz Connor i Aaliyah stale pamiętają ten wspólnie spędzony czas. Nie wiedzą o sobie niemal nic, ale ogromne wrażenie jakie zrobili na sobie wzajemnie wcale nie zbladło. Lata mijają, ich drogi ponownie krzyżują się w najmniej spodziewanym momencie, tym razem poznają prawdę o sobie, ale czy całą? On intryguje cały Świeży Jork, ona ma odkryć na łamach gazety kim jest najbardziej apetyczny kąsek na rynku matrymonialnym Dużego Jabłka. Zadanie wcale nie tak łatwe, ponieważ z Connorem Roe liczą się wszyscy, jego legenda wcale nie jest przesadzona, no i ciężko mu się oprzeć, temu ostatniemu Aaliyah nie zaprzecza, chociaż jest zakochana w kimś innym. Lecz stale ma w pamięci tamto halloween, nieznajomego i wieczór, jaki przyniósł z sobą coś zupełnie innego niż oczekiwała. Teraz powinna skupić się na wywiadzie, nie z facetem z przeszłości, ale kimś realnym, potężnym i … stale nie pozwalającym o sobie zapomnieć. Zresztą i Roe pamięta idealnie dziewczynę przebraną za Czerwonego Kapturka, co zrobi gdy ona będzie tak blisko, a nie jedynie wspomnieniem? Dwoje nieznajomych, później kolejne spotkanie, zdawałoby się, że nadeszło ono zbyt późno i utracono szansę na coś więcej. „Wschodnie światła” jednak nie są opowieścią „o tym, co by było gdyby”, wprost przeciwnie, gdyż jest przecież obecny moment, dający okazję bohaterom na skonfrontowanie własnych wyobrażeń z rzeczywistością. Ta ostatnia przynosi z sobą sekrety, niedopowiedzenia i poczucie, iż na pewne sprawy już jest za późno, lecz czy tak jest faktycznie? Autorka postarała się by nie tylko postacie były niepewne, lecz czytelnicy także, jak może rozwinąć się historia Connora i Aaliyah kiedy zdaje się, że o jedną osobę za dużo. Pozostaje jeszcze przyjaźń, mająca za fundament wspólnie spędzone chwile kiedyś i w teraźniejszości. Brittainy C. Cherry nie przyśpiesza akcji, pozwala wybrzmieć wątpliwościom, daje czas na przekonanie się o uczuciach, lecz też przypomina jak niewiele potrzeba by utracić kogoś bliskiego. Przeznaczenie, los lub zwykły zbieg okoliczności rzadko kiedy ponawiają własną ofertę, w „Wschodnich światłach” czytający widzą co oznacza wahanie, robienie kroku wstecz, lęk przed zranieniem i jak prosto zranić kogoś a także siebie brakiem wiary w miłość.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!