Czytaj więcej:
Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17 okładka

Średnia Ocena:Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17

Epicka opowiadanie o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie  Zwiadowcy powracają w nowej, mrożącej krew żyłach przygodzie! Tym razem Will i Maddie wyruszają z pomocą do dalekiej Celtii – górzystej i nieprzyjaznej dla wędrowców krainy, której mieszkańcy nie słyną z otwartości i gościnności. Tamtejszą ludność prześladują zagadkowe bestie. Podobno za atakami na wieśniaków stoi wataha wilków wielkich – mitycznych stworzeń, które według jednych wyginęły setki lat temu, a według innych w ogóle nie istniały. Zwiadowcy nie zdają sobie sprawy, że tym razem przyjdzie im się zmierzyć z zupełnie świeżym przeciwnikiem, którego nie da się powstrzymać zwykłymi strzałami. Oboje będą musieli pokonać własne lęki, Will powróci wspomnieniami do własnego poprzedniego pobytu w Celtii i zmierzy się z trudną przeszłością, a Maddie z niebywałą odwagą stawi czoło prawdziwemu złu. Czy podczas tej niebezpiecznej, pełnej sekretów wyprawy zwiadowcy przekonają się, że w legendach i mitach jest ukryte ziarno prawdy? Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17
Autor: Flanagan John
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Wilki Arazan. Zwiadowcy. Tom 17 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Patrycja

    Książka ebook bardzo interesująca, z humorem i dreszczykiem. Warta swej ceny. ❤❤❤

  • Magdalena

    „Prostota jest dobra. Im prostszy plan, tym mniej rzeczy może pójść nie tak”. Król Ioann zwrócił się o pomoc do araluenczyków. Tamtejsza ludność jest prześladowana przez mityczne bestie. Will i Maddie wyruszają do dalekiej, górzystej i nieprzyjaznej dla wędrowców krainy – Celtii, której mieszkańcy nie słyną z otwartości i gościnności. Wieśniacy są atakowani przez watahę wilków wielkich – stworzeń, które według jednych wyginęły setki lat temu, a według innych w ogóle nie istniały. Zwiadowcy nie zdają sobie sprawy z czym albo z kim przyjdzie im się zmierzyć. Oboje będą musieli pokonać własne lęki. Dla Willa będzie to trudniejsza wyprawa, gdyż wrócą wspomnienia z poprzedniego pobytu w tej krainie. Czy Willemu uda się poradzić sobie z duchami przeszłości, a Maddie – stawić czoło prawdziwemu złu? Zwiadowcy powracają w nowej, mrożącej krew żyłach przygodzie! – zapowiedź @WydawnictwoJaguar jest trafiona w punkt. To opowiadanie o przygodzie, przyjaźni, honorze i magii. Fantastyki jest tu więcej niż poprzednio. Ten tom bardziej przypomina pierwsze części serii. I dobrze, ponieważ za nimi tęskniłam. Bohaterowie jak zawsze współpracują i mogą liczyć na siebie. Prawdopodobnie zaczynam przekonywać się do Maddie. W tej historii jest odpowiedzialna, skoncentrowana… po prostu dorosła. Seria uczy, bawi i prezentuje wartości, którymi należy kierować się w życiu: przyjaźń, współpraca i odwaga w pokonywaniu własnych lęków. Pokazuje, że czasami warto zaryzykować, by odnieść sukces. Nie należy lekceważyć przeciwnika i marnować czasu i energii na narzekanie. Uczy, że nie należy mieć względem nikogo długów i warto przyjmować pomoc od tych, którzy chcą nam jej udzielić. „Przyjmowanie pomocy nie jest żadną ujmą.” Ukazuje, że pieniądze i władza bardzo zmieniają ludzi. Czekałam na ten tom, oj czekałam i… jeden wieczór wystarczył, bym znowu zaczęła czekać – tym razem na tom 18. Polecam. Dla tych, co jeszcze nie wiedzą jaki upominek kupić najbliższym, to podpowiem – Zwiadowcy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!