Czytaj więcej:
Witamina B17. Lekarstwo na raka okładka

Średnia Ocena:Witamina B17. Lekarstwo na raka

Liczba zachorowań na nowotwory wciąż wzrasta. Pomimo wielu badań i postępu medycyny stale zdajemy się być bezsilni względem tej niebezpiecznej choroby. Mówi się o niej coraz częściej i głośniej. Co jeśli lek na raka został już dawno odkryty i jest dostępny dla  każdego? W dodatku jest wyjątkowo niedrogi i w pełni naturalny?Już w latach 50-tych amerykańscy doktorzy z dr. Ernstem Krebsem na czele odkryli, że rak jest chorobą wynikającą z niedoboru witaminy B17 (znanej też jako amigdalina, amygdalina, laetrile, letril). Jest ona dostępna w naszym środowisku i znajduje się m.in. w pestkach moreli, brzoskwiń, śliwek czy wiśni. Peter Kern jest terapeutą medycyny naturalnej. Specjalizuje się w problematyce zatruć metalami trudnymi a także w naturalnych metodach leczenia chorób nowotworowych. W tym przewodniku, który jest poradnikiem pacjenta zamieścił wszystko na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Odnajdziesz w nim m.in. zalecenia dietetyczne, jak też listę odpowiednich produktów zawierających najwyższe stężenie amigdaliny. Książka ebook objaśnia nie tylko jak witamina B17 leczy raka, lecz też w jaki sposób możesz mu zapobiec. Do tego cudownego leku coraz bardziej przekonują się środowiska lekarskie, którym przez lata ciężko było zaakceptować, iż panaceum, którego tak długo poszukiwali istniało przez cały czas w naturalnej formie. Wielu z nich już dzisiaj poleca je swoim pacjentom. Wylecz raka z pomocą witaminy B17.

Szczegóły
Tytuł Witamina B17. Lekarstwo na raka
Autor: Kern Peter
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Witamina B17. Lekarstwo na raka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Witamina B17. Lekarstwo na raka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Witamina B17. Lekarstwo na raka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • roberto

    Jestem doktorem i w własnej praktyce zetknąłem się już z niesamowicie korzystnym działaniem witaminy B17 na chory organizm. Zastosowana na odpowiednim poziomie rozwoju nowotworu czyni dosłownie cuda. W szybkim tempie zabija komórki rakowe i tym samym pozwala na powrót pacjenta do zdrowia. Śmiało mogę powiedzieć, że warto korzystać z terapii amigdaliną, lecz nie namawiam do odrzucenia innych konwencjonalnych metod leczenia. Cieszę się, że coraz więcej osób, a także i moich kumpli po fachu jest otwartych na naturalne sposoby leczenia. Ludzkie życie jest warte zastosowania każdej metody, która może doprowadzić do wyzdrowienia.

  • Magdalena Senderowicz

    Osobiście książkę polecam, bardzo genialna pozycja, której warto poświęcić chwilę i może nawet zastosować się do porad w niej zwartych. Dałam tę książkę do przeczytania też mojej mamie, która całkowicie popiera moje zdanie, a co więcej! Obie codziennie zajadamy pestki z moreli, więc technikę stosujemy. Nie bądźcie przerażeni tym, że jest tu dużo naukowego języka, ponieważ jestem przekonana, że najistotniejsze info i tak same zapadną Wam w pamięć. Kto wie, może witamina B17 okaże się nadzieją ludzkości na wyleczenie nowotworów.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!